2737
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499908 بازدید | 57001 پست

سلام رفقا چطورین 

من بازم در حالت میگ میگ اومدم 😁

این آخر سالی از خدا میخام حال دلتون عالی باشه 

در سلامت کامل باشید و کنار خانواده هاتون در آرامش🤗

واسه دوستان گلممم ک سال تولد نی نی هاشون به لطف خدا سال هزارو۴۰۰هست دعااااا کردم ...

بخواهید تا به شما داده شود🤗😍قند و عسل مامان به زندگیمون خوش اومدی😙👼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی سمیتاجون بابت مطالب قشنگت  من این ماه دو سه بار اقدام کردم اونم اوایل سیکل بعدش هردومون س ...

سلام عزیزم شما گفته بودین 3ساله اقدام کردین برابارداری.... چکارکردی اخرباردارشدی... میشه بمنم بگی

2728
مهتاب تویی؟

سلام گلم آره تو کی هستی   

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
وای خیلی بی معرفتی دختر 😑

سامی نکنه تو هستی !؟آخه کاربریت یه چی دیگه بود قبلاً بخدا نشناختمت تو گروه کیانا اینا بودیم اما نمی‌دونم کدوم یکی هستی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
وای خیلی بی معرفتی دختر 😑

الان فهمیدم سامی هستی از رو تاپیک هات خوبیییییی عزیزم ،بچت دختره یا پسر ،دلم برات تنگ شده گروه یکدفعه منحل شد   

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
الان فهمیدم سامی هستی از رو تاپیک هات خوبیییییی عزیزم ،بچت دختره یا پسر ،دلم برات تنگ شده گروه یکدفع ...

خداروشکر بلاخره شناختی خخخ

من زایمان زودرس تو 5ماهگی داشتم😑

نی نی ندارم

من بلد نیستم کو درخواست بده شمارت واسم بفرست

دختر خوشگلت ببینم😍

خداروشکر بلاخره شناختی خخخ من زایمان زودرس تو 5ماهگی داشتم😑 نی نی ندارم من بلد نیستم کو درخواست ...

آخی عزیزم خیلی ناراحت شدم انشالله بزودی زود باز باردار میشی الان درخواست میدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم شما گفته بودین 3ساله اقدام کردین برابارداری.... چکارکردی اخرباردارشدی... میشه بمنم بگی

بله عزیزم پسرم الان نزدیک دوسالشه بغلم خوابیده وقتی کامنت خودمو ک ریپلای کردی خوندم گریم گرفت خدایا شکرت همون موقع ک کامنت گذاشتم باردار بودم ولی نمیدونستم😍😍😍انشالله قسمت همه ی منتظرا بشه

پسرم همه دنیام 😘💋💕
خدارشکر منم 3ساله منتظرم اسپرم همسرم مشکل داره 3بارهمivfکردم نشده برام دعا کن

انشالله به زودی زودی مامان بشی راستی منم اسپرم شوهرم مشکل داشت خودمم تنبلی داشتم متفورمین خوردم چله حدیث کسا و سوره مریم و چله بسم الله گرفتم تو نت سرچ کن چله بسم الله هر کی اطرافیانمو گفتم حامله شد

پسرم همه دنیام 😘💋💕
2706