2733
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499939 بازدید | 57001 پست
۱۲ به بعد باز میشه طرز پاک کردنش هم توی خود لینکش هست تلاش کن عزیزم بلد نیستم چیز خوبی نیست

شما بلدی بگو چجوری لینکمو پیدا کنم چجوری پاک میشه یادم بده

یکی این دنیا یکی اون دنیا تو اولین و آخرین عزیزمی..میدونم که ثمره عشقمون هم بزودی میاد تو دلم و باهم بغلش میکنیم🙂🌺🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3129891/شوهرم

این قسمت ابی رو کپی کن روش نگهدار کپی لینک بزن بفرست اونجا وقتی باز شد

(ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) خدایا بخاطر همه معجزات زندگیم سپاسگزارم 👨‍👩‍👧‍👦🙏
این قسمت ابی رو کپی کن روش نگهدار کپی لینک بزن بفرست اونجا وقتی باز شد

شما واسم گذاشتی دستت درد نکنه ولی خودم نمیتونم برم قفله

یکی این دنیا یکی اون دنیا تو اولین و آخرین عزیزمی..میدونم که ثمره عشقمون هم بزودی میاد تو دلم و باهم بغلش میکنیم🙂🌺🌹
2731
شما واسم گذاشتی دستت درد نکنه ولی خودم نمیتونم برم قفله

من گذاشتم ولی پاک نکرد گفت خودش باید بزاره

(ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) خدایا بخاطر همه معجزات زندگیم سپاسگزارم 👨‍👩‍👧‍👦🙏
من گذاشتم ولی پاک نکرد گفت خودش باید بزاره

مرسی خواهری گذاشتم پاک کرد قربونت برم😚

تا شب کلییییی مایعات گرم بخور انواع چایی و دمنوش آب جوش لیمو عسل سوپ بهت قول میدم فردا خوب خوب م ...

مرسی عزیزم سوپ گذاشتم روی گازه .

دمنوش به فقط تو خونه دارم

همه چیز عالیه 🌹 خدایا متشکرم 💖

🌹بسم الله الرحمن الرحیم🌹

💫🌟مراسم نورافشانی و دعا🌟💫

دوستانی که تو این مراسم شرکت میکنید لطفا اعلام کنید

و      

به اون شخصی که نوبتشه کلی انرژی بدین  

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

نحوه ارسال نور تو صفحه 243 و 244 توضیح داده شده

به همراهش هر دعایی که دوست دارید میتونید بخونید

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

✔در صورتی جزء لیست میشین که فعالیت مداوم داشته باشید.                  

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹  

ممنون از همکاریتون دلتون شاد انرژیتون زیااااااد  

🎉🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉

98/05/27 @mohadeseh1982    عزیز واسش کلی نور میفرستیم که انشالله به زودی دوباره مامان بشه و بهترین دوران بارداری رو تجربه کنه و به همراه همسرو نی نی تو دلش سلامت و خوب و عالی باشن      

🍼👧🍼👧🍼👧🍼👧🍼👧🍼👧🍼👧🍼👧

۹۸/۰5/28 @ آنا1989  عزیز که واسه مامان شدن و جوونه زدن یه نی نی نااااز و خوشگل و سالم تو دلش نوووور و انرژی مثبت میفرستیم  انشالله همین ماه مامانی عزیزم

🍼🙌🍼🙌🍼🙌🍼🙌🍼🙌🍼🙌🍼🙌🍼🙌

۹۸/۰5/29 @ baharests‍ عزیز واسش کلی نور و انرژی مثبت میفرستیم که انشالله همین ماه بهترین لقاحو داشته باشه و با خبر بارداریش و بی بی چک خوشگلش کلی خوشحالمون کنه

💃🕺💃🕺💃🕺💃🕺💃🕺💃🕺

۹۸/۰5/30 @ niknaz_jun عزیز که واسش نور میفرستیم و با کلی انرژی مثبتی که به سمتش میره میخایم که سرشار از نور بشه و بدنش آماده ی پرورش ی نی نی ناز گوگولی مگولی بشه و زودی بی بی چکه مثبتشو واسمون بزاره

🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣

98/05/31 @ 3092 عزیز که واسش نور و انرژی مثبت زیاد میفرستیم و به یاری خدا همین ماه بی بی چک خوشگل دو خطشو میبینیم و کلی کیف میکنیم واسه مامان شدنش      

