2703
2553
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499365 بازدید | 57000 پست
دوستانی که تو این مراسم شرکت میکنید لطفا اعلام کنید           &nb ...

سلام دوستان عید بهاریتون مبارک ختم های امروزم انجان شد و بهمگیتون و دوستانی که در ختم و در نورافشانی امروز نوبتشونه از قلب دعا کردم الهی همگیتون حاجت روا و دامنتون همین امروز بفرزند سالم و صالح سبز بشه 

لطفا برای برآورده شدن حاجات منم یک صلوات بفرستید حین دعا و نیایش به یاد منم باشید التماس دعا

دوستان کسی میدونه با تبلیغات و برنامه هایی که بزور میخوان روی گوشی نصب بشن و ثانیه یکبار میان عین مگس میشینن روی صفحه گوشی مانع تایپ و سرچ میشن چیکار باید کرد؟ تبلیغ گوگل اتوماتیک هم برای من جدید میاد دارم دیوونه میشم باید فک کنم ببرم موبایلی فلشش کنن

لطفا برای برآورده شدن حاجات منم یک صلوات بفرستید حین دعا و نیایش به یاد منم باشید التماس دعا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام محدثه جان زیارتت قبول عزیزم ممنون که یادمون بودی💞باور کن خدا این مشکلاتو سر راهش میزاره که وقت ...

ممنون عزیزم انشالله خدا دلت رو شاد کنه ممنون که به یادم هستی 

خدایا دلم یه اتفاق خوب می خواد.. (شادی روح مادرم اگه میتونین یه صلوات)

بچه ها من هنوز درد سینه هام خوب نشده خیلی هم ورم داره پس کی خوب میشه؟

چیکارکنم اذیت میشم حتی تو خواب هم درد میکنه

خدایا دلم یه اتفاق خوب می خواد.. (شادی روح مادرم اگه میتونین یه صلوات)
2720
سلام   میگن زن حامله زیاد تو حموم بمونه سقط میکنه راست میگن؟

سلام عزیزم .3 ماه اول رو سعی کن زیاااد نمونی ...و دوش آب خیلی داااغ هم نگیری .   منم شنیده بودم و مراعات کردم 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
مرسی فاطمه جان. آرزوی لبخند دائمی دارم برات

عزیزم حالت  هنوز بهتر نشده  بیای تو جمعمووون .. امیدوارم هر جا هستی شاد و موفق باشی 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
نه عزيزم خب اسمش چيه؟اسم جدولش چيه؟

فرستادم برات .جدول چینی فکر کنم 

2714
دوستان کسی میدونه با تبلیغات و برنامه هایی که بزور میخوان روی گوشی نصب بشن و ثانیه یکبار میان عین مگ ...

چه توصیفات جالبی کردی بنر جان 😂😂😂 مشکل رو حل کردی به منم بگو خواهرم خیلی دست و پنجه باهاش نرم کنه بهش بگم اعصاب اونم آروم بشه 

سلام   میگن زن حامله زیاد تو حموم بمونه سقط میکنه راست میگن؟

نه ی دختر عمه دارم ۳ تا بچه داره هر وقت بره حموم زیر سه ساعت طول بکشه  قبول نداره میگه خوب تمیز نشدم 

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍
مانان نسرین گلم ممنون بابت مطالب ان شاالله هر چه زودتر به خواسته هات برسی عشقم 

مرسی فدات بشم انشالله همگی مامان میشم 💕👨‍👩‍👧‍👦💕

این نی نی های لوس ما هم تشریف فرما میشن 

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍
سلام دوستان عید بهاریتون مبارک ختم های امروزم انجان شد و بهمگیتون و دوستانی که در ختم و در نورافشانی ...

بنر جون بی بی چک نزاشتی زود باشی مامانی 

ما بی بی چک میخوایم😍😘😘😘

#تکرار_کنیم

امروز تمام کائنات همدست می‌شوند تا آرزوی مرا محقق گردانند و من در برآورده شدنش ایمان کامل دارم

خداوندا سپاسگزارم🌹

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است
2706