2733
2734
عنوان

بچه ها سریال ممنوعه چه قشنگههه

393 بازدید | 53 پست

به قول خواهرم گشتتتهههه

چند قسمته؟ بازیگراشم جوونا هستن خوبه

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نميدونم ولي پنچتاش اومده اره خيلي قشنگه

تازه ۵ تاش اومده؟؟؟؟ سه ماه پیش بود کلیپاش تو تل گرام اومده بود

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2738
چنده پولش ؟ تا قسمت چند اومده ؟

من تو فیلیمو میبینم

تازه ۵ تاش اومده؟؟؟؟ سه ماه پیش بود کلیپاش تو تل گرام اومده بود

توقيف شده بود تازه رفع توقيف شده هر دوشنبه مياد دو هفتس تازه

خودتو دوس داشته باش از تو فقط یدونه هست✨🤍

قشنگ نیست😑اتفاقا جز ضعیف ترین سریالاست من که ول کردم موضوع به شدت کلیشه ای داره یه پسر عصبی طبق معمول و یه دختری که تو کف پسره هست😩دونفرم اون وسط دارن به هم خیانت میکنن تازه انقدم سانسورش کردن که😊

فیلیمو چجوریع 🤔 شبکس یا برنامه ؟

اپلیکیشنه

اصلا خوب نیس همش خوشگذرونی بعدشم اصلا مگ میشه دختره با پسره رفت قسمت3 باباش فقط نگاه کرد ب رفتنش بعدشم عین چی چسبوندش ب دیوار دختره رو میلاد کی مرام باز رفت دنبالش 

خدایا بخاطر داده و نداده هایت شکر❤❤❤
2706