1147
44

من سه تا پسر عمو رو داماد کردم، ی پسر خاله رو هم کمابیش خواستگاری هاش بودم! 

خواستگاری های خودمم که بوده!دوستام هم اکثرا داداش درحال ازدواج دارن یا پسر تازه ازدواج کرده😂

ی جورایی فک کنم با تجربه ام!

#خواستگاری

من تجربه هامو مینویسم!

شمام بنویسید!

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

تمام قول و قرارا رو مکتوب کنید با امضای شاهد. مردا دروغ زیاد میگن 

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
1156

هر چقدرم که سعی کنی فلان جور باشی بازم نمیشه . چونکه توی مراسم خواستگاری هر اتفاقی ممکنه بیوفته . توی مراسم خواستگاری من ک البته بله برون هم بود یهو دعوا شد بین عمو همسرم با بابام . دعوای بد . ولی خدا رو شکر حل شد همون شب . این چیزا عادیه. 

به هیچ کس حسودی نکن . وقتی نمیدونی که خدا شاید در برابر چیزی که بهش داده یه چیزی رو هم ازش گرفته .   
تمام قول و قرارا رو مکتوب کنید با امضای شاهد. مردا دروغ زیاد میگن 

عزیزم زندگی رو نباید با این حرفا و بی اعتمادی شروع کرد

بهتر با روانشناس و تحقیق درمورد کیسمون مطمئن بشیم

8
هر چقدرم که سعی کنی فلان جور باشی بازم نمیشه . چونکه توی مراسم خواستگاری هر اتفاقی ممکنه بیوفته . تو ...

وای اره منم شب بله برونم شیرینی ک داماد اورده بود و باز نکردیم شیرینی خودمونو باز کردیم بعدا بهشون برخورده بود😤😒

استارت آغاز شروع رژیم تا مانکن شدن😍😍😍97/8/7وزن اول ۸۲.۱۰۰.۸۱۴۰۰ وزن هدف اول ۷۵😍😍
عزیزم زندگی رو نباید با این حرفا و بی اعتمادی شروع کرد بهتر با روانشناس و تحقیق درمورد کیسمون مطمئن ...

روانشناس معجزه که نمیکنه یا غیب گو نیس که اینده رو بدونه. طرف یه قولی همینطوری میده بعد میره بیشتر فکر میکنه ننه اش یه چیز میگه بابلش یه چیز میگه بعد هزار جور ادا در میارن. بهرحال صلاخ مملکت خویش خسروان دانند 

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
1179
روانشناس معجزه که نمیکنه یا غیب گو نیس که اینده رو بدونه. طرف یه قولی همینطوری میده بعد میره بیشتر ف ...

نه بحث غیب گویی و معجزه نیست بحث تشخیص تفاهم و مطابقت هستش اگر اینا باشه نیازی ب کتبی کردن نیست مگر شرایط ضمن عقد😊

مثل این میمونه ک مرد ازت گواهی بکارت بخواد یا اونم همه چی رو کتبی کنه

🌹وقتی خواستگار میاد حتما لباسی بپوشید که فرهنگ لباس پوشیدن شما مقابل نامحرم رو نشون میده!

🌹حتما شیکترین لباستون رو بپوشید

🌹آرایش کنید! اما یادتون باشه قرار نیست برین عروسی! فقط خیلی کم 

🌹لباس زیبا بپوشید و رنگ روووشن

🌹کفش خیلی پاشنه بلند ممنوع!

🌹کم چای دم نگیرین! نگران نباشید خیلی اصرار بشه! ( ی اون شب اشکال نداره😆)

🌹روي چاي تون كف نداشته باشه

🌹چاي تون خوب دم بكشه ! اگه جوشيد حتما بريزيد دور مجدد دم كنيد!

🌹همه اعضاي خانواده بهتره لباس رسمي بپوشند!

🌹ميوه اي كه ميخريد و چيدنش خيلي مهمه! مثل ادم هاي ظاهر پرست خيليخيلي زياد نخريد ! و مثل خسيس ها كم و ريز نخريد!

🌹نكته مهم خيرالامور اوسطها!!!

اينو يادتون باشه!

🌹بريد جلو وقت ورود ! با مادر و خواهر يا زنهاي خانواده خواستگار دست بديد اگر لازم بود روبوسي كنيد

🌹استرس شما رو عصبي نشون ميده سعي كنيد استرس نداشته باشين

🌹گل رو حتما از خواستگار با ادب بگيريد تشكر بسيار كنيد و بگذاريد توي گلدان !

براي اون گل هزينه شده! 

🌹خيلي خرف نزنيد ، سعي كنيد بيشتر سوال كنيد! تا جواب بديد!!! تا شما باشيد كه اول شخصيت مقابل رو ميشناسيد!

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
از ما ک گذشت اما بفرمایین😐😐

از منم گذشته ! گفتم تجربه هامو نو به مجرد ها بديم

1182