2737
2734

پسرم پیش دبستانیه .دارم حروف یاد میدم بهش .ی حرف رو چندین بارباید بگم ک یادبگیره اصلا نگاه ب کلمه نمیکنه  خیلی بازیگوشه .نمیدونم چطوری تمرکزش رو جمع کنم اون لحظه

مراحل خریدکردن خانوما:  ۱- چیزی لازم ندارم فقط نگاه کنم  ۲- پوشیدنش ک ضررنداره  ۳- انگاربرای من ساختنش   ۴- حالا ی بار ک صدبار نمیشه ۵- اقا اینوحساب کنید  

پسر من هايپراكتيوه... تمركزش عاليه... درسشم عاليه... ولي انگار مفهموم خستگي رو درك نميكنه... ميگه نميتونم كم حرف بزنم... دكمه آف نداره... حركات تكانشيه كم خطر هم داره... ولي خب رسماً رواني شدم از دستش... يه ماه بهش ريتالين دادم طبق دستور پزشك ولي دلدرد دائم داشت ديگه ندادم... اصلنم بهتر نشد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پسر من هايپراكتيوه... تمركزش عاليه... درسشم عاليه... ولي انگار مفهموم خستگي رو درك نميكنه... ميگه نم ...

با یک ماه دارو که بهتر نمیشه. دکترش رو عوض نکردید؟ معمولا اگه دارویی به بچه نسازه عوضش میکنن

2738
پسرم پیش دبستانیه .دارم حروف یاد میدم بهش .ی حرف رو چندین بارباید بگم ک یادبگیره اصلا نگاه ب کلمه نم ...

نه .چ دکتری باید ببرم؟

مراحل خریدکردن خانوما:  ۱- چیزی لازم ندارم فقط نگاه کنم  ۲- پوشیدنش ک ضررنداره  ۳- انگاربرای من ساختنش   ۴- حالا ی بار ک صدبار نمیشه ۵- اقا اینوحساب کنید  

دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک و نوجوان در این ضمینه عالیه دختر من بعد از چند جلسه مشاوره و تست کاملا بیماریش توسط خانم دکتر کنترل شد و العان خدا رو شکر خیلی بهتره و به زندگی عادی برگشته،  لطفا الکی دارو شیمیایی استفاده نکنید شماره کلینیک خانم دکتر ۸۸۲۶۷۰۴۰، ۸۸۲۶۷۰۶۸ و شماره خانم دکتر ۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸ در ضمن ایشون استاد دانشگاه و مدرس روانشناسی تربیتی هستند ولی یکم چون وقتاشون پر هست شاید منتظر بمونید ولی اگه با خودشون تماس بگیرید شاید زودتر وقت بگیرید