2726
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499825 بازدید | 57000 پست
عزیزم چقدر زود وارد عمل شدی😁😁😁😁 اصلا هم. نگران خونه نباش، مطمئن باش یه جوری خونه پیدا میکنی که ...

قربونت توروخدا برام دعاکنید شاید خدا شمارو بیشتر دوست داشت دعاتون مستجاب شد موضوع خونم حیثیتیه باید یه خونه عالی همینجا که هستم پیدا کنم🙏🏻🙏🏻

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻

😂😂منظورم این بود تمرکزتو اون لحظه بزار رو زاییدن ترنم من اینجارو شلوغ میکنم😂😂 @somitajon    

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طبق پریودی زایمانم 10 مهره ولی من دوست دارم بین 25 تا 30 شهریور زایمان کنم😍😍😍😍

مگه دل بخواهیه 😂😂ان شالله که به موقش و به وقتش دنیا بیاد 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🥰🥰

نیمه اولی بشه خیلی بهتره یه سال عقب نمیفته تو مدرسه من خودم 11 مهرم 😕 میگفتم کاش یه سال جلوتر بودم ...

من نیمه دومیم اذر خیلی دلم میخواست اذر بشه چون دی دوس نداشتم نشد دیگه حالا همش میگم کاش خوب بمونه توم😂😂لاقل یک بهمن دنیا بیاد بهمنی نداریم اصلا😂😂😁

2728
میگفت هیچ عوارضی هم نداشته . شکمش مثل قبل بارداری تخت شده بود .  ما خانوادگی تا دوسال بعد زایم ...

منم خواهرم دوقلو داشت شکمش جمع نشده بود هرکی میدیدش میگفت مطمئنی یکیش جا نمونده چقدر مردم بی فکرن خب طرف مگه دست خودشه ناراحت میشه دیگه

مگه دل بخواهیه 😂😂ان شالله که به موقش و به وقتش دنیا بیاد 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🥰🥰

اون موقع که گفتم دوست دارم به دنیا بیاد 38 هفته ام تموم میشه

نمیدونم چرا ولی خیلی دوست دارم اون موقع به دنیا بیاد😍😍😍😍

آرزو بر جوانان که عیب نیست😊😊😊😊

فدات عزیزم😍😍😍😍😍😍😍😍😍  اره از سر کنجاوی دارم پیام ها رو میخونم پیداش کردم ای یو ای بود ...

اره عزیزم

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
اصلا حواسم به تیکرت نبود.😅ولی مائده گفت کم کم از سه هفته دیگه باید آماده باشی ذوق زده شدم😍😍😍خوب ...

ممنونم عزیزم .منظور مائده این بود بعد 3 هفته دیگه پا تو 9 میذارم هر لحظه امکان داره ترنم خانوم سر برسه 😄 و امادگیشو داشته باشم .. ان شاالله که زودتر از زایمان من تو مامان بشی و خبرشو بدی 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
اوف اوفففف هندونه ها طبق طبققق😂😂😂

😂😂😂😂😂 زیر بغلتو باز کن یه هندونه بندازم 

اسم بچه خواهرمن زینبه ۵ سالش میشه امسال

حضرت زینب نگه دارش باشه الهی ...

من ارادت خاصی به ایشون دارم  ان شاالله الگوی دخترامون بانو باشه😍

وای فاطمه بروووووو خوشحال باش که آخرای حاملگیت میفته تو زمستون😍😍😍 من که به شخصه پختم از گرما😨 ...

منم به شخصه  یه پام تو حمومه یه پام بیرون 😄😄😄عاشق آب تنی و آب بازی ام .کی باشه دخترم به دنیا بیاد برم استخر 😈😈😈 ولی امیدوارم هوا از اینی که هست بهتر بشه من تابستون رو به زمستون ترجیح میدم 😊😊😊😊

ببخشید دیکه من زیبا صحبت نمیکنم عزیزم سعی میکنم دیگه چت نکنم تا تاپیک نازیبا نشه  خداحافظ همگی ...

