2726
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499808 بازدید | 57000 پست
بچه کسی میدونه امروز صلوات و زیارت عاشورا نوبت کیه؟ فقط میدونم نورافشانی برای سمیراست

ببخشید امروز نشو بزارم  

شرمنده الان میزارم 

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🌹🌹🌹بسم الله الرحمن الرحیم🌹🌹🌹

بیست و نهمین روز از ختم زیارت عاشورا رو به نیت نی نی دار شدن خودمون و تمام خانومای منتظر نی نی سایت و سلامت نی نی های مامانای باردارمون شروع می کنیم و امید داریم با خواست و اراده خدای مهربونمون به زودی یه فرشته تو دلامون کاشته شه و خدا نگهدار و حافظ نی نی های تو دلمون تا زمان زایمان باشه😌🌹 ختم رو تقدیم می کنیم به شش ماهه ی امام حسین(ع)، حضرت علی اصغر (ع).

✔شروع ختم ⬅ 98.05.01

✔ثواب خوندن زیارت عاشورای امروز رو میفرستیم برای سمیتا جون

💟مامانای نزدیک و مامانای الان شرکت کننده در ختم💟

1.مهدیه

2.حسنا

3.فاطمه

4.نسرین

5.راضیه

6.افروز

7.سمیرا

8.هانیه

9.هستی

10.سحر

11.سمیه سادات

12.معصومه(پیکا)

13.سمیتا✔

14.دریادریادریا

15.آرزو

16.ملوسک

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍
2728

🌸🌸🌸🌸بسم الله الرحمن الرحیم🌸🌸🌸🌸

💮لیست اسامی دوستان شرکت کننده ختم صلوات💮

⚘۱۰۰۰۰۰صلوات هدیه ب حضرت علی اصغر(ع)⚘

هجدهمین روزختم صلوات ب نیت حاجتروایی حسنا جون

۱.تبسم

۲.سمیه

۳.دریا

۴.معصومه

۵.یگانه

۶.سمیرا

۷.هانیه

۸.حلما

۹.هستی۶۷

۱۰.ویانا

۱۱.اعظم

۱۲.سحر

۱۳.هستی۶۶

۱۴.لیلا

۱۵.نیکناز

۱۶.مهدیه

۱۷.شیما

۱۸.حسنا✔

۱۹.افروز

۲۰.بنر

۲۱.مامان محمد

۲۲.سمیه سادات

۲۳.فاطمه(کیان جون)

۲۴.سمیتا

۲۵.عسل

۲۶.خدیجه

۲۷.فهیمه

۲۸.الهه

۲۹.رها

۳۰.نسیم

۳۱.زهرا

۳۲.فرشته

۳۳.راضیه

۳۴.نسرین

۳۵.فاطمه

۳۶.سارا

۳۷.ملوسک

روزی۱۰۰استغفار ب نیت خودمون و۱۰۰صلوات ب نیت عزیزی ک نوبتشونه.التماس دعاازهمگی

بلا به دور باشه مهدیه جان خوبی الان؟

سلام عزیزم بهترم دیروز خیلی حالم بد بود تب کردم رفتم دکتر بهم دارو داد حالا امروز بهتر شدم فقط سرفه میکنم سینم درد میگیره بیحال میشم سرمم میندازم پایین حالت تهوع و سرگیجه میگیرم ... فدات 😍😘💙

همه چیز عالیه 🌹 خدایا متشکرم 💖
                   🌹بسم الله الرحمن الرحیم🌹 ...

برای سمیرا جان نور فرستادم به نیت دلشون سوره قدر ایه الکرسی و ذکر رب لا تذرنی...الهی زود زود خبر مامان شدنش🙏❤

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
نه بابا.. بچه ها خیلی قانع بودن... واسه همین سوره یس رو هم به نیت مامان شدن همتون به جز نیکناز &nbs ...

ای جان😘😘😘

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
         🌹🌹🌹بسم الله الرحمن الرحیم🌹🌹🌹 بیست و نهمین روز از ختم زی ...

میشه منم شرکت کنم تواین ختم

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️
یکی از آشناهای خواهر شوهرم اینا خیلی زود زایمان میکنه خواهر شوهرم میگفت دردش گرفته بود شوهرش اینو س ...

چه باحاااال ان شاالله من و بقیه هم به همین راحتی زایمان کنیم

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
سمیتا تیکرتو دیدی؟😁😁😁😁

اتفاقا منم امروز تیکر دوتاییتونو نگاه کردم

گفتم سمیتا بیست روز و مائده چهل روز مونده تا زایمان      

هر که باشی و هر کار کنی, وقتی چیزی را از ته دلت طلب کنی,از این روست که این خواسته در جهان, در روح جهان متولد شده   
اتفاقا منم امروز تیکر دوتاییتونو نگاه کردم گفتم سمیتا بیست روز و مائده چهل روز مونده تا زایمان &nbs ...

🙊🙊🙊🙊🙊🙊

البته بستگی داره که کی زایمان کنیم دیگهههههه

برای من که نهایت تا 40 هفته صبر میکنن که دکترم گفت چون بارداری پرخطر هستی واسه همین نهایت نهایتش تا 40 صبر میکنیم

فکر کنم زودتر به دنیا بیاد دخترم🙊🙊🙊🙊

انشالله تک رقمی شدن هفته های خودت برای زایمان

🙊🙊🙊🙊🙊🙊 البته بستگی داره که کی زایمان کنیم دیگهههههه برای من که نهایت تا 40 هفته صبر میکنن که ...

خداروشکر که بارداریت تا الان بسلامت طی شده...ان شاالله بقیه روزا رو هم بسلامتی سپری میکنی و زودی نازگلتو بغل میگیری    

وووووووووی جججیگره نازگل خانوم    

هر که باشی و هر کار کنی, وقتی چیزی را از ته دلت طلب کنی,از این روست که این خواسته در جهان, در روح جهان متولد شده   
2706