2737
2734
عنوان

صخانما ماسک مو رو باید از ریشه زد یا فقط ساقه

| مشاهده متن کامل بحث + 1081 بازدید | 20 پست
اون سرم مو بوده ها ماسک مو رو باااید بشوری 

نه ماسکِ موی نلی بود .

اصن تو درست میگی ... نمیشه که ماسکِ موی لیز بمونه رو مو ! من یه مدت همینطور خیلی کم آبکشی میکردم ، موهام عینِ موی گربه جلو تر از خودم بود انقدر که لَخت میشد .

انقدر هم بدم میاد از موهای لَختم ! 

البته الان دیگه خیلی کم ماسک مو میزنم . من بعد کامل میشورم

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
نه ماسکِ موی نلی بود . اصن تو درست میگی ... نمیشه که ماسکِ موی لیز بمونه رو مو ! من یه مدت همینطور ...

دلم واسه موهام سوخت که اونجوری کششششش میومد فک کن😱😱😱

من موهامو دکلره کردم اصصصصصصلا نسوخت کل موهامو از کلاه در آورد و دکلره کرد و به پایه رسوند نه سرم سوخت نه موهام عااالی بود کارش 

بعد بهم گفت ماسک مو بزن دیگه من نپرسیدم چه جوری یکی دو هفته بعد از رنگ همونجوری که لوازم آرایشیه گفت انجام دادم گند زدم به موهام 😩  بعد از آرایشگره پرسیدم گفت باید این جوری ماسک مو بزنی

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلم واسه موهام سوخت که اونجوری کششششش میومد فک کن😱😱😱 من موهامو دکلره کردم اصصصصصصلا نسوخت کل موه ...

وای حیف !!!!

مرسی که به ما هم گفتی 😚

ان‌شاءالله موهات عالی و عالی و عالی‌تر شه 💋

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
وای حیف !!!! مرسی که به ما هم گفتی 😚 ان‌شاءالله موهات عالی و عالی و عالی‌تر شه 💋

فدای تو بشم ممنونم 😍🌹

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2728