2733
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499942 بازدید | 57001 پست
           🌸🌼🌸بسم الله الرحمن الرحیم🌸🌼🌸 دهمین روز از ختم سوره ...

سوره حشر را به نیت معصومه جون خوندم. انشاالله خیلی زود خدا بهتون یه نی نی سالم و صالح بهت بده. 

التماس دعا 

إِلَهِي وَ رَبِّي مَنْ لِي غَيْرُكَ
مبارکه دریا جون انشالله بارداری سالم و راحتی رو داشته باشی  حالا وقتشه اسمتو بنویسم 😊 بعد دو ...

قربونت عزیزم برای شما باشه انشالله.دقیقا میشه بعد یک سال و بعد یکبار مادر شهیدشدن.  بابای منم همیشه به شوخی میگه خدا شهیدتونو بیامرزه ماهم میخندیم  

ولی اگه بعد سقط بخوای حساب کنی میشه بعد اولین اقدام.دیگه هرجور خودت صلاح میدونی

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم عزیزم نه عقب ننداختم که هیچ 2روزم زودتر تشریف آوردن😆

فدای سرت عزیزم.بزار رحمت قشنگ اماده ی اماده بشه  انشالله ماه بعد نی نی میاد تو دلت

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است
سلام به همگی 😀 خوبین؟ 😉  دریا عزیزم.آنا جون..سمیرا گلم بهتون تبریک میگم ان شاءالله 9 ماه بارد ...

مرسی گلممم.لطف کردی  مبارکههههه انشالله خدانگهدارش باشه  الان 4 ماهته؟

2731
عزیزم مبااارکت باشه ..رحم آماده بوده دیگ سریع گرفته ...خواست خدا بوده ...ان شاءالله 8 ماه دیگه به سل ...

ای قربونت برم من.وااای ترنم   انشالله.هرچی خدا بخواد.فقط سالم باشه

[QUOTE=111856206]فدات شم گلم.قسمت شما انشالله.   همون پنجشنبه که بی بی چکم مثبت شد یه پاپوش گرف ...

الهی امین.ممنون عزیزم  

دوستای گلم من دیروز سوره ی حشر رو به نیت سادات عزیز خوندم امروزم به نیت اعظم عزیز

ذکر جوادالائمه رو هم دیروز به نیت محدثه عزیز خوندم امروزم به نیت مهدیه عزیز

انشالله حاجت روا بشن  

2738

✔سمیرا جان ثواب ذکر یا جواد الائمه ادرکنی امروز رو برای شما فرستادم انشالله به زودی بری سونو و صدای قلب کوچولوی نی نیتو بشنوی😍

✔معصومه جان ثواب قرائت سوره حشر رو هم برای شما فرستادم انشالله به زودی بی بی چک خوشکل دو خطتو اینجا برامون میاری🙏❤

سلام بچه ها اینجا کسی امپول هپارین زده؟خیلی درد داره وقتی میزنم ورم میکنه قرمز میشه    

سلام دریا جون تبریک میگم.ان شاالله سال بعد این موقع ها از شب زنده داری های نی نیت بگی!!!😂نه دریا جون اصلا نگران نباش من تا ده روز قبل زایمان هر روز میزدم اصلا دردناک نیست و ترس نداره. درسته یکم کبود میشه و بالاخره آمپول دیگه. ولی همش فدای یه تار موی نی نی. وقتی دیدی همه اون دردا یادت می ره. یه ماه که بگذره اصلا یادت نمیاد که چه سختی هایی کشیدی. ان شاالله خودت و همه بچه های تاپیک تجربه کنن. الهی امین

* اِلٰهی وَ رَبّی من لی غیرک*
سلام بچه ها اینجا کسی امپول هپارین زده؟خیلی درد داره وقتی میزنم ورم میکنه قرمز میشه    

دریا جون

من هم. آنوکسان زدم هم هپارین

آمپولش یکم درد داره، ممکنه کبودم بشه ولییییییی فدای سر تو دلیت

ماها مادرای قوی هستیم

سحر راست میگه

وقتی نی نیت به دنیا میاد دیگه یادت نمیاد که سختی کشیدی

2706