1232
1226
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 226479 بازدید | 30932 پست

مانان نسرین گلم ممنون بابت مطالب ان شاالله هر چه زودتر به خواسته هات برسی عشقم 

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آنقدر قوی باش که رها کنی و و آنقدر صبور باش که منتظر آنچه سزاوارش هستی بمانی😍
انشالله ولی شنیدم اون یکی دو روزه و تیرست و لکه مال من ابکی بود و روشن 

عزیزم یادمه مدل مال شماهم میتونه باشه...انشالله هرچی هست خیر باشه💟

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا طبیب من لا طبیب له 

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

سلام   میگن زن حامله زیاد تو حموم بمونه سقط میکنه راست میگن؟

تو بارداری حموم زود به زود با آب داغ و مدت طولانی ترجیحاااااا ممنوعه

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏

دوستانی که تو این مراسم شرکت میکنید لطفا اعلام کنید

و

به اون شخصی که نوبتشه کلی انرژی بدین

💃😊😊❤🤗🤗💜😍😍💙😄😄💃

نحوه ارسال نور تو صفحه 243 و 244 توضیح داده شده

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

✔   در صورتی جزء لیست میشین که فعالیت مداوم         داشته باشید.

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

ممنون از همکاریتون دلتون شاد  انرژیتون زیااااااد

🎉🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉

۹۸/۰۱/۳۱ رادین ۳۳ عزیزم که واسش نور میفرستیم که ان شالله تا این تاریخ دیگه حتما ازمایشش مثبت شده و نی نی توودلش اومده و ما هم کلی خوشحالیم و خدارو شکر میکنیم‌ ؛هورااااااا

💗💙❤💓💛💟❤💜💛💝💞❤💗

۹۸/۰۲/۰۱ لیانا جون که براش نور میفرستیم و با انرژی های مثبت خودمون میخایم که خودش و نی نی در  بهترین وضعیت باشن و شاد و سلامت این دورانو طی کنن

👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶

۹۸/۰۲/۰۲ نسرین جون که واسش کلی نور میفرستیم و کلی انرژی خوب و مثبت که بهش برسن و زودی بیاد از علائم بارداریش واسمون تعریف کنه و بی بی چکه خوشگلشو همین ماه ببینیم

🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰

۹۸/۰۲/۰۳ بهارجون که کلی نور واسش میفرستیم و انرژی مثبت فراووووون که زودی بی بی چک مثبتشو ببینیم و کلی جیغ و دست و هورااا بزنیم و از مامان شدنش کلی خوشحال بشیم چون که نی نی نازش خودشو نشون داده

👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼

۹۸/۰۲/۰۴ دریا دریا دریا جون عزیزمون که واسش نور و انرژی مثبت زیاد میفرستیم و به یاری خدا همین ماه بی بی چک خوشگل دو خطشو میبینیم و کلی کیف میکنیم واسه مامان شدنش

🍼👶🍼👶🍼👶🍼👶🍼👶🍼👶🍼

۹۸/۰۲/۰۵ کاملیا جون عزیز واسش کلی نور میفرستیم که بهترین دوران بارداری رو تجربه کنه و خودش و نی نی سلامت و خوب و عالی باشن

🤰👼💃🤰👼💃🤰👼💃🤰👼💃🤰

۹۸/۰۲/۰۶ بنرجون عزیز که واسه مامان شدن و جوونه زدن یه نی نی ناز و خوشگل و سالم تو دلش ، نور و انرژی مثبت میفرستیم ؛انشالله همین ماه مامانی عزیزم

🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌

۹۸/۰۲/۰۷ کارو جونه عزیزمون واسش نور میفرستیم که تو کل بارداریش خودش و نی نی در بهترین حالتها و شرایط باشن و بسلامتی فسقلیشو بدنیا بیاره

💃🕺💃🕺💃🕺💃🕺💃🕺💃🕺

۹۸/۰۲/۰۸ ارمغان جون که واسش نور میفرستیم و با کلی انرژی مثبتی که به سمتش میره میخایم که سرشار از نور بشه و بدنش اماده ی پرورش ی نی نی ناز گوگولی مگولی بشه و زودی بی بی چکه مثبتشو واسمون بزاره

🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰

۹۸/۰۲/۰۹ ثریا مامان نیلا جون عزیز که بهترینهارو تو این دوران بارداری واسش میخایم پس واسش نور میفرستیم و با انرژی مثبتمون بهش میگیم تو بهترین مامانی هورااااااااا

💜💗💞💝💙💟💓💕💖💞💝💜💙

۹۸/۰۲/۱۰ مورسا جونه عزیز که همین ماه بی بی چک خوشگلشو میبینیم به امید خدا پس واسش نور میفرستیم تا برن سمتش و جذبشون کنه و یه  نی نی نااز  بیاد تو دلش شیطونی کنه

👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼

۹۸/۰۲/۱۱ apiya جون عزیزمون واسش کلی نور و انرژی مثبت میفرستیم که تا این تاریخ حال دلش و امیدش خووب خوووب بشه و با بی بی دو خط خوشگلش سوپرایزمون کنه

👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶

۹۸/۰۲/۱۲ هستی ۶۷ عزیزمون که با نورها و انرژی های مثبتی که به سمتش میفرستیم میخایم که اینماه بهترین لقاحو داشته باشه و خبر مامان شدنشو بهمون بده انشالله

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جانانم 🌹خرسندم از روزی که آمدی و درخت زندگانیم را امید بخشیدی و روح مادری ام را غرور 😍👼
1156
دوستانی که تو این مراسم شرکت میکنید لطفا اعلام کنید           &nb ...

