2726

چند روز پیش تو نت خوندم که پهلوی راست خوابیدن هم باعث اختلال تو خون رسانی به رحم و جنین میشه از اون به بعد همش به چپ میخوایم ولی واقعا سخته آدم خسته میشه الان دنده های سمت چپم درد میکنه از پس به پهلوی چپ خوابیدم بدیش اینه خسته میشم شب بیدار میشم میخوام بچرخم ولی نمیشه و دیگه خوابم نمیبره

شماها هم همش به چپ میخوابیدید؟ به راست خوابیدن واقعا ضرر داره؟ آخه من تا چند روز پیش بیشتر به چپ میخوابیدم ولی وقتی خسته میشدم به راست میخوابیدم

دکترم آخرین بار گفت تا ۶ماهگی هرطور که دوست داری بخواب ولی تو اکثر مجله های بارداری زده از هفته ۲۰ به بعد باید رعایت کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که فقط به راست باید بخوابم تا خوابم ببره   

خدا جونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها میشه من دیر بمیرم اخه نمی خوام بچه ام مثل خودم بی مادر بزرگ بشه توکه بی مادری نکشیدی بدونی چه دردیه😔😔😔
2728

ن بابا راحت باش اینجوری باعث میشه حرص بخوری ک از همه چی بدتره... 

راحت باش

بیشتر ولی ب چپ بخاب ینی بهتره 

بیمارای اعصاب و روان رو دیوونه خطاب نکنید و تمسخر😔اونا خیلی معصومن خیلی بعضی کاراشون دست خودشون نیس😔بهشون احترام بذارید لطفا لطفا.. 😔🙏همه میگن شفای سرطانیا شفای فلان بیماری کمتر کسی میگه شفای بیمارای اعصاب.... ایقد ب تمسخر نگین فلانی تيمارستان بوده... اینا همش درده... دردیه ک فقط خود بیمارا و خونواده هاشون می‌فهمن ن هیچکی.. درده چون ترد میشن ناخواسته خودشون فاصله میگیرن از بقیه... ب امید روزی ک این قضیه فرهنگ سازی شه و درمان قطعی بیماری های روان پیدا شه... آمین🙏

چپ بخوابي خوبه ولی من همش راست میخوابیدم چون ب چپ نمیتونستم بچه امم سالمه سالمه 

بخاطر اینکه ب بچه مواد غذایی راحتتر برسه میگن چپ 

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
خیلی سخته یادم افتاد    منکه دیگه تا یه مدت انگار دست چپم برای خودم نبود

واقعا... بعضی وقت از خواب بیدار میشم انگشتای دستم رو میشمرم چون احساسشون نمیکنم تو خواب فکر میکنم انگشت ندارم😁😁

ن بابا راحت باش اینجوری باعث میشه حرص بخوری ک از همه چی بدتره...  راحت باش بیشتر ولی ب چپ بخا ...

هیچی جز این برام سخت نیست برای خودم مشکلی پیش میومد مهم نبود ولی میترسم نکنه باعث اذیت نی نی بشم

2706