2726
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499826 بازدید | 57000 پست
وای من همی الان رفتم نت اینو دیدم چقققققد خوشم اومد

اوووووووووووووووووف من غش 😍😍

بچه ها مامانم از زمستون شروع کرده کلی لباس بافتنی برام بافته فقط حیف الان اونجاست هیچکدومو نیاوردم 

سرهمی بافته با ژاکت روش ،سارافن،بلوز شلوار، جوراب و..... 

خدایا ممنونم که دُخمل نازمو تو دلم گذاشتی،وسپاسگذارم که بارداری سالم و خوبی رو دارم و ازش لذت میبرم  خدایا سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم (ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) 
وای من همی الان رفتم نت اینو دیدم چقققققد خوشم اومد

عزيزم به پيج من سر بزن حتمأ از كارام خوشت مياد اگه خواستين آمرزش هم ميدمhttps://instagram.com/p/B033bLUpGoe/

منو و مامان و بابا اين ٩ماه رو با آرامش و سلامتي سپري كنيم🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هاااااانیههههه          

ای شیطون انگشت دوست داریییییییییییییا 🙌🙌🙌

خدایا ممنونم که دُخمل نازمو تو دلم گذاشتی،وسپاسگذارم که بارداری سالم و خوبی رو دارم و ازش لذت میبرم  خدایا سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم (ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) 

@تبسم۱۹۸۹  کجاییی پیدات نیست ؟

عزیزم برات نورافشانی کردم ،صلوات فرستادم ذکر یاعلی گفتم و آیةالکرسی خوندم که ان شالله این ماه مامانی شده باشیو وروجک خودشو نشون بده 

الهی آمین 

2728
سلام عزیزم.رفتم آزمایشگاه آزمایش تیتر نداشتن.منم یه بیبی از این خودکاریا گرفتم که گفت حساسیتش بالاس ...

انشاءالله ک مثبت بشه آزمایشت عزیزم

خدایاشکرررررررت ک منومامان کردی خدایاااااا شکرررررت ک دوقلوهامو کاشتی تودلم خدایاااااااا مررررسی ک منولایق مادرشدن دونستی😍😍😍😍😍😍سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم 
ای شیطوووون.. این آمینو از همه آمینات بلندتر گفتی        

🙈🙈🙈🙈🙈🙈🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣انقد ک باحال گفتی خب😉😉😉😉

خدایاشکرررررررت ک منومامان کردی خدایاااااا شکرررررت ک دوقلوهامو کاشتی تودلم خدایاااااااا مررررسی ک منولایق مادرشدن دونستی😍😍😍😍😍😍سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم 

نه نی نی دوس دالم

هر که باشی و هر کار کنی, وقتی چیزی را از ته دلت طلب کنی,از این روست که این خواسته در جهان, در روح جهان متولد شده   
من اين سيكل اقدام داشتم ايشالا كه ني ني تشكيل شده😍

انشاءالله عزیزم😍😍😍

اوووووووووووووووووف من غش 😍😍 بچه ها مامانم از زمستون شروع کرده کلی لباس بافتنی برام بافته فقط حیف ...

ای جاااااااااانم.برا نی نیت؟هروقت رفتی عکس بگیربفرس ذوق کنیم💓💓💓💓💓💓💓

🙈🙈🙈🙈🙈🙈🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣انقد ک باحال گفتی خب😉😉😉😉

من سارام عزیزم... هانیه گفته بود(مامان شدی رفت,حواست پرته)

منم به حرفش خندیدم الان اومدم دیدم به خودمم تیکه پروند

هر که باشی و هر کار کنی, وقتی چیزی را از ته دلت طلب کنی,از این روست که این خواسته در جهان, در روح جهان متولد شده   

واااای هانیه خدابگم چکارت کنه😆😆😆😆😆😆

من سارام عزیزم... هانیه گفته بود(مامان شدی رفت,حواست پرته) منم به حرفش خندیدم الان اومدم دیدم به خو ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣ببخشیدعزیزم انقد ک شوهرم باهام حرف زد حواسم پرت شد.سارا توهم؟؟😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆پس جبران کردهانیه 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

2706