2726
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499826 بازدید | 57000 پست
راستی مائده جون اون ماهی که شما باردار شدی باز بعد رابطه میخوابیدی نیم ساعت 1ساعت یا نه مثل ریحانه ز ...

فاطمه جون

من اون ماه کلا بی خیال همه چی شده بودم

چون مطمئن بودم طبیعی نمیشه به خاطر اسپرم کم همسرم

واسه همین بعد از اقدام نهایتش 20 دقیقه دراز میکشیدم بعدش پا میشدم میرفتم دشوری😁😁

اون ماه ورزش هم نداشتم

حتی دیگه نیومدم حتی بشمرم الان چند سیکلمم

اقدامم روزای 10 و 12و 14 و 16 سیکلم بود

من سیکلام این اواخر 28 روزه شده بود

سلام بچه ها خوبین مشهد خیلی دعاتون کردم و یادتون بودم انشالله همه به سلامتی باردار بشین  شوهر ...

سلام محدثه جان زیارتت قبول عزیزم ممنون که یادمون بودی💞باور کن خدا این مشکلاتو سر راهش میزاره که وقت نکنه ببردت برای سقط...به خودش بگو این بدبیاریایی که برای کارت میاری بخاطر اصرارت برای سقط این طفل معصومه نه بخاطر قدمش بسکه سقط عمد گناه داره و بگو خدای نکرده اینکارو کرد منتظر بدبیاریا و مشکلات بیشتری باشه...قدم هر بچه ای خوبه و بابرکت چون نعمت و رحمت خداست...پس داره با خواست خدا مبارزه میکنه متاسفانه

من دعاگوت هستم عزیزم انشالله خدا حافظ نی نیت هستش خودش داده خودش نگهدارشه🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چرا پاهامو بالا میزاشتم زاویه 90 درجه

آهان دیگه زیر باسنت بالشت نمیزاشتی؟درازکش فقط پاها 90درجه؟می پرسم چون میخوام منم اعمال اضافه و تایم بیشترشو حذف کنم😀آخه وقتی کلی تدارک میبینی و به خودتو بدنت سختی میدی و آخرشم نمیگیره ضدحالش بیشتره😆

فاطمه جون من اون ماه کلا بی خیال همه چی شده بودم چون مطمئن بودم طبیعی نمیشه به خاطر اسپرم کم همسرم ...

سلام عزیزم خوبی؟نی نی خوبه.😍امروز رفتم واسه 2/11 برام آنومالی نوشت. 😍😍

خداجون مواظب نی نی من باش سپردمش  به خودت 😘چقد من ممنونتم بخاطر رحمت بی کرانت😍😍😍😍😍😍😘😘😘
آهان دیگه زیر باسنت بالشت نمیزاشتی؟درازکش فقط پاها 90درجه؟می پرسم چون میخوام منم اعمال اضافه و تایم ...

🤣🤣🤣🤣

چرا یه بالشت میزاشتم زیر نشیمنگاهم جوری که کمرم بیاد رو زمین که سراشیبی ایجاد کنم😂😂😂😂بعد پاهام زاویه 90 درجه میزاشتم روی چیزی (من نشیمنای مبلمونو میاوردم که بتونم زاویه 90 درجه بزارم پاهامو) 😂😂😂

قشنگ معادله فیثاغورث حل میکردم بعد از اقدام😂😂😂😂

😀😀یعنی پاهاتم بالانمیگرفتی فقط دراز میکشیدی؟

سلام عزیزم  حتما این حرکت انجام بده من چندساعت دراز میکشیدم همونجوری همون ماه نتیجه گرفتم. 😘

خداجون مواظب نی نی من باش سپردمش  به خودت 😘چقد من ممنونتم بخاطر رحمت بی کرانت😍😍😍😍😍😍😘😘😘
سلام خوبی؟  پس چرا دکتر من 21 اردیبهشت برام نوشته؟ ☹️☹️ 21 اردیبهشت میشم 19 هفته و 4روز😒😒

تا 20هفته هستش یا 22هفته اگه اشتباه نکنم واسه من گفت الان 16هفته و یه روزی اون موقع خوبه  بعد ازمایش خونمم سه شنبه هفته دیگه میگیره ازم 

تا 20هفته هستش یا 22هفته اگه اشتباه نکنم واسه من گفت الان 16هفته و یه روزی اون موقع خوبه  بعد ا ...

من آزمایش های غربالگریمو دادم

فقط منتظرم جوابش بیاد

فقط سونوم مونده که به نظرم خیلی دیر برام نوشته

امیدوارم جواب آزمایشم دیگه نهایتا شنبه بیاد که یکشنبه برم پیش دکترم ببینم چی میگه

اگه بشه 1 هفته زودتر برم سونو یعنی وقتی میشم 18 هفته و 4 روز

البته همه اینا بستگی داره که سونو جا خالی داره یا نه

راستی مائده جون اون ماهی که شما باردار شدی باز بعد رابطه میخوابیدی نیم ساعت 1ساعت یا نه مثل ریحانه ز ...

دکترمن گفت بعد رابطه از جات بلندنشو

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است
2706