2703
2553
عنوان

عکس رنگی 😑و رحم دوشاخ😢😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4342 بازدید | 73 پست
نه رحم دوشاخ مشکلی واسه باردارشدن نداره ولی خب خطر سقط داره، من خونریزی داشتم و با لطف خدا و دارو و ...

یکیم ببخشید سپتموم نبود مال شما دوشاخ بود؟ بعد قبل رفتن به عکس رنکی شیاف یا مسکن استفاده کرده بودید؟

خیلی ممنونم لطف میکنید جواب میدید شما هم مشکلتون مثل من خیلی امیدوار میشم ببخشید منم یه بار سقط داشت ...

آخه چه بد 😢 شیاف سیلکوژست و آمپول بهم داد که باید حتما خارجیشو مصرف میکردم و تهران از داروخونه سیزده آبان پیدا کردم، پله و پیاده روی و مراعات، دعا و نذر ،چون بهم گفته بودن پنجاه پنجاهه، من خونریزی شدید داشتم و لخته های خون بزرگ ازم دفع شد ک فکر کردم سقط کردم

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یکیم ببخشید سپتموم نبود مال شما دوشاخ بود؟ بعد قبل رفتن به عکس رنکی شیاف یا مسکن استفاده کرده بودید؟

بله دوشاخه، من یه ژلوفن و هیوسین خوردم، واسه بعدشم مسکن داده بود که اصلا لازم نشد ، شما کدوم شهری؟

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم
آخه چه بد 😢 شیاف سیلکوژست و آمپول بهم داد که باید حتما خارجیشو مصرف میکردم و تهران از داروخونه سیزد ...

خدا رو شکر که سالم به دنیا اومد بچه تون خیلی خوشحال شدم خودمم امیدوار شدم   من از خویم 

2720
بله دوشاخه، من یه ژلوفن و هیوسین خوردم، واسه بعدشم مسکن داده بود که اصلا لازم نشد ، شما کدوم شهری؟

واقعا ازتون ممنونم که با حوصله به سوالام جواب دادید نکرانی هام رفع کردید و امیدارم کردید این اخرین سواله ازتون میپرسم. من یه دلیل بزرکم که از عکس رنکی میترسم این که من حتی موقع نزدیکی به خاطر رحم دوشاخ درد دارم میکم یه نزدیکی درد دارم دیکه تو عکس رنکی چقدر درد میکشم برا همین این همه ادم که میکن دردمون کم بود یا اصلا نداشتیم میکم شامل من نمیشه .  شما هم موقع نزدیکیهاتون درد دارید 

واقعا ازتون ممنونم که با حوصله به سوالام جواب دادید نکرانی هام رفع کردید و امیدارم کردید این اخرین س ...

خواهش میکنم عزیزم، شماهم جای خواهرم .. کاری نکردم..

نه درد ندارم،ربطی به دوشاخ بودن رحم نداره،  چرا آخه درد داری؟؟ ترس داشتی از اول؟؟ یا اینکه پردت ارتجاعیه؟؟یا عفونت داری؟؟ میری واسه معاینه هم درد داری؟؟

خدا رو شکر که سالم به دنیا اومد بچه تون خیلی خوشحال شدم خودمم امیدوار شدم   من از خویم&nbs ...

اینکه پرسیدم کجایی بخاطر این بود که اگه تهرانی واسه عکس رنگی بری کلینیک کاخ، من اونجا رفتم معروفه و قدیمی ، کارشون خوبه

خدا رو شکر که سالم به دنیا اومد بچه تون خیلی خوشحال شدم خودمم امیدوار شدم   من از خویم&nbs ...

بهت درخواست دوستی دادم، خواستی قبول کن تو خصوصی پیام بدیم اگه دوست نداری اینجا سوالتو بپرسی یا جواب بدی

2714
اینکه پرسیدم کجایی بخاطر این بود که اگه تهرانی واسه عکس رنگی بری کلینیک کاخ، من اونجا رفتم معروفه و ...

عزیزم منم شرایط شما رو دارم سقط داشتم و تو سنو اول بارداری مشکوک به رحم دوشاخ یا سپتیت بعد یک ماه کلنجار رفتن با خودم دلم رو زدم به دریا و رفتم عکس رنگی گرفتم درد مثل پریودی هست ولی من قبلش مکسن خورده بودم خیلی درد نداشتم ولی ارزش رو داشت حالا شاید نیاز به عمل داشته باشم انشالله  خدا بچه های سالم و صالح بده بهمون

واقعا ازتون ممنونم که با حوصله به سوالام جواب دادید نکرانی هام رفع کردید و امیدارم کردید این اخرین س ...

عزیزم منم شرایط شما رو دارم سقط داشتم و تو سنو اول بارداری مشکوک به رحم دوشاخ یا سپتیت بعد یک ماه کلنجار رفتن با خودم دلم رو زدم به دریا و رفتم عکس رنگی گرفتم درد مثل پریودی هست ولی من قبلش مکسن خورده بودم خیلی درد نداشتم ولی ارزش رو داشت حالا شاید نیاز به عمل داشته باشم انشالله  خدا بچه های سالم و صالح بده بهمون

عزیزم منم شرایط شما رو دارم سقط داشتم و تو سنو اول بارداری مشکوک به رحم دوشاخ یا سپتیت بعد یک ماه کل ...

الهی آمیـــــــــــن🌹

سلام گلم، خوبی؟ چیشد عکس انداختی؟؟