2733
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499910 بازدید | 57001 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینو من دوماه قبل از اقدامم واسه پستم بافته بودم    

وای خدای من چقد نازه این پتو. مبارک نی نیت باشه عزیزم

خدای خوبم ممنونم که یه نی نی سالم و تپل مپل بهمون هدیه میدی😍🤗
2728

سلام دوستان

من ديروز رفتم طب اسلامي نميدونيد چقدر دارو بهم داده يه پلاستيك پر هستش 

نميدونم براي١ماه هستش يا چندين ماه

انقدر شلوغ بود به من ساعت٢:٤٥وقت داده بود اما ساعت٦نوبتم شد اكثريت اونجا بودن و راضي بودن

فقط براي من ننوشتم امادگي رحم رو كي استفاده كنم كسي اطلاعاتي داره؟؟؟

میشه اسم منم تو لیست فرستادن نور بذارین؟من سیزده ماهه تو اقدامم،این هفته هم هفته اقداممه،میشه نوبت منو جلو بندازین چون تو هفته اقدامم ،ان شالله خدا به حق این ماع عزیز و ارسال نور و انرژی مثبتتون یه نی نی سالم و صالح بهم بده و نطفش تشکیل شه

خدایا تنها تو غیرممکن را ممکن میکنی،پس غیرممکنم را ممکن کن...
اینم هنرررررررررنمایی بنده واااااسه ترنم جووووونم 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊 ...

خیلی خوشگلن عزیزم. ایشالا وقتی پاپوشو پاش کنی و کلاشو سرش کنی کلی قند تو دلت آب شه😍 خیلی هنرمندی😊

2738
دوستان همکاری نمی کنین من میبینم بجز مامان ویانا و مامان آرادکوچولو دیگه کسی نورافشانی و دعارو مرتب ...

دوستان دیشب که شب قدر بود پای سجاده نشسته بودم یهویی خیلی دلم گرفت همینجوری گریه میکردم یه حس عجیبی بود واسه همه دعا کردم انگار آدما دونه دونه میومدن تو ذهنم واسه بچه های این تاپیک از ته دلم دعا کردم اسماتونو میگفتم و از خدا میخاستم دامنتون سبز شه خیلی شب خوبی بود یه خلوت دو نفره با معبود مهربونم

میشه اسم منم تو لیست فرستادن نور بذارین؟من سیزده ماهه تو اقدامم،این هفته هم هفته اقداممه،میشه نوبت م ...

سلام خانوم باشه حتما میزارم اسمتو شماهم لطفا همراهی کن و هرروز برای هرکس که نوبتشه دعاکن و انرژی مثبت بفرست🌹

سلام خانوم باشه حتما میزارم اسمتو شماهم لطفا همراهی کن و هرروز برای هرکس که نوبتشه دعاکن و انرژی مثب ...

خیلی ممنونم از لطفتون، چشم حتما،فقط تایم خاصی داره که باید نور بفرستیم یاهر ساعتی از روز میتونیم؟

من صفحه 243،244 خوندم،فقط تایمشو نمیدونم که کی باید انجام بدم

خدایا تنها تو غیرممکن را ممکن میکنی،پس غیرممکنم را ممکن کن...
@دریادریادریا   و @mearaje   عزیز براتون ایه الکرسی خوندمو 14تا صلوات فرستادم انشالله ز ...

مرسی عزیزدلم 

خدایا شکرت شدم مامان ب توان ۲  😍😍😍برا نی نی توراهیم ی صلوات مهمونم کنید 
خیلی ممنونم از لطفتون، چشم حتما،فقط تایم خاصی داره که باید نور بفرستیم یاهر ساعتی از روز میتونیم؟ م ...

ممنون گلم نه هرموقع خواستی..بهتره تو یه ساعت باشه اما شاید همه نتونن

خیلی ممنونم از لطفتون، چشم حتما،فقط تایم خاصی داره که باید نور بفرستیم یاهر ساعتی از روز میتونیم؟ م ...

جریان این نو چیه عزیزم من نمیدونم 

خدایا شکرت شدم مامان ب توان ۲  😍😍😍برا نی نی توراهیم ی صلوات مهمونم کنید 
سلام دوستان من ديروز رفتم طب اسلامي نميدونيد چقدر دارو بهم داده يه پلاستيك پر هستش  نميدونم ب ...

چه خوب كه رفتي

داروهاش چيا هستن؟ اگر گياهي باشه ضرر كه نداره انشالله با همينا خيلي زود نتيجه ميگيري عزيزم😍😍

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
2706