2737
2734

سلام دوستان من سونو ان تي رو رفتم پيش دكتر بابالو شنيدم تو جنسيت خطا داره ميخاستم بدونم كسي بوده كه براش جنسيت رو اشتباه بگه؟

پشتِ تمام آرزوهاے تو خــدا ایستاده است كافيست بہ حڪمتش ایماڹ داشتہ باشي تاقسمتتسر راهـت قرار گیرداو را بخوانید تا شما را اجابت ڪند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من هفته۱۲ان تی رفتم باستانی گفت احتمالا دختره هفته۱۶رفتم انومالی دی گفت دختره صدرصد

باستاني ميگه ولي خود بابالو نميگه و از خيليا شنيدم خطا داره.نميدونم چقدر صحت داره

پشتِ تمام آرزوهاے تو خــدا ایستاده است كافيست بہ حڪمتش ایماڹ داشتہ باشي تاقسمتتسر راهـت قرار گیرداو را بخوانید تا شما را اجابت ڪند.
باستاني ميگه ولي خود بابالو نميگه و از خيليا شنيدم خطا داره.نميدونم چقدر صحت داره

باستانی ک مال منو نمیگفت زورش کردم گفت میگفت نه خانوم نمیتونم بگم کوچولوعه گفتم احتمال ور با  گفت احتمالا قیزدی😍

طُ هَـمونـ خونے ڪِـ هَر لَحظـه تو رَگـ هاے مَنع😻❤
ان تی معمولا خطا نداره حالا شما دوس داری خطا داشته باشه یا نه؟

والا راستش زياد فرقي نداره فقط چون همه ميگفتن پسره بعد منم باورم شده بود تو ان تي كه  دكتر اصلا نميگفت ولي من خيلي اصرار كردم گفت جنسيت دخترت مشخص نيست.حالا دو به شك شدم كه ديد دختره يا همينجوري گفت.

دارم براش اسم انتخاب ميكنم ميترسم بازم فرق كنه بخوره تو ذوقم.

من هفته۱۲ان تی رفتم باستانی گفت احتمالا دختره هفته۱۶رفتم انومالی دی گفت دختره صدرصد

بچه اولته؟

ميتوني عكس آزمايش غربالگريتو بزاري؟

2738
سلام الان که تیکرتون ابیه!!!! مبارک باشه پس اشتباه گفته بود؟!! شما ازمایش سل فری یا ان ای پی تی ...

نه اونارو ندادم.

والاه بابالو هم تو غربالگري خيلي وقت نزاشت فقط به شوخي گفت جنسيت دخترت معلوم نيست

١٨ هفته برا آنومالي كه رفتم گفتن پسره.

نه اونارو ندادم. والاه بابالو هم تو غربالگري خيلي وقت نزاشت فقط به شوخي گفت جنسيت دخترت معلوم نيست ...

سلام دوست عزیز منو یادتونه که تاپیک اقدام برای بارداری باهم صحبت کردیم و از علایمتون برام نوشتین من وقتی رفتم  ان تی بهم گفتن بچه پاهاشو بسته و دیده نمیشه و دکترم برای غربالگری دوم که ۱۷ هفته میرن نوشته بود سونو که من اشتباهی هفته۱۶رفتم و اونجا بعد ۳بار که اومدم بیرون و ابمیوه اینا خوردم سونوگراف بعد چند ثانیه یهو گفت پاشو بازکرد و گفت صد درصد دختر و زود گفت پاشدم بنظرتون امکان اشتباه در۱۶هفته وجود داره؟؟؟

اخه من مثه شما هیچیم به دختر نمیخوره و همه میگن اشتبا گفته و ندیده، بچه ات پسره  میگن اخر وقت رفتی عجله ای نگا کرده گفته

صدای خنده ها خدا را میشنوی . ... دعاهایت را میشنود. و به آنچه محال میپنداری میخندد......
سلام دوست عزیز منو یادتونه که تاپیک اقدام برای بارداری باهم صحبت کردیم و از علایمتون برام نوشتین من ...

سلام عزيزم خب من به جنسيت بابالو اطمينان ندارم بزار يكي دو هفته بگذره دوباره برو فقط جنسيت رو يجا ديگه بهت بگن.

من هفته ١٨ رفتم گفت پسر ولي اعتماد نكردم و هفته ٢١ باز رفتم كه مطمئن بشم.

سلام عزيزم خب من به جنسيت بابالو اطمينان ندارم بزار يكي دو هفته بگذره دوباره برو فقط جنسيت رو يجا دي ...

مرسی خانومی از پاسخت  

صدای خنده ها خدا را میشنوی . ... دعاهایت را میشنود. و به آنچه محال میپنداری میخندد......

عزیزم تو هم تبریز رفتی؟

منم غربالگری رفتم باستانی که گفته احتمال خیلی کم دختر فردا سونو آنومالی دارم بازم از باستانی وقت گرفتم یعنی ممکنه این دفعه بگه پسر!!!

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
باستانی ک مال منو نمیگفت زورش کردم گفت میگفت نه خانوم نمیتونم بگم کوچولوعه گفتم احتمال ور با  گ ...

ای وای دقیقا مثل من میگفت خیلی کوچیکه ولی شاید قیز

خدایا یعنی ممکنه فردا با قطعیت بگه اوغلان؟؟!!

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
2706