2726
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499826 بازدید | 57000 پست
درخشنده جون ی جا خوندم کسایی ک اون دعا رو ب کمر میبندن باید تا انتهای بارداری ب کمرشون باشه . ی خانم ...

نه عزیزم این چیزی که شما گفتی راجب دعا و تاثیرات مثبتش هست چیز منفیی نیست که چرا دعبا کنم؟😁

این حرفاتونو قبول دارم ولی درمورد اینکه فاطمه خانم میگن با شنیدن این حرفا استرس میگیرن باید بگم ما ن ...

بله عزیزم همیشه موضوعات منفی اطراف آدم هست و این ماییم که انتخاب میکنیم که بهشون فکر نکنیم و جذبشون نکنیم و تو محیطش قرار نگیریم و برعکس سعی کنیم مثبتارو جذب کنیم و تو محیط مثبت قرار بگیریم.چه من چه هرکس دیگه هرچقدرم سعی کنه مثبت باشه وقتی تو جو منفی قرار بگیره حداقلش اینه که نگرانی به دلش راه پیدا میکنه و طبیعیه هرچقدرم بخواد مقاومت کنه.صحبت منم اینه تلاش کنیم جو اینجارو مثبت نگه داریم و جو تاپیک به حاشیه نره چون انتخابمون این بوده تو این تاپیک انرژی مثبت باشیم☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله عزیزم همیشه موضوعات منفی اطراف آدم هست و این ماییم که انتخاب میکنیم که بهشون فکر نکنیم و جذبشون ...

درست میگی ولی حرف من در مورد جو اینجا یا جاهای دیگه نبود عزیزم حرف من راجب خود شما بودش که تحت هیچ شرایطی نباید بخودت استرس راه بدی و نگران بشی باید خودتو تو راهیتو بسپری بخدا همین 

سرنوشت ادما باهم فرق داره بقول خودتون باید بهترییییییین سرنوشتو جذب کنید برای خودتون 😉

همه چیز عالیه 🌹 خدایا متشکرم 💖
بهار جان ممنون تو ختم صلوات صدام کردی ولی تموم شده بود تاپیک قفل بود. خیلی دلم میخواد منم شرکت کنم ش ...

گلم شرمندتم الان پیامتودیدم من سهمموفرستادم امروز

خدایاشکرررررررت ک منومامان کردی خدایاااااا شکرررررت ک دوقلوهامو کاشتی تودلم خدایاااااااا مررررسی ک منولایق مادرشدن دونستی😍😍😍😍😍😍سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم 
2728
سه هفته س برای سلامتی بدنم و مخصوصا رحم و تخمدانم شکر گزاری میکنم .  دیروز رفتم سونو .  کس ...

ویانا جان برات درخواست فرستادم قبول کن ،یه سوال داشتم ازت عزیزم 

خدایا ممنونم که دُخمل نازمو تو دلم گذاشتی،وسپاسگذارم که بارداری سالم و خوبی رو دارم و ازش لذت میبرم  خدایا سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم (ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) 
این حرفاتونو قبول دارم ولی درمورد اینکه فاطمه خانم میگن با شنیدن این حرفا استرس میگیرن باید بگم ما ن ...

مهدیه جان تو این مورد با فاطمه موافقم. درسته اطرافمون از این موارد خیلی زیاده ولی میتونیم ذهن و خودمون رو گول بزنیم و از ناراحتی ها فاصله بگیریم. یا اینکه ذهنمون رو از درگیر شدن بهشون دور کنیم.

وقتی تازه باردار شدم خواهرم یه نصیحتی بهم کرد که خیلی به دلم نشست، البته خیلی فرصت اجرایی کردنش رو نداشتم ولی ان شاالله سر بچه های سالم و صالح بعدیم عملی میکنم😘😊

گفت نه ماه تموم به هیچ چیز منفی فکر نکن از اخبار و حوادث بد فاصله بگیر با آدمای مثبت دوست شو هر مشکلی هم خدای نکرده تو زندگیت پیش اومد رهاش کن و بهش فکر نکن، که داری تو این نه ماه بنای یک انسان و روحیات و خلق و خوی اخلاقیش رو با تفکراتت سامان میدی. بیخیال بیخیال باش. درست حرفی که سمیتاجون میزنه. گفت نتیجش این میشه آدمی که به دنیاش میاری و قراره به طور مثال نود سال کنارش زندگی کنی همه اونها رو بهت برمیگردونه. خوش اخلاق شدنش و هزاران صفت خوب اخلاقیش بازتاب میشه به سمت خودت😍🌹🌻

گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می‌شود، گاهی نمی‌شود که نمی‌شود که نمی‌شود، گاهی بساط عیش خودش جور میشود، گاهی دگر تهیه بدستور می‌شود، گه جور می‌شود خود آن بی مقدمه، گه با دو صد مقدمه ناجور می‌شود، گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است، گاهی نگفته قرعه به نام تو می‌شود، گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می‌شود، گاهی برای خنده دلم تنگ می‌شود، گاهی دلم تراشه ای از سنگ می‌شود، گاهی تمام آبی این آسمان ما، یکباره تیره گشته و بی رنگ می‌شود، گاهی نفس به تیزی شمشیر می‌شود، از هرچه زندگیست دلت سیر می‌شود، گویی به خواب بود جوانی مان گذشت، گاهی چه زود فرصتمان دیر می‌شود، کاری ندارم کجایی چه می‌کنی، بی عشق سر مکن که دلت پیر می‌شود.
فاطمه جان ای یو ای یک راه برای بارداری این چیز منفی نداره عزیزم  که بخواد کسی ناراحت بشه

چرا منفی داره 

واسه من و امثال من که تمام این راه ها رو رفتیم و همش ناموفق بوده 

من خیلی تلاش کردم به کمک بچه های این تاپیک تونستم اون تاریخ ها و روزها رو فراموش کنم اما با گفتن این کلمات یاداور اون موقع ها میشین ....پوزش که صراحتا حرفمو زدم 

خوشحالم تو رو دارم ....مرسی که اومدی تو زندگیم 
گلم شرمندتم الان پیامتودیدم من سهمموفرستادم امروز

فدای سرت سه تا صلوات به نیت شرکت در ختم فرستادم. تو هم سه تای خودتو تو ذهنت بردار مال منو جا بده، منم شریک شم😉🙃😊

خوشت اومد چجوری خودمو به زور جا کردم😆

گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می‌شود، گاهی نمی‌شود که نمی‌شود که نمی‌شود، گاهی بساط عیش خودش جور میشود، گاهی دگر تهیه بدستور می‌شود، گه جور می‌شود خود آن بی مقدمه، گه با دو صد مقدمه ناجور می‌شود، گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است، گاهی نگفته قرعه به نام تو می‌شود، گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می‌شود، گاهی برای خنده دلم تنگ می‌شود، گاهی دلم تراشه ای از سنگ می‌شود، گاهی تمام آبی این آسمان ما، یکباره تیره گشته و بی رنگ می‌شود، گاهی نفس به تیزی شمشیر می‌شود، از هرچه زندگیست دلت سیر می‌شود، گویی به خواب بود جوانی مان گذشت، گاهی چه زود فرصتمان دیر می‌شود، کاری ندارم کجایی چه می‌کنی، بی عشق سر مکن که دلت پیر می‌شود.
سلام سوره اسراء رو به نیت بارداری جانان عزیز خوندم انشالله دل همه منتظرا با اومدن بچه شاد بشه

من هم سوره اسرا رو خوندم ...شرمنده یه کم دیر شد امروز سرم شلوغ بود 

فدای سرت سه تا صلوات به نیت شرکت در ختم فرستادم. تو هم سه تای خودتو تو ذهنت بردار مال منو جا بده، من ...

عزیزدلمممم.چشم من نصفشوتوذهنم برات برداشتم.انشاءالله ک هرچی میخوای حضرت عباس بهت بده وآرامش برای دلت گلم

خدایاشکرررررررت ک منومامان کردی خدایاااااا شکرررررت ک دوقلوهامو کاشتی تودلم خدایاااااااا مررررسی ک منولایق مادرشدن دونستی😍😍😍😍😍😍سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم 

سوره اسرا ب نیت جانان عزیزخوندم الهی ک زودزودمامان شی عزیزم

بله عزیزم منفی نیست اما مبنای این تاپیک اینه که بجای دکتر و درمان و قرص و دارو و آی وی اف و آی یو ای ...

تکبیییییر   الله اکبر الله اکبر 

آمریکا از جوانانی چون شما میترسه   آفرین بر جسارتت خواهر 

دوسِت دارم عشقم خانم مدیر گروه شدیا 

عمه سمیتا شاگرد زرنگ کلاس هم مدافع حقوق بشر 

2706