1232
1226
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 229825 بازدید | 31398 پست
من اگه پول داشتم حتما خودم میگرفتم😔😔 کلا مادرپدر من یه جورین که منم نمیزاشتم بازکار خودشونو میکرد ...

ای جان خدا حفظشون کنه الهی . حالا در حد تخت و کمد که نه ولی یکم پول پس انداز کن  خرده ریزا رو کمکشون کن ..

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی نی نی تو دلیم بفرست دوست عزیز  من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان// هی چرخ بزن در من و دل را بتکان//این هم نفسی چه حس و حالی دارد// در پیکر من دو قلب دارد ضربان😍                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
من چون سرکار میرفتم و نمیخواستم مرخصی بگیرم . و مربی مرد هم میخواستم ساعت 6  صبح تو زمستون کلاس ...

6صبح آخه آدم حس رانندگیش نمیاد.😂😂😂شیخ میخوابید تو رانندگی میکردی?!😂😂😂

این باور من است...من به معجزه ی عشق و امید...من به بزرگی پروردگارم...ایمان دارم...🌹🌹🌹« همه چیز به واسطه‌ی لطف خداوند براحتی انجام میشود. همه چیز کامل است و من احساس خوب و عالی دارم.»خداوندا سپاسگزارم🌹

من که به مامانم اینا میگم تخت و کمد نگیرن واسه بچم.چون خونم کوچیکه.یه بهانه ایم میشه که تو خرج الکی نیوفتن بنده خداها

این باور من است...من به معجزه ی عشق و امید...من به بزرگی پروردگارم...ایمان دارم...🌹🌹🌹« همه چیز به واسطه‌ی لطف خداوند براحتی انجام میشود. همه چیز کامل است و من احساس خوب و عالی دارم.»خداوندا سپاسگزارم🌹

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

ای جان خدا حفظشون کنه الهی . حالا در حد تخت و کمد که نه ولی یکم پول پس انداز کن  خرده ریزا رو ک ...

ما اصلا نمیتونیم پول پس انداز کنیم

داستان داره

ما تهران یه خونه داشتیم که پدرم برای اول زندگی برامون خریده بود، بعد که از تهران اومدیم شهرستان، شوهرم میخواست کار آزاد راه بندازه و تنها سرمایه ما همون خونه بود، منم نخواستم مانع شوهرم بشم، اون خونه رو فروختیم نصف پولشو تو یه پرو ژه ساختمونی دیگه سرمایه گذاری کردیم، تقریبا نزدیک 50 تومن خرج اون کار شد که به بن بست خورد، بقیه پولمونم که مونده بود 50تاشو دامادمون میخواست دادیم بهش که بابت هرماه بهمون سودشو میده چون قبلش گزاشته بودیم تو بانکی که ماهیانه سود میداد، اخیرا یکم از اون پولو شوهرم طلا آب شده خرید که پولمون ارزشش کم نشه

الان فقط در حد خرجای بارداری و زایمان برامون پول پس انداز مونده

حقوق همسرمم جوری نیست که اصلا بشه پس اندازکرد، اون سودی هم که از دامادمون میگیریم یه راست میره خرج قسط وام مسکنمون میشه😔😔

دیگه کامل توضیح دادم که بدونی شرایطمون چطوریه

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خدایا هرچی بگم از بزرگیت بازم کمه، تو بارها بهم ثابت کردی معجزه ها اتفاق میفتن و من 21 اردیبهشت یک بار دیگه تو صفحه مانیتور اون معجزه خوشگلی که بهم هدیه دادی رو دیدم یه فرشته کوچولوی ناز😍😍❤️❤️خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
با حرفات که گفتی اینا همش خاطره میشه موافق بودم ولی واسه قدیما  وقتی یاد مراااسم ها میفتم میبی ...

اره قبول دارم خصوصا اینستا دیگه شوررررر همچیو دراورده😂😂😂

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی بچم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻
1156
ما هم رسم داشتیم به دختر جهاز ندیم و همه چیزا با پسره . ولی مامانم گفت به خاطر اسایش و راحتی و جلو ...

عزیزم 

سایه همه پدر و مادرا مستدام 

اصلا وظیفه هیچ طرفی نیست به نظر من 

ازدواج یعنی پیوند عقاید و احترام 

خوشبختی و شادی تو این چیزا نیست 

فرقی نمیکنه کدوم طرف وسایل بدن مهم اینه دست به دست هم بدن و همکاری داشته باشن و ضروریا رو تهیه کنن 

آدم خودش بعدا تو زندگی بقیه وسایل اگه بهش نیاز شد فراهم میکنه 

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آنقدر قوی باش که رها کنی و و آنقدر صبور باش که منتظر آنچه سزاوارش هستی بمانی😍

دقت کردین امروز چقدر تاپیکمون قشنگ بود؟ همش داشتیم راجع به سیسمونی و خریدا صحبت میکردیم. کلا فراموش کرده بودم اینجا کجاست؟ چه خوبه این صحبتا و حس ها 

یادتونه میگفتیم یه روزی برسه به جای صحبت در مورد بچه دار شدن راجع به تربیت و خریدشونو این چیزا حرف بزنیم ؟ 

