2733
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499942 بازدید | 57001 پست
آخ چی میشد میومدی میگفتی دستگاه دکتره ایراد داشته و هنوز قلب کوچولوش میزنه...

اینو که گفتی اشکام جاری شد باز . اتفاقاً داشتم امروز به همین فکر میکردم. امروز نوبت گرفتم برم جای دیگه سونوگرافی. یعنی میشه برم بگه این که قلبش داره عین ساعت کار میکنه😢

ولی خیلی بعیده فاطمه جان الآن حدود یک هفته ای هست تمام علائم حاملگیم یهو فروکش کرده. نه حالت تهوع دارم نه ضعف میکنم نه مثل قبل از شدت حرارت بدنم گر میگیره سینه هام هم دیگه سنگینی قبل رو ندارن. حالا منو بگو خوشحال بودم بدنم اومده رو فرم قبل بارداری، غافل از اینکه همون حس های بد و سنگین و تهوع ها همشون نشونه خوبی بودن.

هی روزگار، دکتر همون موقعی که صدای قلبشو پیدا نمی‌کرد ازم پرسید هنوزم حالت تهوع داری؟ منم خوشحال گفتم نه یه هفته است قطع شده، بعدش فهمیدم منظورش چی بوده😞

گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می‌شود، گاهی نمی‌شود که نمی‌شود که نمی‌شود، گاهی بساط عیش خودش جور میشود، گاهی دگر تهیه بدستور می‌شود، گه جور می‌شود خود آن بی مقدمه، گه با دو صد مقدمه ناجور می‌شود، گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است، گاهی نگفته قرعه به نام تو می‌شود، گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می‌شود، گاهی برای خنده دلم تنگ می‌شود، گاهی دلم تراشه ای از سنگ می‌شود، گاهی تمام آبی این آسمان ما، یکباره تیره گشته و بی رنگ می‌شود، گاهی نفس به تیزی شمشیر می‌شود، از هرچه زندگیست دلت سیر می‌شود، گویی به خواب بود جوانی مان گذشت، گاهی چه زود فرصتمان دیر می‌شود، کاری ندارم کجایی چه می‌کنی، بی عشق سر مکن که دلت پیر می‌شود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درخشنده جان چند هفته ای ؟ چطور شد فهمیدی نی نی شهید شده؟ 

یازده هفته. نوبت چکاپ ماهیانم هفته ی دیگه بود ولی چون با مامانم چند روز می‌خواستیم بریم شهرستانمون سمت کرج گفتم یه هفته زودتر برم دکتر که سونو و آزمایشات غربالگری دو هفته آینده رو هم برام بنویسه. وقتی رفتم دکتر گفت بخواب رو تخت با داپلر قلبشو چک کنم خیلی هم وقت گذاشت قشنگ یک ربع تمام میگشت ولی صدایی نشنید وقتی دید نگران شدم گفت دستگاه داپلر ضعیفه هیچ دکتری تو ده هفته چک نمیکنه فقط سونو نشون میده. منم گفتم برای اینکه خیالم راحت بشه برام سونو بنویسه بیرون انجام بدم. رفتن همانا و ...‌‌ . سونو گرافی هم با دقت گشت ولی ضربان نداشت گفت تو نه هفته قلب کوچولوش از حرکت ایستاده و از اون موقع توقف رشد داشته. درست زمانیکه تمام علائم بارداریم فروکش کردن😞 هنوزم یادم میاد با چه ذوقی رفتم مطب دکتر و با چه حالی برگشتم. از خدا میخوام امید هیچ کس ناامید نشه.

جالبه این مدت تمام احساسات مادرانه وجودم هم یهو از بین رفت یادمه چند روز قبل اینکه بفهمم، داشتم به دوستم میگفتم نمی‌دونم چرا احساس نمیکنم حاملم یا هیچ حسی ندارم در صورتیکه قبلاً این حس رو داشتم.

گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می‌شود، گاهی نمی‌شود که نمی‌شود که نمی‌شود، گاهی بساط عیش خودش جور میشود، گاهی دگر تهیه بدستور می‌شود، گه جور می‌شود خود آن بی مقدمه، گه با دو صد مقدمه ناجور می‌شود، گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است، گاهی نگفته قرعه به نام تو می‌شود، گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می‌شود، گاهی برای خنده دلم تنگ می‌شود، گاهی دلم تراشه ای از سنگ می‌شود، گاهی تمام آبی این آسمان ما، یکباره تیره گشته و بی رنگ می‌شود، گاهی نفس به تیزی شمشیر می‌شود، از هرچه زندگیست دلت سیر می‌شود، گویی به خواب بود جوانی مان گذشت، گاهی چه زود فرصتمان دیر می‌شود، کاری ندارم کجایی چه می‌کنی، بی عشق سر مکن که دلت پیر می‌شود.
عزیزم توخونه بمون تاجایی ک میتونی تحمل کن.من توخونه سقط کردم بدون هیچ قرصی.فقط ی مسکن زدم دردم سریع ...

