2726
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499826 بازدید | 57000 پست
الهی دورت بگردم دوستم برا من نیت بارداری نکن 🙈🙈نیتم خونس😘

فک کنم این ماه بارداربشی مواظب باش😉😉😉😉😆😆😆

خدایاشکرررررررت ک منومامان کردی خدایاااااا شکرررررت ک دوقلوهامو کاشتی تودلم خدایاااااااا مررررسی ک منولایق مادرشدن دونستی😍😍😍😍😍😍سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم 
ما اینجا فقط همرو حامله میکنیم 😃😃

😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

خدایاشکرررررررت ک منومامان کردی خدایاااااا شکرررررت ک دوقلوهامو کاشتی تودلم خدایاااااااا مررررسی ک منولایق مادرشدن دونستی😍😍😍😍😍😍سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه والا  دارم سکته میکنم😂😂

نترس عزیزدلم همه دعاشونوپس گرفتن😅😅😅😅

آخیش رسیدم😊 مرسی همه دوست جونیا برام صلوات فرستادید  خیلی خیلی ممنونم الهی الهی همتون همین ...

مررررسی عزیزدلم.انشاءالله ک توهم خیلی زودخونه دارشی.ی خونه ی بزرگ چندخابه دوبلکس باتمام امکانات ونورگیرعالی.الهی آمینننن

2728
فک کنم این ماه بارداربشی مواظب باش😉😉😉😉😆😆😆

😂😂😂😂

والا پریودمم تاخیر افتاده حالت سکتم 

البته روزای تخمک گذاری قهر بودم خونه ننم(زن گنده بعد۱۷ سال رفتم قهر)بعدم جلوگیری دارم سفت و سخت مادر جان هم من هم نقش مقابلم مواظبیم 🙈

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
مررررسی عزیزدلم.انشاءالله ک توهم خیلی زودخونه دارشی.ی خونه ی بزرگ چندخابه دوبلکس باتمام امکانات ونور ...

ای جان

مردم برات😘😘

از همه ممنونم لایک کردم ترسیدم ج بدم زیاد بشه صفحات بره بالا فوشم بدین😉

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
چرا.ولی دوتادخترنازداره.نیکنازم اسم دخترشه😍😍😍😍

😄😄😄😄😄

ما اینجا همه رو یا شکم قلبمه میبینیم یا منتظر 😂

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍
😂😂😂😂 والا پریودمم تاخیر افتاده حالت سکتم  البته روزای تخمک گذاری قهر بودم خونه ننم(زن گند ...

ای جاااان.انشاءالله ک همیشه خوش باشی وخوشبخت😚😚😚😚😚😚

ای جان مردم برات😘😘 از همه ممنونم لایک کردم ترسیدم ج بدم زیاد بشه صفحات بره بالا فوشم بدین😉

خدانکنه عزیزززززم.دیگه همه عادت کردن دیربیان تعدادصفحات میره بالا😉😉😉

😄😄😄😄😄 ما اینجا همه رو یا شکم قلبمه میبینیم یا منتظر 😂

منم شیکمم طبل اسکندره مادر جان😂😂😂انگار توش جامونده هنوز

😄😄😄😄😄 ما اینجا همه رو یا شکم قلبمه میبینیم یا منتظر 😂

دقیقااااا.فک کن من اینایی ک فعال نیستنو میمونم براچیشون دعاکنم😆😆😆😆همرو میگفتم بارداری سالم.چندتارو نمیدونم میگم حاجتروایی

دقیقااااا.فک کن من اینایی ک فعال نیستنو میمونم براچیشون دعاکنم😆😆😆😆همرو میگفتم بارداری سالم.چندتا ...

بهش فکر نکن همه رو بارداری دعا کن بره 😂😂😂😂

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍

بچه ها چند تا سوال دارم

۱_اونایی که باردار هستین تمام سونو ها و.... رفتین من گیج شدم تو طب سنتی میگن ضرر داره واسه جنین و... ولی بقیه میگن واجب موندم چه کنم

۲_من الان به حساب پریود م حدودا ۱۲ هفته هستم

ولی به حساب یه سونو که اول رفتم گفت لقاح دیر تر بوده و... ۱۰ هفته هستم الان سونو ان تی اگه بخوام برم رو حساب کدوم برم اصلا کی برم به نظرتون  

۳_کسی تو آشنا و دوست و... دیدین که تو بارداری پریود بشه بازم ماه های اول 

خدایا ممنونم بخاطر همه چی 
تبسم جات عزیزم برات نور فرستادم سوره نور و ۱۴ مرتبه ذکر رب لاتذرنی ... خوندم ان شاءالله به برکت این ...

تو چقد هنرمندی.... هوس کردم یاد بگیرم واسه بچم ببافم    

هر که باشی و هر کار کنی, وقتی چیزی را از ته دلت طلب کنی,از این روست که این خواسته در جهان, در روح جهان متولد شده   
2706