ای وااااای 😦😦😦😦 کجا بابا چرا اینجوری میکنید 

💜💜💜لیست اسااامی مامان شده های تاپیک قانون جذب💜💜💜

تاریخ شروع تاپیک💕97/08/30💕ساعت 10:29

1.سحر12🌹بعد چندبار مادرشهیدشدن🌻طبیعی🌼آذر

2.زریییی🍁بعد 3 سال با معجزه🍏طبیعی🍊دی

3.دخترزمستون🌵بعد 3 سال با معجزه🍉طبیعی🌸دی

4.انتظار🍀بعد 3 ماه با عمل لاپاراسکوپی💐دی

5.سمیتا🌾بعد 4 ماه💮طبیعی🍑دی

6.کاملی68🍓بعد 3 ماه🌴طبیعی🍌دی

7.خورشید طلایی🌿بعد 3 ماه🍒طبیعی🌽دی

8.لیانا🍈بعد 3سال با معجزه🍇طبیعی🍎دی

9.شی شیییی🌺معجزه با وجود فولیکول های کوچیک🍏.            🍊دی

10.مهربانو977🌻بعد 9ماه🍃طبیعی🍇دی

11.دوباره زندگی🌷بعد 2 سال وبعد دوبار مادر شهید شدن با معجزه💐طبیعی🌾بهمن

12.قرررمز🍁بعد 3 ماه🍏طبیعی🌿بهمن

13.مه 13💐بعد 8سال🐬با انتقال جنین🍑بهمن

14.مژگان 79🍀بعد3 ماه و بعد یکبار مادر شهیدن شدن🍇طبیعی🍎اسفند

15.نگار1997🌴بعد 4 ماه وبعد یک بار مادر شهید شدن 🌿طبیعی 🌺اسفند

16.ثریا مامان نیلا🌷بعد3ماه و بعد یکبار مادرشهید شدن🍏طبیعی🌻اسفند

17.ام ناناز🍄بعد 7ماه و بعد یکبار مادر شهید شدن🍊طبیعی🌾اسفند

18.میناااا🐤بعد 2ماه🍉طبیعی🌼اسفند

19.ریحانه🐰بعد 3سال بامعجزه💐طبیعی🍑اسفند

20.یاااسی🐥بعد 7 ماه🌹طبیعی🍃فروردین

21.دلارا5171🐢بعد9ماه🐌طبیعی🍂فروردین

22.حواااا👯بعد 1سال🌷طبیعی🐳فروردین

23.مریم 7027🐎بعد دوماه🌺طبیعی🐝اردیبهشت

24.مریمیم🌈.              🎃اردیبهشت

25.بانوی شرقی78⛅بعد 3ماه🍍طبیعی🌿اردیبهشت

26.مرسا🍒بعد 4ماه🌾طبیعی🌻اردیبهشت

27.مرضیه جووون🐣بعد 14ماه🐥طبیعی🐤اردیبهشت

28.هوپلس🍏بعد 3ماه🌸طبیعی🍀خرداد

29.آنی 77🍇بعد دوسال و نیم🍃طبیعی🌻خرداد

30.ستااااره۰۷🐤۱ سال و ۹ ماه 🐓طبیعی 🌺تیر

31.دلاراام(فریبا)🍒بعد ۵سال  🍇طبیعی🍎تیر

32.پیکا4030🌼 بعد ۳ ماه🍍طبیعی🍑 تیر

33.مامان سبحان🍐بعد ۳ ماه🍉طبیعی🥀تیر

34.فاطمه🍼بعد ۱۰ ماه 🍏طبیعی🍍تیر

35.برکه ۲۰۰🦋 بعد 9سال  🌿ای یو ای🍇تیر

36.?

خدای مهربونم شکررررررررررررت🌸🌸🌿🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍
😂😂منظورم این بود تمرکزتو اون لحظه بزار رو زاییدن ترنم من اینجارو شلوغ میکنم😂😂 @somitajon   ...

اها گل گفتی 

اگه خیالم از این طرف راحت باشه مطمئن باش تمام تمرکزم رو میذارم رو زایمان و زووور زدن 😂😂😂😂😂 مرسی عسلکم نذاری بحث ها و حرفا اون روز به حاشیه بره فقط من و زایمان راحتم و دخترم 😁😁😁

2706