🍼👶🍼👶🍼👶🍼👶🍼👶🍼👶🍼👶🍼👶🍼

۹۸/۰6/01 @ همیشک عزیز که واسه مامان شدن و جوونه زدن یه نی نی ناز و خوشگل و سالم تو دلش نور و انرژی مثبت میفرستیم انشالله همین ماه مامانی عزیزم

💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝

98/06/02 @ somitajon عزیز  واسش کلی نور میفرستیم که انشالله یه زایمان عالی و راحت دو ساعته بدون بخیه رو تجربه کنه و ترنم خانوم صحیح و سالم و تپل مپل و خوشکل موشکل بپره تو بغلش

👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼

۹۸/۰6/03 @ ویانا26 عزیز که واسش نور میفرستیم و با کلی انرژی مثبتی که به سمتش میره میخایم که سرشار از نور بشه و بدنش آماده ی پرورش ی نی نی ناز گوگولی مگولی بشه و زودی بی بی چکه مثبتشو واسمون بزاره        

💃🕺💃🕺💃🕺💃🕺💃🕺💃🕺

۹۸/06/04 @ ftmelmi عزیز که واسش نور میفرستیم و با کلی انرژی مثبتی که به سمتش میره میخایم که سرشار از نور بشه و بدنش آماده ی پرورش ی نی نی ناز گوگولی مگولی بشه و انشالله با اولین اقدام زودی بی بی چکه مثبتشو واسمون بزاره

👶🍼👶🍼👶🍼👶🍼👶🍼👶🍼👶🍼👶🍼    

98/06/05 @ پیکا4030 عزیز که واسش نور می فرستیم و دعا می کنیم که انشالله دوران بارداری عالی و راحتی داشته باشه و خودش و نی نیش تو 9ماه بارداریش در سلامت کامل باشن و با یه زایمان عالی تر و راحت تر نی نی شو بغل بگیره

🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣

98/06/06 @ banoomahdiye عزیز که واسه مامان شدن و جوونه زدن یه نی نی ناز و خوشگل و سالم تو دلش نور  و انرژی مثبت میفرستیم انشالله به محض شروع اعدام نی نیش میاد تودلش

👧🍼👧🍼👧🍼👧🍼👧🍼👧🍼👧🍼👧🍼

98/06/07 @mozhgan79 عزیز که واسش نور می فرستیم و دعا می کنیم که انشالله دوران بارداری عالی و راحتی داشته باشه و خودش و نی نیش تو 9ماه بارداریش در سلامت کامل باشن و با یه زایمان عالی تر و راحت تر نی نی شو بغل بگیره

👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼

2738
دریاجون انشالله همه چیز همینطور عالی پیش میره و 2هفته دیگه نی نی و قلب کوچولوشو میبینی😍😍😍

انشاالله عزیزم.مرسی از دعای قشنگت💜🌷انشالله به زودی قسمت خودت بشه یه نی نی سالم و صالح😍

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است
دریا قراره سحر بیاد عکس دخترشو بذاره زیاد دور نشو 😂

واقعا?!مگه به دنیا اومده?!آخییییی.مبارکه😍😍😍😍😍😍😍😍کو?!ببینمش😍😍😍😍😍

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است

💗بارالها به نام تو که بی منت میبخشی💗

💟ذکر صلوات به نیت مهدیه جون انشالله حاجت رواییشون

💟زیارت عاشورا به نیت سمیه سادات عزیز انشالله حاجت رواییشون

💟ذکر استغفرالله به نیت خودم انشالله حاجت رواییم

❤خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم❤

خدایا شکرت که مامان شدنم نزدیکه😍
واقعا?!مگه به دنیا اومده?!آخییییی.مبارکه😍😍😍😍😍😍😍😍کو?!ببینمش😍😍😍😍😍

اونروزی که به تو گفتم تموم شد 😕 باید یه روز تو و سحر جفتتون انلاین باشین بذاره برات

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

منم فقط لایکتون میکنم تا خوب بشم .از دیشب معده ام اذیتم میکنه و درد دارم و حس چت ندارم . اصلا خوب نیستم .تا حالم عالی بشه

بچه های خوبی باشید 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
اونروزی که به تو گفتم تموم شد 😕 باید یه روز تو و سحر جفتتون انلاین باشین بذاره برات

اه چقد حیف شد 😓

قدمش مبارک باشه واسه مامان باباش.اسمش چیه?!😍😍😍

2706