بهار جان ممنون تو ختم صلوات صدام کردی ولی تموم شده بود تاپیک قفل بود. خیلی دلم میخواد منم شرکت کنم شده حتی اندازه سه تا صلوات. اگه خودت داری بده یک مقدارش رو من بخونم مخصوصاً که اسم عموی خوبم حضرت عباس(ع) اومد خیلی دلم بیقرار شد🌹

2728
اینو که گفتی اشکام جاری شد باز . اتفاقاً داشتم امروز به همین فکر میکردم. امروز نوبت گرفتم برم جای دی ...

انشالله که همینطور میشه🌹

آهان چی بگم عزیزم دیگه هرچی خیر و صلاح خدا باشه...😔

🌻🌻بسم الله الرحمن الرحیم🌻🌻

سیزدهمین روز از ختم سوره حشر رو با یاری خدای مهربونمون به نیت نی نی دار شدن خودمون و خانومای منتظر نی نی سایت شروع می کنیم🌼🌼

🌟شنبه ⬅ سوره حشر

🌟یکشنبه ⬅ سوره حدید

🌟دوشنبه ⬅ سوره صف

🌟سه شنبه ⬅ سوره تغابن

🌟چهارشنبه ⬅ سوره اعلی

🌟پنج شنبه ⬅ سوره اسراء

🌟جمعه ⬅ سوره جمعه

✔شروع ختم ⬅ 98.04.15 

✔سوره امروز (پنج شنبه)⬅سوره اسراء به نیت بارداری جانان عزیز

✔مامانای الان و نزدیک شرکت کننده در ختم👇👇👇

1.فاطمه

2.آنا

3.راضیه

4.حلما

5.نسرین

6.تبسم

7.مهدیه

8.درخشنده

9.سمیرا

10.همیشک

11.معصومه

12.هستی

۱۳.جانان

۱۴.یگانه

۱۵.اعظم  ۱۶.محدثه

خدای خوبم ممنونم که یه نی نی سالم و تپل مپل بهمون هدیه میدی😍🤗
 یازده هفته. نوبت چکاپ ماهیانم هفته ی دیگه بود ولی چون با مامانم چند روز می‌خواستیم بریم شهرستا ...

انشالله به زودیه زود میای اینجا میگی من دوباره مامان شدم و تا 9 ماه صحیح و سالم مهمون دلته و این روزارو هم یادت میره🌹

2738
🌻🌻بسم الله الرحمن الرحیم🌻🌻 سیزدهمین روز از ختم سوره حشر رو با یاری خدای مهربونمون به نیت نی نی ...

اا من از لیست خودم نگاه کردم امروز دوباره میرفت از اول لیست و نوبت خودم میشد😁خوب پس اشتباه شد ثواب سوره اسرا رو میفرستم برای جانان جان💟

انشالله به زودیه زود میای اینجا میگی من دوباره مامان شدم و تا 9 ماه صحیح و سالم مهمون دلته و این روز ...

بله حتماً. خدا خیلی مهربونه و الآن بیشتر خودم رو تو آغوشش حس میکنم😍 خیلی این حس نزدیکی رو دوست دارم🌸⁩ خیلی خوشحالم که تو ریشه و وجودم عشق خدایی و محبت اهل بیت(ع) ریشه داره🌻 همه ی اینها به لطف شیر مادری هست که خوردیم و عشقی که پدرهامون تو وجودمون نهادینه کردن🌹🌹🌹 و الا کسانیکه خدا رو ندارن تو سختی ها صد برابر ما رنج رو تحمل میکنن.

خدایا عاشقتم که انقدر هوامونو داری🌸⁦🏵️⁩🌻🌹💮

الحمدلله رب العالمین🌹

الحمدلله رب العالمین🌹

الحمدلله رب العالمین🌹

گفتم اینها رو بگم یکم حال و هواتون عوض بشه😍🤗😘ببخشید این چند روز ناراحتیم رو تحمل کردید قول میدم از این به بعد با انرژی بیام.

2706