2737
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499912 بازدید | 57001 پست
من امروز رفتم تو 6 هفتگی وای حالم ناجور خراب بود سرکار فقط خوابیدم.. دوستان برام دعا کنید   ...

عزیزم انشالله که زود زود خوب بشی🙏🙏مام دلمون گرمه به یودن تو بسکه انرژیه تاپیکی😊❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای چه جالب😍😍مرسی دریاجون من اکثرشو کپی میکنم که انشالله هرروز بخونمشون❤

عزیییییزم😍😍😍آفرین

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است
2731
بچه ها بعد از نماز صبح ک خوابیدم خیلی خواب بدی دیدم😭😭😭😭😭😭 خواب دیدم همش ازم خون میرفت

انشالله خیره عزیزم به دلت بد راه نده..این مال تغییرات هورمونیه...بعدم میگن اصلا خون تو خواب ببینی،باطله😉

میگم یه سوال شماها بعضی موقعا که ته دلتون خالی میش ...

عزیزم من خودم سعی میکنم کاری انجام بدم که ازون حالو هوا دربیام،کاریکه دوست دارمو انجام بدم...سعی میکنم رو چیزای خوبو داشته های زندگیم تمرکز کنم و بهشون فکر کنمو خداروشکر کنم و انرژی مثبت بگیرم...والبته زیارت هم خیییلی حالمو خوب میکنه شاه عبدالعظیم...امامزاده صالح...آدم واقعا سبک میشه و اینکه هی از جملات تاکیدی مثبت استفاده میکنم و خودم به خودم انرژی میدم و از کسی انتظار ندارم چون مطمئنم کسی جز خودم نمی تونه به خودم کمک کنه(خیلییی تآثیر داره) و از خدا کمک میخوام هیچوقت دستمو ول نکنه و باهاش کلی حرف میزنم...

مامان گل سلااااام، امروز روز نوووووور افشانی الی جون هست دعا میکنیم ی نی نی کوچولو و سالم تو دلش باش ...

الی جون مامان مهربون و نازنین الهی هر چه زودتر برگه آزمایش مثبت و سونوی نی نی هات رو بگیری دستت و با افتخار و شوق فراوان جییییییغ بزنی جوری که صداتو همه بشنون بلند بگی آخ جون مامان شدم 

برات دعا کردم گلکم 

خوشحالم تو رو دارم ....مرسی که اومدی تو زندگیم 
2738
خدا کنه خیلی تو خواب گریه کردم مرسی از دلداریت😘😘😘

گریه هم دلیل شادی و خبر خوش

پسسسسس بااااا این وجووووود خوابت قشنگ بوده 

امیدوار باش عشقم 

خوشحالم تو رو دارم ....مرسی که اومدی تو زندگیم 
سلام دوست جونیاااا  اینم عکس بی بی چک من☺ انشالله که درست باشه😊😄😄😄🙆🙆

مبارکه عزیزم❤❤❤❤

چقدر خوبه این تاپیک خدایا شکرت🌷🌸🌺🌹💐🌼

کاملیا جان روزشمارت برای ماه پیشه، عوضش کن که باهم مامان باشیم😍😍😍😍

دیشدیری دیرین ماشااا، لاحول و لا قوت الا باالله.

خدا یا همه مامان هاو نی نی های حال و آینده نزدیک رو حفظ کن، 

برای سلامتی خودت و مادرت و نی نی آینده ت صلوات از ته قلبت بفرست.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

سلام به همگی  ایشالا جمعه خوبی داشته باشید❤❤❤

الی جون انشاالله این ماه خبر مامان شدنت بهمون میدی برات دعا کردم دیشب

اشتیاقی‌که‌به‌دیدارتودارددل‌من‌‌ دل‌من‌داند‌ومن‌دانم‌ودل‌داندومن👶👶

دوستان منم میخوام باقانون جذب برم‌برای انتقال بهم کمک کنین چیکارهاکنم  نامه و....اینهاروبهم توضیح‌بدین آی کیومن چن ماهی هست خیلی اومده پایین یکی توضیح بده ممنون میشم چون میخوام ازامروزشروع کنم

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون
2706