2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اول شامپو میزنی بعد ماسک(فقققققط ساقه مو) بعدشم آبکشی و تمام

ممنون عزیزم

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤

سلام 

بزار آخر کارات ماسک مو بزن . به ریشه نخوره . ۵ دقه بمونه و موقع آبکشی شستشوی کاااامل نکنی موهاتو 

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
اول بزن ریشه بعد کل موهات  بعدم دودست شامپو

نه عزیزم 

به ریشه بزنی موها میریزه !  

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
2738

وای مثل من نکنی گند بزنی به موهات

موهاتو که تمیز با شامپو شستی

بعدش یه ذره ماسک مو بریز کف دستت با آب رقیق کن و بمال به ساقه ها به ریشه اصلا نزن دو دقیقه بعد هم سریع آب بکش خوووووووب هم آب بکش اصلا نمونه روی موهات  

موهای من بعد از ماسک مو با شونه کششششش میومد انقدر که نرم شده بود همش داااغون شد چون اینا رو رعایت نکرده بودم

مجبور شدم کوتاهش کنم الان موهام تا پایین شونمه😩😩😩 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
من ساقه و ریشه رو یه لحظه قاطی کردم    

عزیزم 😚

وای مثل من نکنی گند بزنی به موهات موهاتو که تمیز با شامپو شستی بعدش یه ذره ماسک مو بریز کف دستت با ...

اه یه لوازم آرایشی فروشی به من گفت موهاتو که ماسک زدی کامل نشور 😐

اه یه لوازم آرایشی فروشی به من گفت موهاتو که ماسک زدی کامل نشور 😐

اون سرم مو بوده ها ماسک مو رو باااید بشوری 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2706