2726
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499826 بازدید | 57000 پست
ممنون عزیزم خیلی خوشحالم نمیدونم چرا اشکم بند نمیاد از سر ذوق هستش خیلی خیلی خوشحالم الان میدونم مال ...

مامان خانم بهت تبریک  میگم

انشالله بارداری راحتی داشته باشی 😍😍😍

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘

درخشنده جون ی جا خوندم کسایی ک اون دعا رو ب کمر میبندن باید تا انتهای بارداری ب کمرشون باشه . ی خانمی هم بعد باردارش دعا رو باز کرد . سونو ک رفته بود رشد بچه ش عقب افتاده بود .دوباره دعا رو بست رشد عقب مونده رو ب سرعت جبران کرد طوری ک دکتره انتظار نداشت و متعجب بود 

فاطمه جون دعبام نکنیا 😯اینو گفتم ک اگه کسی خواست استفاده کنه بهتر تا انتها بارداری از اون دعا استفاده کنه. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عزیزم خیلی خوشحالم نمیدونم چرا اشکم بند نمیاد از سر ذوق هستش خیلی خیلی خوشحالم الان میدونم مال ...

مامان خانم بهت تبریک  میگم

انشالله بارداری راحتی داشته باشی 😍😍😍

سه هفته س برای سلامتی بدنم و مخصوصا رحم و تخمدانم شکر گزاری میکنم .  دیروز رفتم سونو .  کسی ک سونو میکرد تعجب کرده بود گفت بدنت چ خوب کیست آب کرده .دکتر هم همینو گفت . میگفت کیستت بزرگ بود باید ی دوره دیگه قرص میخوردی . الان دیگه نیازی ب قرص نداری میتونی این ماه اقدام داشته باشی😊

2728
مثبت هارو بگین من بی جنبه ام یعنی چی 😂😂😂😂عزیزای من مامانای گل اون کسی که از هیچی یه انسان رو میس ...

مرسی عزیزم 

تو هم واسم دعا کن گلم

خودم هم همش فکر مثبت میکنم و دلم روشن 

انرژی مثبت مثبت مثبت

خدایا ممنونم بخاطر همه چی 
درخشنده جون ی جا خوندم کسایی ک اون دعا رو ب کمر میبندن باید تا انتهای بارداری ب کمرشون باشه . ی خانم ...

😂😂😂 عزیزم فاطمه دعبات نمیکنه ...ببینید منظور فاطمه اینه موج مثبت نیفته .

سعی کنید جملات مثبت به کار ببرید  اینجوری راحت میتونید از هر چیزی اینجا صحبت کنید و تبادل نظر داشته باشید فقط خلاقیت لازمه ...

باید هم من هم دوستان قبل از تایپ  جملاتمون رو مثبت بنویسیم .

مثلا اون روز نوشتم حالم بد بود درد داشتم باید مینوشتم حالم خوب نبود  کائنات به حرف ن در نبود توجه نمیکنن و چیزی که دریافت میکه یعنی حالم خوب بود 😊 و خیلی جملات دیگ ..

حداقل از اون حرفا زده شد خود گوینده اخر صحبتاش انرژی مثبت منتقل کنه اینجوری تاپیک باحالی میشه 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
سه هفته س برای سلامتی بدنم و مخصوصا رحم و تخمدانم شکر گزاری میکنم .  دیروز رفتم سونو .  کس ...

چقد عالی ...خداروشکررررررر 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
سه هفته س برای سلامتی بدنم و مخصوصا رحم و تخمدانم شکر گزاری میکنم .  دیروز رفتم سونو .  کس ...

واقعا چه خوب انشالله همین اقدامت بگیره 😍

یه دوستی ابجی من داشت تخمدانش کیست اورده بود ورزشکار بود میگفت دکتر بهش گفته بوده که با این حجم کیستی که تو داری  اگه ورزش نمیکردی اصلا عادت نمیشدی چه برسه که اینقدر منظم‌ عادت میشی جای تعجب داره الانم اخرای ماه ۷ هستش نی نی شم دخمله

همه چیز عالیه 🌹 خدایا متشکرم 💖
😂😂😂 عزیزم فاطمه دعبات نمیکنه ...ببینید منظور فاطمه اینه موج مثبت نیفته . سعی کنید جملات مثبت به ...

این حرفاتونو قبول دارم ولی درمورد اینکه فاطمه خانم میگن با شنیدن این حرفا استرس میگیرن باید بگم ما نمیگیم دیگه ولی در دنیای واقعی و اطرافشون و زندگیشون ممکنه در طول بارداری هزار بار ازین چیزا بشنون و حتی ببینن باید قوی باشن و خودشونو به خدا بسپارن . 

خودمن که این مشکل برام پیش اومد ابجیم حامله بود بعد از ۵ سال اونم با قانون جذب و معجزه شکر گذاری باردار شد اما خداروهزار مرتبه شکر الان تو هفته ۲۰ و حالشم خوبه خوبه 

همه چیز عالیه 🌹 خدایا متشکرم 💖
درخشنده جون ی جا خوندم کسایی ک اون دعا رو ب کمر میبندن باید تا انتهای بارداری ب کمرشون باشه . ی خانم ...

خوب شد گفتی عزیزم ممنون منم درش آوردم یادمه درخشنده جونم گفته بود بعد باردار شدن دربیارین...پس دوباره ببندمش

به به چقد عاااالی😍😍😍😍الهی شکررر مامان شدن خیلی نزدیک شده عزیزم🌹🌹🌹

سلام خانومای گل.من واسه بچه اولم همون ماه اول که اقدام داشتیم باردارشدم.الانم دوباره اقدامم بچه میخوام .بچه اولم دختره دوس دارم یکی بعدی پسر باشه.خانومایی که واسه پسر اقدام داشتین و جنسیتش همونی شده که میخواستین میشه لطفا تجربیاتتونو بهم بگین .

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 
فاطمه جان ای یو ای یک راه برای بارداری این چیز منفی نداره عزیزم  که بخواد کسی ناراحت بشه

بله عزیزم منفی نیست اما مبنای این تاپیک اینه که بجای دکتر و درمان و قرص و دارو و آی وی اف و آی یو ای و استرس همه چیز و بسپاریم به خدا وبا استفاده از انرژی مثبت و قانون جذب و تلقین مثبت و دعا انشالله به صورت طبیعی باردار بشیم اگر به لیست مامانا هم دقت کرده باشی 99%به صورت طبیعی باردار شدن...منظور من تنها بحث آی وی اف نیست عزیزم منظورم کلا این جور موضوعات و صحبتای مکرر راجب سقط و ناامیدیو استرسو ...هست بعدم گلم این حرف من تنها نیست یکی از دوستان قدیم که چندوقت دیگه تاپیک نمیومد به من گفت جو تاپیک عوض شده و به حاشیه رفته و من دیگه انرژی مثبت نمیگیرم از تاپیک و نمیام...درستم میگه نی نی سایت پره از تاپیکایی که راجب قرص و آمپول و درمان و سقط و چرا نمیشه و دیگه خسته شدمو.... هست و هرکس اینجا میاد میگه چقدر اینجا خوبه چقدر انرژی مثبت...پس تفاوتش با تاپیکای دیگه اینه که این بحثا و استرسا درش نیست و سراسر امید و انگیزه و دعا و انرژی مثبته☺اگر راجب این موضوعاتم مکرر اینجا صحبت بشه که دیگه با تاپیکای دیگه فرقی نمیکنه..امیدوارم متوجه منظورم شده باشین🌹

2706