2737
2734
عنوان

عکس رنگی 😑و رحم دوشاخ😢😭

4368 بازدید | 73 پست

بچه ها من یه دختر دارم خودشم ماهه اول باردار شدم ولی سرکلاژ شدم تا ۳۹ هفته بدنیا اومده 

امروز رفتم عکس رنگی میشه بفرستم نگاه کنین ببین 

من آبجیم بارحم دوشاخ دوقلوآوورد😊

توکل به خدا

نگه میداری ان شاا...

اونم سرکلاژشد

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
من آبجیم بارحم دوشاخ دوقلوآوورد😊 توکل به خدا نگه میداری ان شاا... اونم سرکلاژشد

جانه من دو قلوهاش موند من‌میترسم دو قلو بشه نمونه

منم دخترمو تا ۳۹هفته موند قدش ۵۰ و وزنش ۳۲۰۰ بود در حالیکه دکترم ویتامین نمیداد که ورزنش بالا نره ولی نرمال بود دخترم

جانه من دو قلوهاش موند من‌میترسم دو قلو بشه نمونه منم دخترمو تا ۳۹هفته موند قدش ۵۰ و وزنش ۳۲۰۰ بود ...

منم رحمم دوشاخه، الان واسه دومی یه ساله منتظرم، ولی اولی رو راحت باردار شدم، ولی خب استراحت بودم همش و شیاف استفاده میکردم

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم
جانه من دو قلوهاش موند من‌میترسم دو قلو بشه نمونه منم دخترمو تا ۳۹هفته موند قدش ۵۰ و وزنش ۳۲۰۰ بود ...

یه دختریه پسرتا34هفته موندن رفتن ان آی سی یو

ولی الحمدا....موندن

الان چهارسالشونه

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2706