سلام دوستان عید بهاریتون مبارک ختم های امروزم انجان شد و بهمگیتون و دوستانی که در ختم و در نورافشانی امروز نوبتشونه از قلب دعا کردم الهی همگیتون حاجت روا و دامنتون همین امروز بفرزند سالم و صالح سبز بشه 

لطفا برای برآورده شدن حاجات منم یک صلوات بفرستید حین دعا و نیایش به یاد منم باشید التماس دعا

دوستان کسی میدونه با تبلیغات و برنامه هایی که بزور میخوان روی گوشی نصب بشن و ثانیه یکبار میان عین مگس میشینن روی صفحه گوشی مانع تایپ و سرچ میشن چیکار باید کرد؟ تبلیغ گوگل اتوماتیک هم برای من جدید میاد دارم دیوونه میشم باید فک کنم ببرم موبایلی فلشش کنن

لطفا برای برآورده شدن حاجات منم یک صلوات بفرستید حین دعا و نیایش به یاد منم باشید التماس دعا
سلام محدثه جان زیارتت قبول عزیزم ممنون که یادمون بودی💞باور کن خدا این مشکلاتو سر راهش میزاره که وقت ...

ممنون عزیزم انشالله خدا دلت رو شاد کنه ممنون که به یادم هستی 

خدایا دلم یه اتفاق خوب می خواد.. (شادی روح مادرم اگه میتونین یه صلوات)

بچه ها من هنوز درد سینه هام خوب نشده خیلی هم ورم داره پس کی خوب میشه؟

چیکارکنم اذیت میشم حتی تو خواب هم درد میکنه

خدایا دلم یه اتفاق خوب می خواد.. (شادی روح مادرم اگه میتونین یه صلوات)
بچه ها من هنوز درد سینه هام خوب نشده خیلی هم ورم داره پس کی خوب میشه؟ چیکارکنم اذیت میشم حتی تو خوا ...

درد سینه باهات هست فعلا 

سعی کن لباس زیر راحت تر انتخاب کنی تا کمتر بهشون فشار بیاره

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
1233

سلام عزیزم .3 ماه اول رو سعی کن زیاااد نمونی ...و دوش آب خیلی داااغ هم نگیری .   منم شنیده بودم و مراعات کردم 

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی نی نی تو دلیم بفرست دوست عزیز  من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان// هی چرخ بزن در من و دل را بتکان//این هم نفسی چه حس و حالی دارد// در پیکر من دو قلب دارد ضربان😍                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
مرسی فاطمه جان. آرزوی لبخند دائمی دارم برات

عزیزم حالت  هنوز بهتر نشده  بیای تو جمعمووون .. امیدوارم هر جا هستی شاد و موفق باشی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی نی نی تو دلیم بفرست دوست عزیز  من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان// هی چرخ بزن در من و دل را بتکان//این هم نفسی چه حس و حالی دارد// در پیکر من دو قلب دارد ضربان😍                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
نه عزيزم خب اسمش چيه؟اسم جدولش چيه؟

فرستادم برات .جدول چینی فکر کنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان کسی میدونه با تبلیغات و برنامه هایی که بزور میخوان روی گوشی نصب بشن و ثانیه یکبار میان عین مگ ...

چه توصیفات جالبی کردی بنر جان 😂😂😂 مشکل رو حل کردی به منم بگو خواهرم خیلی دست و پنجه باهاش نرم کنه بهش بگم اعصاب اونم آروم بشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نه ی دختر عمه دارم ۳ تا بچه داره هر وقت بره حموم زیر سه ساعت طول بکشه  قبول نداره میگه خوب تمیز نشدم 

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رادین عشق مامانی❤👪
1167
مانان نسرین گلم ممنون بابت مطالب ان شاالله هر چه زودتر به خواسته هات برسی عشقم 

مرسی فدات بشم انشالله همگی مامان میشم 💕👨‍👩‍👧‍👦💕

این نی نی های لوس ما هم تشریف فرما میشن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رادین عشق مامانی❤👪
سلام دوستان عید بهاریتون مبارک ختم های امروزم انجان شد و بهمگیتون و دوستانی که در ختم و در نورافشانی ...

بنر جون بی بی چک نزاشتی زود باشی مامانی 

ما بی بی چک میخوایم😍😘😘😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رادین عشق مامانی❤👪

نسرین جون راس میگه.بنرجون پس کی بی بی چک میزنی عزیزم?ما چشم به راهیمااا😍😍😍😍😍😍

این باور من است...من به معجزه ی عشق و امید...من به بزرگی پروردگارم...ایمان دارم...🌹🌹🌹« همه چیز به واسطه‌ی لطف خداوند براحتی انجام میشود. همه چیز کامل است و من احساس خوب و عالی دارم.»خداوندا سپاسگزارم🌹

#تکرار_کنیم

امروز تمام کائنات همدست می‌شوند تا آرزوی مرا محقق گردانند و من در برآورده شدنش ایمان کامل دارم

خداوندا سپاسگزارم🌹

این باور من است...من به معجزه ی عشق و امید...من به بزرگی پروردگارم...ایمان دارم...🌹🌹🌹« همه چیز به واسطه‌ی لطف خداوند براحتی انجام میشود. همه چیز کامل است و من احساس خوب و عالی دارم.»خداوندا سپاسگزارم🌹
نه ی دختر عمه دارم ۳ تا بچه داره هر وقت بره حموم زیر سه ساعت طول بکشه  قبول نداره میگه خوب تمیز ...

😆😆😆

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه چیز عالیه 🌹 خدایا متشکرم 💖
1220