2726
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499820 بازدید | 57000 پست

بچه ها منم بی بی مثبت درس کردم برلی خودم چه حس خوبیه مامانا😃😍😍😍

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍

می دانی من الان در بهترین حالت خودم هستم

به شیوه ای که خودم دوست دارم از زندگیم لذت میبرم

برای همه بهترین ها رو میخوام

و برای بهترین خودم همیشه در تلاشم

میدانی من در بهترین حالت خودم هستم

حالت آرامش، چون به این اعتقاد دارم که هیچکس و هیچ چیز جز من وخدای من در زندگی من تاثیری نداره

و هر روز به رویاهام که باورشون دارم نزدیکتر میشم🦋

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلامم خانم های مهربون خیلی خوشحالم که امروز نوبت منه برای سوره اسرا ممنون میشم ازتون یه صلوات هم برا ...

سوره اسرا به نیت بارداری جانان جون خوندم و یک صلواتم فرستادم 

(ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) خدایا بخاطر همه معجزات زندگیم سپاسگزارم 👨‍👩‍👧‍👦🙏
2728
بله حق با شماست منم تو این یک روز و نیم که این مسئله رو فهمیدم، اومدم اینجا فقط نیتم گرفتن دعا و انر ...

عزیزم درخشنده جون من اصلا منظورم باشما نبووود😘اتفاقا کار خوبی کردی گفتی منم خدای نکرده جای شما بودم همینکارو میکردم عزیزم🌹هم خودتو خالی کردی هم بقول خودت نیتت گرفتن دعا و همدردی بود خداروشکر هم آروم شدی❤طرف صحبتم بیشتر بااون دوستانی بود که شمارو سوال پیچ کردن حالا چطور سقطش می کنی چه علایمی داشتی فهمیدی حالا فلان قرصو بخور حالا کورتاژ کن حالا ساکشن کن😀واقعا استرس گرفتم😕شماهم بالاخره باید جوابشونو میدادی عزیزدلم..

باشه حتما❤ممنون عزیزم انشالله که همینطور باشه🌹

آره عزیزم قشنگ تمریناتو مرتب انجام بده شک نکن به زودی شماهم مامانی❤

من مامان هستم😍

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍
عزیزم درخشنده جون من اصلا منظورم باشما نبووود😘اتفاقا کار خوبی کردی گفتی منم خدای نکرده جای شما بودم ...

استرس نگیر عزیزم دیگه صحبت نمیکنیم تو تاپیک...

همه چیز عالیه 🌹 خدایا متشکرم 💖
دوستان گلم ممنون میشم صحبت آی یو آیو و سقط و قرص و آمپولو....اینجا نکنین.این از اول جزو قوانین تاپیک ...

فاطمه جان ای یو ای یک راه برای بارداری این چیز منفی نداره عزیزم  که بخواد کسی ناراحت بشه

(ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) خدایا بخاطر همه معجزات زندگیم سپاسگزارم 👨‍👩‍👧‍👦🙏
عزیز دلم ممنونم حتما به زودی خبر بارداری شما را تا ماه محرم میشندیم شاد میشیم به دلم افتاد ایمان دار ...

مررررسی گلم ممنون مهربونم. خییییییییلی دلم گرم شد. واقعا ممنونم انشاالله به تمام آرزوهات برسی

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی؟ 🙏🏻 اللهم صل علی محمد و آل محمد🙏 أَمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَ
بچه ها به حساب خودم از رو پریود که ۴ خرداد بود الان باید ۷ هفته و ۵ روز باشم این دو هفته و ۲ روز کوچ ...

مثبت هارو بگین من بی جنبه ام یعنی چی 😂😂😂😂عزیزای من مامانای گل اون کسی که از هیچی یه انسان رو میسازه  براش سخت نیست بخواد 9 ماه تو وجودت ازش مراقبت کنه بسپارین به خدا و مثل من بی خیال بشین نمیگم به هیچی توجه نکنید نه مراعات بکنید ولی میگم بزرگش نکنید و ته دلتون بسپارین به خدا و بگین مراقبش باشه و استرس نداشته باشین .همسرمم میگه خدا کنه بچمون مثل تو بیخیال ترین موجود باشه 😆😆😆  گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد ...

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
بله حتماً. خدا خیلی مهربونه و الآن بیشتر خودم رو تو آغوشش حس میکنم😍 خیلی این حس نزدیکی رو دوست دارم ...

افرین درخشنده جون ...این روحیه قوی تورو دوست دارم ..خیلی قوی هستی 😍😍😍😍

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
بچه ها سلام خبر خوب دارم براتون بعد نه سال منم حس قشنگ باردار شدن را فهمیدم باردار شدم انشالله خبر ب ...

خدارو شکر ...مامان شدنت مباااارک باشه عزیزم ...دوران انتظار به پایان رسید خدایی خیلی صبوری کردی برو حالشو ببر مامان خانووووم ...دوران خوبی رو سپری کنی و صدای قلبشو بشنوی و به راحتی زایمان کنی .

@nasrin1400     رفیق شفیقم اسم این مامان خانوم رو ببر تو لیست ...خواننده خاموش بوده ولی قانون جذبی کار کرده  

بچه ها سلام خبر خوب دارم براتون بعد نه سال منم حس قشنگ باردار شدن را فهمیدم باردار شدم انشالله خبر ب ...

الهی شکر که بعد از ۹ سال دامنت شبز شد عزیزم🤲🤲🤲🤲😘😘😘😘 مادر شدن مبارکت باشه گلم

خدای خوبم ممنونم که یه نی نی سالم و تپل مپل بهمون هدیه میدی😍🤗
خدارو شکر ...مامان شدنت مباااارک باشه عزیزم ...دوران انتظار به پایان رسید خدایی خیلی صبوری کردی برو ...

ممنون عزیزم خیلی خوشحالم نمیدونم چرا اشکم بند نمیاد از سر ذوق هستش خیلی خیلی خوشحالم الان میدونم مال شکر گذاری هست و دعای اطرافیانم از جمله بابا عزیزم مامانم و دوستای گلم سپاسگذار پروردگارم‌هستند میلیون ها بار که لیاقت مادر شدن این حس قشنگ را به من داد

همه چی درست میشه 
2706