2726
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499820 بازدید | 57000 پست
ان شاالله مثبته

انشالله 🙏🏻🙏🏻❤️❤️

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻
ازونجایی که شوهرمن به اندازه من خواهان بچه نیس از وقتی واسه اقدام من همش میکشونمش پای میز مذاکره ناز ...

چه بلااااا یجور دیگه بکشش سمت خودت 😁😁بزار یه چیزایی ببینه اتیشش تند شه کم طاقت بشه😂😂

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم زحمت میکشی ممنون❤❤❤

زحمتی نیست وظیفه س واسه دوستای گلم مامان های  عزیز ❤❤💕💕💕💕

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍
ازونجایی که شوهرمن به اندازه من خواهان بچه نیس از وقتی واسه اقدام من همش میکشونمش پای میز مذاکره ناز ...

باز ی آشی براش ببزم ی وجب روغن روش باشه همین که نی نی بیاد میگم واسه نی نیم خوب نیست زمین گرده خودتو ناراحت نکن😂😂😂

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍
2728

این مرحله یکی از مهمترین مراحل رسیدن به ارزوست ... بسیار بسیار مهم اغلب فراموش میشه و تلاش هایی که بی نتیجه میمونه و گله و شکایت ها شروع میشه که ای خدااااا پس چرا نرسیدم ؟ ای خدااا پس کی ؟ و سرگردان و حیران و ناامید دوباره به دنبال راه حل جدید... ازین کتاب به اون کتاب البته مطالعه خوبه هااااا ... ولی مطالعه بی عمل فقط باعث میشه حیران تر و سردرگم تر بشیم واستون مثالی از عباس منش میگم : بسیاری از ما ارزوی قشنگمون رو در دفترمون می نویسیم مثلا می نویسیم من میخوام رییس بیمارستان بشم و شروع می کنیم به دنبال راه حل های متعدد ولی شب که میخوایم بخوابیم یا هر وقت با خودمون خلوت می کینم میگیم : ای بابا من کجا و رییس بیمارستان شدن کجا ... من هیچوقت به اون بالا بالاها نمیرسم ... بابا پارتی میخواد هااا دلت خوشه ؟... ما که شانس نداریم !یعنی میشه ؟ ای خدا یعنی میشه من رییس بیمارستان بشم ؟ اره ؟ خدا وکیلی اینجور نمیگیم ؟؟؟ این یعنی دوگانگی ... یعنی ما به طور واقعی باور یا ایمان نداریم به ارزومون می رسیم (به قول عباس منش این قسمت رو چند بار بخونید تا متوجه بشید چرا تا به حال به ارزوتون نرسیدید ) خلاصه یه یک ساعتی با خودمون کلنجار میریم ( بعضی ها هم چند روز یا ... ) دوباره روز بعد میریم سراغ دفتر ارزوهامون بعد هی ازین و اون می پرسیم به نظرت چجوری به ارزوم برسم ؟ خب دیگه طبق معمول همه راه ها اینه : تجسم , نامه نوشتن به فرشته ها و تابلو تجسم و .... و صد البته که همه این ها بسیار عاااااااالی هستند و جز بزرگ قانون جذب و رسیدن به ارزوهاست و من با اینکه خودم تا حالا هیچکدوم رو انجام ندادم ولی میدونم مهم هستند ... بگذریم ... حرف من این هست تا زمانی که نتونیم افکار منفی رو کاملا استاپ کنیم هیچ روشی جوابگو نیست ...دقیقا هیچ روشی ... حال سوال پیش میاد : عه راندا جونممممم ,پس من چیکار کنم به ارزوم برسم ؟ راندا بدو یه راه حل موشکی بده من میخام به ارزوم برسم ؟ عزیزم تا زمانی که دل و زبان شما یکی نشه به ارزوتون نمی رسید البته ببخشیداااااا هر وقت دل و زبان ما یکی بشه به سرعت برق و باد به ارزوی قشنگمون میرسیم ... بله ! باید با تمام وجود ( دل و زبان ) راجه به خواستمون مثبت حرف بزنیم و باور کنیم خدا جونم از راه های عجیب و شگفت انگیز ما رو به ارزوی قشنگمون میرسونه ... دقیقا عجیب و شگفت انگیز به قول اسکاول شین جونم : ذهن استدلالی باید کاملا رها بشه چون به هیچ دردی نمیخوره ذهن استدلالی یعنی افکار منفی ذهن استدلالی یعنی دل و زبان یکی نبودن ... یادمون باشه نمیتونیم سر خدا جونم رو کلاه بذاریم ... باید با تمام وجود , بله ! دقیقا تمام وجود ( تمام وجود یعنی یکی شدن دل و زبان ) باور کنیم به ارزوی قشنگمون میرسیم و مقدمات اون رو فراهم کنیم ... (یعنی ایمان فعال نشون بدیم )

فدات.شما با دخترتون نمیرقصید تو خونه?!😍😍😍😍😍

نه ما آشپزی میکنیم 😁😁😁

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

یکم فاصله بندازین بین رابطتون ..یه تایمی استراحت کنید مخصوصا هفته ای که نزدیک موعد پریه  

تو حامله میشی به زودی اونوقت تلافی کن کلی ناز کن براش 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
آناجون واست ایت الکرسی خوندم ان شالله بحقه امام زمان همین ماه خبر مامان شدنتو با یه بی بی چکه دو خطه ...

عزیز دلمی ممنونمم دوست نازنینم انشالله روزی همه منتظرااااای تاپیک😍😍😍😍😍

خدایا شکرت که مامان شدنم نزدیکه😍
مامان فاطمه مامان آنا براتون آیه الکرسی خوندم ان شالله ک ب زودی زود خبر نی نی دار شدنتون رو بهمون بد ...

مرسی ویانا جون .خداروشکر که شماها هستین .از بودن اینجا خیلی خوشحالم انشالله هممون حاجت روا شیم و این ماه مامان😍😍😍😍😍

خدایا شکرت که مامان شدنم نزدیکه😍
مرسی ویانا جون .خداروشکر که شماها هستین .از بودن اینجا خیلی خوشحالم انشالله هممون حاجت روا شیم و این ...

قربونت عزیزم ان شالله 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
2706