2737
2734

امروز یکی از اقوام شوهرم زایمان کرد ده روز دیگه هم یه نفر دیگه شون منم بیست رو بعد باید زایمان میکردم اما نشد خدا نخواست فک نمیکردم از شنیدن خبر زایمانش ناراحت بشم نه این که حسودی کرده باشم نه ولی منم میتونستم در حال بستن ساک بیمارستان باشم و برای دیدن دخترم روزا رو میشمردم

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم يه حسي مشابه حس تو دارم

جاري من دو سال ازم كوچيكتره

دو سال هم ديرتر از من عروسي كرد 

الان ٥ ماهشه دخترش تو راهه

ولي شوهر من هر كاري كه ميكنم ميگه بچه بي بچه 😔 

دوستان، ميشه لطفاً براي آرامش روح مامانم يه صلوات بفرستين...❤️
منم يه حسي مشابه حس تو دارم جاري من دو سال ازم كوچيكتره دو سال هم ديرتر از من عروسي كرد  الا ...

خیلی حس بدیه وقتی برای بچه دلت داره پر میکشه اما فقط باید حسرتشو بخوری

ان شاالله شوهرت راضی میشه عزیزم بشین باهاش صحبت کن به خاطر مسايل مالی میگه یا دوست نداره؟

مجبور شدم تو هفته 19 سقطش کنم فک میکردم با این قضیه کنار اومدم اما امروز انگار تازه بچه مو از دست دا ...

من خیلی داغونم 

بعد از یه سقط و یه حاملگی سخت خدا دخترمو بهم داد ، اما الات موردی هست که مدام نگران سلامتیشم و از اینده میترسم ،فقطم زمان معلوم میکنه

امشب داشتم فک میکردم کاش نمیوردم ،تاپیکیتو که حوندم یاد حسرتایگرفته بعد از سقطم افتادم 

نمیدونم شکر کنم یا ناشکری

2738
من خیلی داغونم  بعد از یه سقط و یه حاملگی سخت خدا دخترمو بهم داد ، اما الات موردی هست که مدام ...

اخی عزیزم ببخش تو رو هم ناراحت کردم دخترت مشکلی داره؟

اخی عزیزم ببخش تو رو هم ناراحت کردم دخترت مشکلی داره؟

والا  الان که عالیه ، با دور سر 32 اومد و سر و صورتش به نسبت سنش ریزه ،الانم یه کم رشد سرش کنده ، زمان معلوم میکنه که ژنتیکیه یا خدای نکرده....

والا  الان که عالیه ، با دور سر 32 اومد و سر و صورتش به نسبت سنش ریزه ،الانم یه کم رشد سرش کنده ...

ان شاالله چیزی نیست عزیزم برات دعا میکنم اگه لایق باشم

اللهم صل علی محمد و ال محمد