2737
2734
عنوان

برای شب یلدا چجوری مادرشوهرمو بپبچونم

| مشاهده متن کامل بحث + 564 بازدید | 53 پست

منم اگه یلدا طرف خودمون بودم تحویل سال خونه ی اون وریا و مدام این چرخه در جریان بود

خوب دو طرف دل داشتن

یا گاهی شام خونه ی مامان خودم شب نشینی خونه ی خانواده ی همسر

اما الان چند سالی هست پدر و مادر همسرم فوت کردن و دو ساله پدر خودم 

دیگه دور همی ها مزه نمیده

اینو گفتم قدر اطرافیان رو بیشتر بدونیم

تنها شدن واقعا سخت و تلخه

خدارو بابت همه چی سپاسگزارم😊
اصلا نظره شوهرت چیه ؟

خنثی . ولی خب بالاخره مادرش تاثیر گداره

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول خونه خودتون اخرشب خونه مادرشوهرت  یلداکادوهم میگیریدبراشوهرتون؟

نه 

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 
خب احتمالا مامانت درکت میکنه میتونی واسه ناهار و شام (یا تا عصر) خونه خودتون باشی و روز یلدا بگیرین ...

چ اصراریه ک مادرشوهرشو راضی نگه داره ؟؟پس دله خودش چی ؟

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی
2731

من تا وقتی بابام زنده بود شبای یلدا خونه بابام بودیم با خواهرام و آخر شبم یه سر میرفتیم خونه پدرشوهرم، شمام اگه شوهرت حرفی نداره برو خونه مامانت چون بعدها خدانکرده افسوس میخوری

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
خونه مامانت و مادرشوهرت از هم دوره؟ اگه نه نصف نصف هر دو رو برو. یکساعتم پیششون باشی کافیه. اگه هم ...

بقیع مجردن  یه خواهرشوهر متاهل دارم که اونجاست  همه روزه

چ اصراریه ک مادرشوهرشو راضی نگه داره ؟؟پس دله خودش چی ؟

بحث راضی نگه داشتن نیست موضوع اینه که مادرشوهرش اگه بخواد ناراحت شه از نیومدن عروسش ناراحت میشه دیگه متوجه نیست دلیل عروس منطقی بوده یا نه. فردام واسش قیافه میگیره و بهش تیکه میندازه و فکر میکنه رابطه عروسش باهاش خصمانه ست. ولی خب اینجوری مدیریت کنه بره چی میشه مگه

📌از یک دی تاپیک نمیزنم تا سایت درست شه .😑تا سایتو درست نکنن آروم نمیگیگیریم 😂🤦🏻‍♀️ والا خو خسته شدیم از بس به هم لینک عکس دادیم . از بس نتونستیم تاپیک حذف کنیم و التماس کردیم گزارش بزنن . یه زمانی تو نی نی سایت قابلیت ریپلای نبود . لایک نبود . پست استارتر زرد نمیشد و مثل همه صورتی بود باید چند کیلومتر صفحه رو بالا پایین میکردی تا پست استارترو پیدا کنی 😂😂😑💔 حالا که این همه پیشرفت کردین نمی‌شه یه دکمه بلاک و یه دکمه حذف تاپیکم اضافه کنید؟ بوس به کله مونا تهرانی (فقط در صورتی که به این مشکلات سایت هم رسیدگی کنه) 😜

بنظر من منصفانه اش اینه یه سال خونه مادرتون و یه سال خونه مادرشوهرتون باشید بالاخره اونم مادره و دوست داره شب یلدایی پسرش کنارش باشه نگران پدرو مادرتون هم نباشید مگه شب یلدا چه چیز خاصی داره که بگیم مادرمون تنهاست یه میوه خوردن  هست دیگه 😁حالا یه کم با تشریفات بیشترمنکه مامانم کلا تنهاست یه نفره اوایل مث شما بودم کلی جنگ و دعوا و اعصاب خوردی داشتم که مامانم تنهاست  و میخواستم پیشش بمونم بعد میدیدم مامانم خیلی تو رسم و رسوم و پذیرایی نیست و اکثرا خودش میومد خونه ما و یا اگه مثلا دایی یا خاله دعوتش میکردن خیلی شیک مارو تنها میذاشت و میرفت پی دعوتیه خودش نمیگفت مثلا دخترم تنهاست یا بخاطر من امشب برنامه ای نریختن واسه همین دوسه ساله خیلی سخت نمیگیرم اگه جایی دعوت باشیم میرم وگرنه فقط خونه خودمون هستیم 

محتاجم به دعا
2738
بحث راضی نگه داشتن نیست موضوع اینه که مادرشوهرش اگه بخواد ناراحت شه از نیومدن عروسش ناراحت میشه دیگه ...

به نظرم یه بار برای همیشه باید حرفشو بزنه.هرسال نمیتونه ک همینجوری خودشو اذیت کنه

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی

مادرشوهر منم همیطوره.توقع داره حتما حتما من وشوهرم باشیم درصورتی ک نزدیک سی نفر هستن خونشون.میگه کلا خونه مامانت واسه این مراسما نرو.فقط خونه ما باش.زودم ناراحت میشه والا نمیدونم چ کنم

فرشته خوشکلم بی صبرانه منتظرت هستم تو برای من مثل یک معجزه ای کنجدکوچولوی من.خدا جونم ازت ممنونم.  
وقای دختر خودش هر سال یلدا پیش مادرشه همچین توقعی نباید داشته باشه از عروس

والا بخدا.گل گفتی

نمیدونم چرا یه عده میان نظر میدن ک باید اونو راضی نگه داریو مادره و دلش میخواد پسرش پیشش باشه...خب وقتی خودشون این مدلی هستن و داماد هرسال پیششونه چرا پسر خودشون نباید بره پیش مادر زنش ؟؟ تازه با این شرایط حق ناراحت شدنم ندارن

به نظرم یه بار برای همیشه باید حرفشو بزنه.هرسال نمیتونه ک همینجوری خودشو اذیت کنه

"نمیدانم. شاید حق با تو باشد" 🤔

(دیالوگ نرگس در مزاحمت ایرج ملکی) 🙂 موافقم

📌از یک دی تاپیک نمیزنم تا سایت درست شه .😑تا سایتو درست نکنن آروم نمیگیگیریم 😂🤦🏻‍♀️ والا خو خسته شدیم از بس به هم لینک عکس دادیم . از بس نتونستیم تاپیک حذف کنیم و التماس کردیم گزارش بزنن . یه زمانی تو نی نی سایت قابلیت ریپلای نبود . لایک نبود . پست استارتر زرد نمیشد و مثل همه صورتی بود باید چند کیلومتر صفحه رو بالا پایین میکردی تا پست استارترو پیدا کنی 😂😂😑💔 حالا که این همه پیشرفت کردین نمی‌شه یه دکمه بلاک و یه دکمه حذف تاپیکم اضافه کنید؟ بوس به کله مونا تهرانی (فقط در صورتی که به این مشکلات سایت هم رسیدگی کنه) 😜
والا بخدا.گل گفتی نمیدونم چرا یه عده میان نظر میدن ک باید اونو راضی نگه داریو مادره و دلش میخواد پس ...

منم اعصابم خورد میشد 

مادر شوهرم هر سال توقع داشت بریم اونجا زنگ میزد دعوت میکرد آخرش شوهرم بهش گفت پدر مادر زنمم دل دارنا 

خدارو شکر رفتن یه شهر دیگه

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
2706