امروز واقعا حس کردم مامانم 

چه خوبه    

1
5
10
15
20
25
30
35
40

🌹بسم الله الرحمن الرحیم🌹

سیزدهمین روز از ختم سوره یس و 100 عدد "استغرالله ربی و اتوب الیه" و 14 عدد به نیت 14معصوم ذکر شریف "رب لاتذرنی فردا و انت خیر الوارثین و هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعاء" و مامانای باردار "رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعاء" رو با یاری خدای مهربون شروع می کنیم به نیت بارداری خودمون و همه دوستان این تاپیک که انشالله تا پایان این ختم همگیمون به اذن و مصلحت خداوند دامنامون به فرزندای سالم و صالح سبز بشه و همینطور به نیت سلامتی نی نیهای مامانای باردارمون و انشالله فارغ شدنشون با سلامت و دل خوش❤❤❤

🌟🌟🌟اسامی مامانای عزیز الان و مامانای عزیز نزدیک که در ختم شرکت کردن👈

1.بنر عزیز

2.فاطمه عزیز

3.مامان سمیتای عزیز

4.آنای عزیز

5.مینای عزیز

6.هستی عزیز

7.نسرین عزیز

8.حلمای عزیز

9.درخشنده عزیز

10.دریای عزیز

11.مامان آرادکوچولوی عزیز

12.بهار عزیز

13.دعاکنید عزیز

14.مامان_آقاسیدمهدی عزیز

15.ارمغان96 عزیز

16.لیانای عزیز

ثواب ختم امروز رو هم می فرستیم برای @دعاکنید    عزیز انشالله همین ماه یک لقاح عالی داشته باشه و بی بی چک خوشگلشو برامون بیاره و کلی خوشحالمون کنه😍😍😍

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا طبیب من لا طبیب له 
دقت کردین امروز چقدر تاپیکمون قشنگ بود؟ همش داشتیم راجع به سیسمونی و خریدا صحبت میکردیم. کلا فراموش ...

عزیز دلم😍😍😍😍😍😍

خب بیا من حس خوبتو تکمیل کنم

اول یه بغل بده🤗🤗🤗🤗

بعدش بگم که من دارم کتاب آموزش تربیتی برای نی نیم میخونم به اسم آموزش محبت آمیز کودکان

تازه 6 صفحه شو خوندم ولی به نظرم کتاب پر مغز و خیلی خوبیه

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خدایا هرچی بگم از بزرگیت بازم کمه، تو بارها بهم ثابت کردی معجزه ها اتفاق میفتن و من 21 اردیبهشت یک بار دیگه تو صفحه مانیتور اون معجزه خوشگلی که بهم هدیه دادی رو دیدم یه فرشته کوچولوی ناز😍😍❤️❤️خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏

سلام دوستان گلم عیدتون مبارک🌹🌹🌹ببخشید گوشیم جایی جامونده بود به لپ تاپم دسترسی نداشتم الان متن ختم امروزو فرستادم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا طبیب من لا طبیب له 
1233

سلام

میدونم منو یادتون رفته

بازم من مادر نشدم

خیلی دلم گرفته این ماه خیلی امید داشتم

میشه بازم واسم دعا کنین

خیلی محتاجم

من مامان میشم 😍به زودی دراین مکان تیکر بارداری نصب میگردد❤❤❤میشه واسه مادر شدنم یه صلوات بدین ممنونم🤰🤱👼اسمم فاطمست

راستی شما بعد از چند وقت اقدام‌همسرتون آزمایش اسپرم داد؟

اول خودتون چه آزمایشایی دادین؟

آزمایش قبل بارداری دادم یه آزمایش خون کلی

آزمایش دیگه ایی هم‌هست؟

خیلی نگرانم

من مامان میشم 😍به زودی دراین مکان تیکر بارداری نصب میگردد❤❤❤میشه واسه مادر شدنم یه صلوات بدین ممنونم🤰🤱👼اسمم فاطمست
                🌹بسم الله الرحمن الرحیم🌹 سیزدهمین ر ...

واسه منم توی اینجا دعا کنین چون یه ختم دیگه دارم نمیتونم اینو بخونم

فراموشم نکنین

اسمم فاطمستا

واسه منم توی اینجا دعا کنین چون یه ختم دیگه دارم نمیتونم اینو بخونم فراموشم نکنین اسمم فاطمستا

باشه گلم🌹

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا طبیب من لا طبیب له 
عزیز دلم😍😍😍😍😍😍 خب بیا من حس خوبتو تکمیل کنم اول یه بغل بده🤗🤗🤗🤗 بعدش بگم که من دارم کتاب ...

قربونت بشم من 

اتفاقا من عاشق کتابای تربیتی هستم خیلی چیزا مطالعه می کنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1167
چه بلااااا یجور دیگه بکشش سمت خودت 😁😁بزار یه چیزایی ببینه اتیشش تند شه کم طاقت بشه😂😂

لامصب کنترل خوبی رو خودش داره راحت گول نمیخوره😏

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا طبیب من لا طبیب له 
یکم فاصله بندازین بین رابطتون ..یه تایمی استراحت کنید مخصوصا هفته ای که نزدیک موعد پریه   تو ح ...

با احتساب اون فاصله ها گفتم خیالت راحت😁😑

هی بابا هی....

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا طبیب من لا طبیب له 

اين ماهي ماه اول لترزول....

فوليكول٢١ بدون قرص دارم

اين مااااهي مطمععععنم ك باردار ميشممممم

ديشب براي اولين بار بعد شايد١٠سال شايدبيشترنماز خوندم و گريه كردم سرنمازز

اسم ني ني خوشگلموانتخاب كردم محمد مهدي

پسرخوشگلم.دخترعزيزم ميدونم اين ماهي مياي تووجوووودم

خداياسپاسگذارم

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1220