2733
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499910 بازدید | 57001 پست
قدامی شما چطور؟ 

منم قدامي 

اخه ميگن اونايي كه خلفي هست حركات جنين رو زودتر متوجه ميشن

پسر من ، خوشگل مامان ،  خيلي خيلي خوشحالم كه تو رو دارم و هر روز عاشقانه تو بغلم لمست ميكنم 🤱👩‍👦
منم قدامي  اخه ميگن اونايي كه خلفي هست حركات جنين رو زودتر متوجه ميشن

نمیدونم چطوریه ولی من الان 2 هفته ای هست که حسش میکنم

دقیقا مشخصه که حرکت روده نیست و یه چیزدیگه است

حتی تو آخرین ویزیتم که شنبه بود

دکتر گفت حرکتاشو حس میکنی؟ 

گفتم نه زیاد ولی بعضی وقتا قلقلکم میاد از داخل نمیدونم چیه

گفت اون همون حرکتاشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من امروز شدم 20 هفته ..امروز دقیق حرکاتشو حس میکنم قوربونش برم از صبح لگد مالیم میکنه ...تا میشینم ض ...

عزيييييييييييزم 

واي كه چقدر منتظرم حسش كنم

من فعلا با فيلم سونو ش خوشگذروني ميكنم

چقدر قربون صدقه ش ميرم

خدايااااااااااااااااا اين حس رو نصيب همه كن خدا🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

پسر من ، خوشگل مامان ،  خيلي خيلي خوشحالم كه تو رو دارم و هر روز عاشقانه تو بغلم لمست ميكنم 🤱👩‍👦
نمیدونم چطوریه ولی من الان 2 هفته ای هست که حسش میکنم دقیقا مشخصه که حرکت روده نیست و یه چیزدیگه اس ...

البته ني ني من تو سونو هام خيلي ارومه حركاتش كمه 

اما يادمه گفتي ني ني شما تو غربالگري خيلي شيطون بوده

2731
البته ني ني من تو سونو هام خيلي ارومه حركاتش كمه  اما يادمه گفتي ني ني شما تو غربالگري خيلي شي ...

نی نی من که اصلا یه وروجکیه که نگو

آخرین باری که سونو بودم یه جوریییییی پاهاشو مثل حرکت دوچرخه زدن بالا پایین میکرد که نگو

کلااااا شیطونه

من هنوز غربالگری دوم یا همون آنومالی رو نرفتم

نوبتم 2 هفته و نیمه دیگه است

2738

🌹بسم الله الرحمن الرحیم🌹

پانزدهمین روز از ختم سوره یس و 100 عدد "استغرالله ربی و اتوب الیه" و 14 عدد به نیت 14معصوم ذکر شریف "رب لاتذرنی فردا و انت خیر الوارثین و هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعاء" و مامانای باردار "رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعاء" رو با یاری خدای مهربون شروع می کنیم به نیت بارداری خودمون و همه دوستان این تاپیک که انشالله تا پایان این ختم همگیمون به اذن و مصلحت خداوند دامنامون به فرزندای سالم و صالح سبز بشه و همینطور به نیت سلامتی نی نیهای مامانای باردارمون و انشالله فارغ شدنشون با سلامت و دل خوش❤❤❤

🌟🌟🌟اسامی مامانای عزیز الان و مامانای عزیز نزدیک که در ختم شرکت کردن👈

1.بنر عزیز

2.فاطمه عزیز

3.مامان سمیتای عزیز

4.آنای عزیز

5.مینای عزیز

6.هستی عزیز

7.نسرین عزیز

8.حلمای عزیز

9.درخشنده عزیز

10.دریای عزیز

11.مامان آرادکوچولوی عزیز

12.بهار عزیز

13.دعاکنید عزیز

14.مامان_آقاسیدمهدی عزیز

15.ارمغان96 عزیز

16.لیانای عزیز

17.دریای عزیز

ثواب ختم امروز رو هم می فرستیم برای @ارمغان96 عزیز انشالله همین ماه یک لقاح عالی داشته باشه و بی بی چک خوشگلشو برامون بیاره و کلی خوشحالمون کنه😍😍😍

ان شالله🤗🤗🤗😍😍😍😉😉😉👼👼👼

مامان آراد جون ببخش این چندروزه هی اینور اونور بودمو هنوزم خونه نیستم نتم نداشتم دیگه تونستم متن ختمو بفرستم که دم دستم بود الانم نمی دونم آخرین متن نورافشانی کدوم صفحه س ببخش اگه اشکال نداره امروزم شمازحمتشو بکش من از فردا میفرستم شرمنده نمی خواستم بدقولی بشه💞

مامان آراد جون ببخش این چندروزه هی اینور اونور بودمو هنوزم خونه نیستم نتم نداشتم دیگه تونستم متن ختم ...

