2733
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499926 بازدید | 57001 پست

🌻🌻🌻بسم الله الرحمن الرحیم🌻🌻🌻

🌹🌹اسامی مامانای شرکت کننده درختم صلوات🌹🌹

🌷🌷۱۰۰۰۰۰صلوات هدیه ب حضرت علی اصغر(ع)🌷🌷

امروزسی و یکمین روزختم صلوات ب نیت بارداری سالم سمیرا جون

۱.هانیه

۲.سارا

۳تبسم

۴.فائزه

۵.مریم

۶.لیلا

۷.زینب

۸.نیکناز

۹.نسرین

۱۰.افروز

۱۱.مژگان

۱۲.ثریا

۱۳.سمیرا✔

۱۴.مینا مامان

۱۵.لیلا(sangesabur)

۱۶.بانو رقیه

۱۷.مصی ۷۰

روزی۱۰۰استغفار ب نیت خودمون و۲۰۰صلوات ب نیت عزیزی ک نوبتشونه.التماس دعاازهمگی

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🌻🌻🌻بسم الله الرحمن الرحیم🌻🌻🌻 🌹🌹اسامی مامانای شرکت کننده درختم صلوات🌹🌹 🌷🌷۱۰۰۰۰۰صل ...

بنیت بارداری سالم سمیرا جوون صلوات فرستادم ❤❤❤❤

تیکر تولد دوسالگی آرتا 🧿🧿👑👑

سلام نسرین جان عزیزم من این سری نت نداشتم نتونستم صلواتارو بفرستم لطف میکنی اسمم برای این سری خط بزنی انشالله سری بعدی شرکت میکنم ممنونم نمیخام شرمنده و مدیون دوستان شرکت کننده باشم .

خدای من خدایی است ک درآسمانها تنهاست و میداند تنهایی چ دلگیراست ب عظمت نامت تنهایم مگذار ای مهربانترین مهربانان منتظرم تا از بهترین بندگانت در آ غوشم بگذاری و منهم مادری کنم مهرمادر عجیب دلچسب است مرا محروم نکن خدایم
2728
وای دختر مبارک باشهههه😍😍😍😍😍موهای تنم سیخ شد😢خیلی خیلی برات خوشحال شدم انشالله به زودی روزیه تب ...

فاطمه جون سلام عزیزدلم .خوبی?این ماه میری اقدام به سلامتی?😍😍😍😍😍😍

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است
2738
سلام دوستان بچه های من 5هفته زودتربدنیااومدن ودلدردشدیددارن یکیش هم فقط گریه میکنه ونفسش بندمیادکسی ...

بچه عموی من همینجوری میشد هیچکس نفهمید دلیلش چیه 

زن عموم یهو گفت بخاطر اسمشه اسمشو عوض کردن گفتن خوب شده هر روزم براش تخم مرغ میشکستن و ازین کارای چشم زخم و اینا میگفتن چشم خورده ما که نفهمیدیم دقیقا چی شد ولی خوب شد

همه چیز عالیه 🌹 خدایا متشکرم 💖
شرح بارداری من : دوسال اول که بچه نمیخواستیم بعدش هرچی اقدام کردیم نشد  دکتر برام عکس رنگی نو ...

عزیزم خیلی برات خوشحال شدم ان شاءالله مبارکت باشه 😍

همه چیز عالیه 🌹 خدایا متشکرم 💖

🌻🌻🌻بسم الله الرحمن الرحیم🌻🌻🌻

🌹🌹اسامی مامانای شرکت کننده درختم صلوات🌹🌹

🌷🌷۱۰۰۰۰۰صلوات هدیه ب حضرت علی اصغر(ع)🌷🌷

امروزسی و دومین روزختم صلوات ب نیت بارداری سالم مامان مینا جون

۱.هانیه

۲.سارا

۳تبسم

۴.فائزه

۵.مریم

۶.لیلا

۷.زینب

۸.نیکناز

۹.نسرین

۱۰.افروز

۱۱.مژگان

۱۲.ثریا

۱۳.سمیرا

۱۴.مینا مامان  ✔

۱۵.لیلا(sangesabur)

۱۶.بانو رقیه

۱۷.مصی ۷۰

روزی۱۰۰استغفار ب نیت خودمون و۲۰۰صلوات ب نیت عزیزی ک نوبتشونه.التماس دعاازهمگی

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍
🌻🌻🌻بسم الله الرحمن الرحیم🌻🌻🌻 🌹🌹اسامی مامانای شرکت کننده درختم صلوات🌹🌹 🌷🌷۱۰۰۰۰۰صل ...

مینا مامان جوون ب نیت بارداری سالم صلوات فرستادم ❤❤❤

خیلی ممنونم از همگیتون تاریخ زایمانم طبق سونوی آخر افتاده 8/8ان شا الله زایمان خوب و راحتی داشته باشم و فقط بتونم همتونو دعا کنم 

تازه امروز(97/12/12 ساعت 10:55 صفحه 997)فهمیدم که اومدی تو دلم خیلی خوش اومدی مامانی قربونت برم که داری دنیای منو بابایتو لذت بخش تر میکنی چقد تصورت کردم چهار دست و پا رفتنت با لباس کوچولوی نرم نوزادی فدای بوی بدنت که خاصه.... واسه سلامتیش یه صلوات بفرستید
خیلی ممنونم از همگیتون تاریخ زایمانم طبق سونوی آخر افتاده 8/8ان شا الله زایمان خوب و راحتی داشته باش ...

به به بسلامتی عزیزم ❤❤❤❤❤. انشاله نی نی صحیح و سالم میاد بغلت ... از این لحظات بی نظیرت لذت ببر مارو هم دعا کن 😍😍😍

2706