2737
2739
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499943 بازدید | 57001 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام خوبین؟  من دیروز رفتم یه سری سیسمونی برای نازگلم خریدم دو دست لباس، دوتا پارچه نخی برای ...

مبارکش باشهههه😍😍😍😍😍😍 به خوشی استفاده کنه نازگل خانم.خیلی نازن😍😍😍😍😍😍

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است
سلام خوبین؟  من دیروز رفتم یه سری سیسمونی برای نازگلم خریدم دو دست لباس، دوتا پارچه نخی برای ...

سلام عزیزم تو خوبی؟نازگل نازمون چطوره؟😄😍

چقده نازن 🤗😊😉💞

مبارکتون باشه ؛خیلی خوشگلن لباساش 😘

عاااشق صندلی غذاش شدم  😉😍😄😘🤗😊

خدایااااا شکرررررت    
2731

الهييييي

چه نازن

بسلامتي استفادشون كني عزيزم

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
سلام عزیزم تو خوبی؟نازگل نازمون چطوره؟😄😍 چقده نازن 🤗😊😉💞 مبارکتون باشه ؛خیلی خوشگلن لباساش 😘 ...

مرسی عزیزم 

من و نازگلم خوبیم خداروشکر

چشمات خوشگل میبینه عزیزم. انشالله قسمت خودت

همین صندلی غذا با صندلی ماشینش شد 4 میلیون تومن😥😥

2738

ای خدااا چ خوشگلن میارک نازگل باشه😍😍😍

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻
مرسی عزیز دلم خیلی زود خودت باید بری خرید واسش

ممنون عزیزم🥰🥰صندلی غذای نازگل پسند کردم😍💕چیکوئه؟

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻

🎈🎈چهارمین مامانمون هم مشخص شد🎈🎈

تبرییییییییییییییییک👏👏👏👏👏

به لطف خدای مهربون ساراجون هم مامان شده

خدایا چه ماه پربرکتی از اول ماه مبارک فعلا 4تا مامان داشتیم😍

فوق العادس😊

نی نی های بعدی هم امروز فرداس که خودشونو نشون بدن😌

مرسی خداجون ٍ مهربون😘😘😘

خداجون خیلی عاشششششقتیم

و میدونیم که خیلی خیلی عاششششششششششششقمونی

و نی نی های ما هم به زودی خودشونو نشون میدن😍

خدایا مرسی بابت این فرشته های آسمونی که میذاری تو دلمون.😘😘

خداجون خودت مراقب فرشته کوچولوی مامان سارا باش و به سلامتی بده بغل مامانش.

بهترینم ما هم برای سلامتی نی نی های شایسته جون و عسل جون و نیلوفرجون و ساراجون نفری یه حمد میخونیم.

شما هم همین جوری به مهربونیات ادامه بده که این لیستمون یه عاااااالمه اسم مامان داشته باشه انقد که من خسته بشم وقتی دارم مینویسمشون.

انقد که وقتی به لیست مامانامون نگاه میکنیم معجزه هات برامون اثبات بشه

انقد زیاد بشن مامانامون که وقتی اسماشونو نگاه میکنیم یاد لطف و رحمت بی حدو اندازت بیوفتیم.

خدایا شکرت😘

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍
2706