عزیزم این چه حرفیه 🤗

اتفاقا متوجه شدم؛میخاستم بزارما 😁😁😀😀🤣🤣😘😘

حتما میفرستم الان 😘😘😘😄😄😄

خدایااااا شکرررررت    

دوستانی که تو این مراسم شرکت میکنید لطفا اعلام کنید

و

به اون شخصی که نوبتشه کلی انرژی بدین

💃😊😊❤🤗🤗💜😍😍💙😄😄💃

نحوه ارسال نور تو صفحه 243 و 244 توضیح داده شده

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

✔   در صورتی جزء لیست میشین که فعالیت مداوم         داشته باشید.

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

ممنون از همکاریتون دلتون شاد  انرژیتون زیااااااد

🎉🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉

۹۸/۰۲/۰۳ بهارجون که کلی نور واسش میفرستیم و انرژی مثبت فراووووون که زودی بی بی چک مثبتشو ببینیم و کلی جیغ و دست و هورااا بزنیم و از مامان شدنش کلی خوشحال بشیم چون که نی نی نازش خودشو نشون داده

👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼

۹۸/۰۲/۰۴ دریا دریا دریا جون عزیزمون که واسش نور و انرژی مثبت زیاد میفرستیم و به یاری خدا همین ماه بی بی چک خوشگل دو خطشو میبینیم و کلی کیف میکنیم واسه مامان شدنش

🍼👶🍼👶🍼👶🍼👶🍼👶🍼👶🍼

۹۸/۰۲/۰۵ کاملیا جون عزیز واسش کلی نور میفرستیم که بهترین دوران بارداری رو تجربه کنه و خودش و نی نی سلامت و خوب و عالی باشن

🤰👼💃🤰👼💃🤰👼💃🤰👼💃🤰

۹۸/۰۲/۰۶ بنرجون عزیز که واسه مامان شدن و جوونه زدن یه نی نی ناز و خوشگل و سالم تو دلش ، نور و انرژی مثبت میفرستیم ؛انشالله همین ماه مامانی عزیزم

🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌

۹۸/۰۲/۰۷ کارو جونه عزیزمون واسش نور میفرستیم که تو کل بارداریش خودش و نی نی در بهترین حالتها و شرایط باشن و بسلامتی فسقلیشو بدنیا بیاره

💃🕺💃🕺💃🕺💃🕺💃🕺💃🕺

۹۸/۰۲/۰۸ ارمغان جون که واسش نور میفرستیم و با کلی انرژی مثبتی که به سمتش میره میخایم که سرشار از نور بشه و بدنش اماده ی پرورش ی نی نی ناز گوگولی مگولی بشه و زودی بی بی چکه مثبتشو واسمون بزاره

🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰

۹۸/۰۲/۰۹ ثریا مامان نیلا جون عزیز که بهترینهارو تو این دوران بارداری واسش میخایم پس واسش نور میفرستیم و با انرژی مثبتمون بهش میگیم تو بهترین مامانی هورااااااااا

💜💗💞💝💙💟💓💕💖💞💝💜💙

۹۸/۰۲/۱۰ مورسا جونه عزیز که همین ماه بی بی چک خوشگلشو میبینیم به امید خدا پس واسش نور میفرستیم تا برن سمتش و جذبشون کنه و یه  نی نی نااز  بیاد تو دلش شیطونی کنه

👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼

۹۸/۰۲/۱۱ apiya جون عزیزمون واسش کلی نور و انرژی مثبت میفرستیم که تا این تاریخ حال دلش و امیدش خووب خوووب بشه و با بی بی دو خط خوشگلش سوپرایزمون کنه

👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶

۹۸/۰۲/۱۲ هستی ۶۷ عزیزمون که با نورها و انرژی های مثبتی که به سمتش میفرستیم میخایم که اینماه بهترین لقاحو داشته باشه و خبر مامان شدنشو بهمون بده انشالله

خدایااااا شکرررررت    

بهااااررر جووووون ما بی بی مثبت میخایم یالااااا😄😄😍😍

عزیزم ان شالله این تقارن موعدت و نوبت نورافشانیت خبر از مامان شدنت داره😍😍😘😘

واست ایت الکرسی خوندم و صلوات فرستادم ☺

بدوووو بیاااا با بی بی مثبتت خوشحالمون کن😊😊😉😉

خدایااااا شکرررررت    
2706