2737
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499911 بازدید | 57001 پست
اوه خواهر منم سر ازدواجم اذیتم کرد . سر عقدم نیومد . اصلا فکرشم نمیکردم .روز بله برون هم خیلی اذیت ک ...

همه مراسما ناخوداگاه پیچونده شد 😂😂 

باز اون بزرگتره  ادم یه جور دیگه برداشت میکنه  داداش من از من کوچیکتره انتظار احترام داشتم ازش .

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سمیتا عکسمو ببین😱😱😱😱

وای مائده چه باحال شده تو عرض یه ماه 😍😍😍😍😍 

خدا حفظش کنه نازگل خانوم دیگ بزرگ شده 😘😘😘

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
2731
🙊🙊🙊🙊🙊🙊 تو عکس نوشتم دیگه  اون سمت راستی مال ماه پیشه یعنی 7 ماهگی سمت چپی عکس دیروزه ک ...

اره بعدش دیدم پیاممو پاک کردم 😆😆😆😆😆

وای مائده چه باحال شده تو عرض یه ماه 😍😍😍😍😍  خدا حفظش کنه نازگل خانوم دیگ بزرگ شده 😘😘😘

وای سمیتا

اصلا گرخیدم

یهویی انگار دخترم پریده جلو شکمم😂😂😂😂

خیلی یهویی شکمم گنده شد😱

مرسی فدات شم

انشالله همه توراهیا در پناه خدا باشن

وای سمیتا اصلا گرخیدم یهویی انگار دخترم پریده جلو شکمم😂😂😂😂 خیلی یهویی شکمم گنده شد😱 مرسی فد ...

به نظر منم از 7 و 8 یهو اینجوری میشه الان که یادم میاد یه بار شوهرم گفت چقد شکمت بزرگ شده ..ولی  از اول 9 تا اخراش زیاد فرقی نمیکنه فقط سنگین تر میشی . 

دیشب اینقد از خواب بیدار شدم سر دردم ..

هم واسه انقباض شکم بیدار میشدم هم دستشویی

2738
به نظر منم از 7 و 8 یهو اینجوری میشه الان که یادم میاد یه بار شوهرم گفت چقد شکمت بزرگ شده ..ولی &nbs ...

خواهرمم دیروز بهم میگفت تا دیروز پهلو داشتی ولی الان انگار پهلوهات خالی شده همه اومده جلو شکمت. 

وای میفهمم خیلی سخته مثلا تازه چشمات گرم میشه بعددستشوییت بگیره یا دردت بگیره بیدار شی🤐

منم دیشب به خاطر ترش کردن بدجور و دستشویی و تکونای یهویی نازگل وسط خوابم نشد درست بخوابم

سمستا هرچی هفته ام میره جلوتر فکر و خیالم نمیزاره شبا بخوابم (بابت زایمان میگم) 

تو چطوری این فکر و استرسو از خودت دور میکنی؟ 

خواهرمم دیروز بهم میگفت تا دیروز پهلو داشتی ولی الان انگار پهلوهات خالی شده همه اومده جلو شکمت.  ...

اره تو عکس هم انگاری نازگل یه جوری خوابیده که قشنگ جلوی شکمته ...

من قبلا بهش فکر میکردم تا دیروز یه مادری بهم گفت  اصلا بهش فکر نکن به وقتش پیش میاد بخوای فکر کنی استرس سراغت میاد  گفت  بالاخره که زایمان میکنی  حالا نوعش تا اون لحظه اخر مشخص نیس ولی تموم میشه .

باور کن دیگ منم بیخیال شدم  من خداروشکر هم بیخیالی بلدم هم فراموشی  .. 

دیگ خودمو مشغول میکنم  به کار و غذا و نوع حرکت ترنم  و خواااب .

جدیدا دوست دارم بخوابم فقط

خواهرمم دیروز بهم میگفت تا دیروز پهلو داشتی ولی الان انگار پهلوهات خالی شده همه اومده جلو شکمت.  ...

کی وقت معاینه لگن داری؟!؟!؟

اره تو عکس هم انگاری نازگل یه جوری خوابیده که قشنگ جلوی شکمته ...  من قبلا بهش فکر میکردم تا د ...

من تو کل روز بهش فکر نمیکنما

همین که میخوام بعدازظهرا یا شبا بخوابم این فکرای مسخره میاد سراغم

خودمم این وضعیتو دوست ندارم

دوست دارم که مثل این 8 ماه که بی خیال بودم، الانم بی خیال باشمو بهش فکر نکنم😞😞

خب پس تا میتونی بخواب

خواهرمن که دیروز میگه مااااااائده این یه ماهو فقط بخواب🤣🤣🤣🤣میگه بعد این یه ماه خواب نداری🤣🤣

2706