2726
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499820 بازدید | 57000 پست
قربونت برم خاله دریا پسرمم خوبه 😍😍😍😍😍الهی هزار مرتبه شکرت 😍😍😍😍خاله منم ۴۲سالشه  یبار ن ...

خداروشکر که نی نی خوبه انشالله همیشه خوب باشه😍😍😍😍😘😘😘

خیلی خوبه آدم خبر بارداری یکیو میشنوه.من خیلی ذوق کردم😅😆😆

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است
ای جاااانم تولدت مبارک باشه ❤️❤️❤️❤️💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻 اره من ۲۹هفته رفتم سونو وزن نی نی رو گفت ۱ ...

مرسی عزیزم❤️❤️

ای جان پس پسر کوچولوت وزنش خوب بوده😍😍😍

من یهو چهارشنبه نرم بگه وزن دخترم 2کیلوئه؟😁😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نماز و دعا و تسبیح روزشنبه و سوره حشر به نیت بارداری سلامت خودم و کل دوستان خونده شد

اعظم جان سوره حشرو به نیت بارداری تو و همه منتظرا و سلامتی همه مامانا خوندم

(( رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین))
مرسی عزیزم❤️❤️ ای جان پس پسر کوچولوت وزنش خوب بوده😍😍😍 من یهو چهارشنبه نرم بگه وزن دخترم 2کیلوئه ...

جوووون جوووون عروس تپلی خودمه 😍😍😍😍😘😘😘

خداجون مواظب نی نی من باش سپردمش  به خودت 😘چقد من ممنونتم بخاطر رحمت بی کرانت😍😍😍😍😍😍😘😘😘
2728

اعظم جان ب نیتت امروزخوندم انشاءالله ک خیلی زودمامان بشی😍😍😍😍😍

خدایاشکرررررررت ک منومامان کردی خدایاااااا شکرررررت ک دوقلوهامو کاشتی تودلم خدایاااااااا مررررسی ک منولایق مادرشدن دونستی😍😍😍😍😍😍سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم 
ممنونم فاطمه جونمممم.چوب خط باردارا فامیلمون پر شده .فک کنم با من تکمیل بشه 😍😍 خواهرم .خاله م .دخت ...

افروزجان میشه برامن بفرستی تاگروهمون کامل شه میخام انجام بدم

خدایاشکرررررررت ک منومامان کردی خدایاااااا شکرررررت ک دوقلوهامو کاشتی تودلم خدایاااااااا مررررسی ک منولایق مادرشدن دونستی😍😍😍😍😍😍سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم 
خداروشکر انشالله روزی خودت😍😍 افروز جان چی رو براش میفرستادی?!مگه اینجوری نیست که هرشب قبل خواب خد ...

ممنون فدات شم 😘 تمرین شکرگزاری در ۲۸ روز

نسرین جون هر روز واسمون میزاشت و انجام میدادیم منم واسه زن پسر عمم میفرستادم انجام میداد و هر روز بخاطر حال خوبش بعد تمرین ازم تشکر میکرد😍😍😍

خدایا شکرت که مامان شدنم نزدیکه😍
تمرین های شکر گزاری؟؟؟

آره عزیزم.چندتاشو انجام دادم ولی نمیدونم الان همش چ صفحه هایی هست ک پیداشون کنم

سلامممم به همگی خوبید مهربووووون های من 😍😍😍😍 وای چقد دلم براتون تنگ شده بود ❤️❤️❤️❤️ دریا جونم ...

به به قرمز فتا جوووون ..تو چطوووری خانم ..خوبی بگو ببینم زایمان تو چه تاریخیه 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
آره عزیزم.چندتاشو انجام دادم ولی نمیدونم الان همش چ صفحه هایی هست ک پیداشون کنم

قراره اگه طرفدار  داشته باشه دوباره برنامه شو بذارن 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
قراره اگه طرفدار  داشته باشه دوباره برنامه شو بذارن

درسته.ولی چون نزدیک تخمک گذاریمه میخام زودپیش برم😅😅😅😅

2706