2410
2553
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499365 بازدید | 57000 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها عید همگی مبارک باشه. امیدوارم امسال شادترین سال زندگیتون باشه. من همچنان منتظر پریودم دع ...

سلام عزیزم؛از تو هم مبارک🌷🤗

عه پس منتظرش نباش دیگه😉😉🤓🤓

ان شالله مامانی 😗😍😄

خدایااااا شکرررررت    

سلاااام عسلی هاااااا. سال نو تبریک🐷🐖🐽

من همونم که امسال میزنم به بیخیالی

همه چیز که بچه نیست؟!بچه دشمن عزیزه والدینش هست. پس لذت میبرم از شرایط الانم... آزاااادم ... حامله نیستم و میتونم موهامو رنگ کنم هر چقدر دلم میخواد گرمی بخورم هیکلم خوشکله و هر لباسی بخوام میپوشم. با کفش پاشنه بلند میدوام از همه مهمتررر هر چقدر دلم بخواد رو شکم میخوابم 😆😆😆😆

یوهووووو من خوشبختم و یه دنیا خوشبختی توی بهار واسه همه دوستام آرزو دارم. عاشقتووووونم 

نام نجات دهنده ات را از آینه بپرس🎈
2720
سلام بچه ها عید همگی مبارک باشه. امیدوارم امسال شادترین سال زندگیتون باشه. من همچنان منتظر پریودم دع ...

انشالله كه نياد و باردار باشي گلم

خدایا دلم یه اتفاق خوب می خواد.. (شادی روح مادرم اگه میتونین یه صلوات)
سلاااام عسلی هاااااا. سال نو تبریک🐷🐖🐽 من همونم که امسال میزنم به بیخیالی همه چیز که بچه نیست؟!ب ...

خخخخخ جالب بود مرسي از اين همه انرژي

خدایا دلم یه اتفاق خوب می خواد.. (شادی روح مادرم اگه میتونین یه صلوات)
شماچندوقت اقدامی

من ۳۶ سالمه . ۳ سال اقدام . قبلا هم پرسیده بودی گلم  کم حواسی ها🤣🤣🤣

هزار ماشالله ۱۴ سال از من کوچکتری نقران نباش تو هم زودی مامان میشی . دوتا از خواهرای من توی ۳۸ و ۳۹ سالگی بچه دوم و سومشون ب دنیا امد . تازه من کلی مشکل دارم . اما خدای من از مشکلاتم خییییییلی بزرگتره 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
2714
مرررسی که راه این تاپیکو ادامه دادین ؛مررسی که بهمون خیلی چیزارو یاد دادین؛مررسی که هستین💋💜💛💚💙❤ ...

فدا مدا بی ادا مدا 

مرسی از همراهی های شما دوستای خوبم 

ان شاءالله امسال پر از خبرااای خوووب باشه براتون

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
سلاااام عسلی هاااااا. سال نو تبریک🐷🐖🐽 من همونم که امسال میزنم به بیخیالی همه چیز که بچه نیست؟!ب ...

افرین برو حااال کن 😄😄😄😄😄

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

سلام گلم عید شما هم مبارک 

یه خواهشی از تک تکتون دارم ...میدونم نینی دوس دارین و منتظر اومدنش هستین اما هیچ وقت این مدلی دعا نکنید که پری نیاد نی نی بیاد .پریودی یه نعمت خیلی بزرگیه  ...مثلا خودم باردار شدنم به پریود شدنم وابسته است پس باید تلاش کنم پری بشم تا بتونم مادر بشم 

خدا رو شکر کن که سالمی 

من حسرت یه قطره خون دارم از رحمم بیاد شاید باورتون نشه اما شدیدا دلتنگ اونروزاییم که پریود میشدم بدنم سالم 

خوشحالم تو رو دارم ....مرسی که اومدی تو زندگیم 

یه نکته جالب تر دیگه که بهش رسیدم اینه چند نفر از بچه ها میگفتن کائنات منتظرن بگی نمی خوام تا براورده اش کنن ...شما چون میگین پری نیاد کائنات هم ضدش عمل می کنه و پری رو میفرسته که بیاد 

خوشحالم تو رو دارم ....مرسی که اومدی تو زندگیم 
2706