2733
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499908 بازدید | 57001 پست
مگه اسمش چه مشکلی داشت یااصلااسم پسره من چه مشکلی داره متوجه نمیشم

منظورم اینکه زن عموم خرافاتیه اسم مشکلی نداره. این ممکنه مال چیز دیگه ای باشه حتما دلیل علمی داره

همه چیز عالیه 🌹 خدایا متشکرم 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی که بحق امروز که اربعینِ آی یو آی موفقی داری و زودی نتیجه ی این همه راه طولانی و میبینی و نی نی ...

ممنون عزیزم دلم 

انشالله که خیر و صلاحت با خواست دلت یکی باشه عزیز دلم.به حق این روز انشالله دلت خوش باشه و بزودی خوش خبری بدی بهمون

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت. 
2728
سلام دوستای خوبم من از پیاده روی اربعین برگشتم... خداروشکر سفر عالی بود. خیلی بهتر از اون بود که فک ...

سلام عزیز دلم به خدا دیروز تو فکرت بودم می خواستم بیام پیام بدم بپرسم از سفر برگشتی یا نه ؟ اما نت نداشتم 

زیارت قبول عزیز دلم 

خوشحالم تو رو دارم ....مرسی که اومدی تو زندگیم 
🌻🌻🌻بسم الله الرحمن الرحیم🌻🌻🌻 🌹🌹اسامی مامانای شرکت کننده درختم صلوات🌹🌹 🌷🌷۱۰۰۰۰۰صل ...

عشقای من کاش اسم منو پاک میکردین ایجوری من شرمندتون میشم   ان شاالله همگی حاجت روا بشین 

خوشحالم تو رو دارم ....مرسی که اومدی تو زندگیم 
2738
خوشبحالت دوست عزیزم.زیارتت قبول.الهی شکر که به سلامت رفتین و اومدین.نمیدونی چقدرررر خوشحال شدم اسممو ...

مرسی عزیزم. ان شاالله روزی شما هم بشه

من شرمنده میشم وقتی اینجوری میگی

چشم عزیزم من حتما دعات میکنم,ان شاالله به حق حضرت ابالفضل آی یو آی نتیجه مثبت میده و روزای عالی با نی نیتون در پیش دارین...

شمام برای من دعا کن عزیزم

هر که باشی و هر کار کنی, وقتی چیزی را از ته دلت طلب کنی,از این روست که این خواسته در جهان, در روح جهان متولد شده   
سلام عزیز دلم به خدا دیروز تو فکرت بودم می خواستم بیام پیام بدم بپرسم از سفر برگشتی یا نه ؟ اما نت ن ...

مرسی عزیزم

ان شاالله نصیبت بشه

ممنون که یادم بودی..منم تو پیاده روی یادت کردم

هر که باشی و هر کار کنی, وقتی چیزی را از ته دلت طلب کنی,از این روست که این خواسته در جهان, در روح جهان متولد شده   
زیارت قبول . خوش به سعادت . خداروشکر به سلامت برگشتید . ممنون عزیزم به یاد ما بودی 

ممنونم عزیزم... روزیتون باشه ان شاالله

به امید خدا و به حرمت حضرت ابالفضل که بزودی مامان بشی عزیزم

2706