2410
2553
عنوان

شوهرم لج کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 2303 بازدید | 130 پست
پس کاملا حق با همسرته عزیزم...مامانت حتی اگه میخواست تنها نباشه میذاشت حداقل دوسال بگذره بعد با یه آ ...

اره گفتم فعلا همینجوری پیش بره دیشب بهم گفت اگه با شرایط من نمیتونی زندگی کنی برو خونه مامانت یه پسرم دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اره گفتم فعلا همینجوری پیش بره دیشب بهم گفت اگه با شرایط من نمیتونی زندگی کنی برو خونه مامانت یه پسر ...

تک فرزندی ؟

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی
اگر ازدواج مادرتون باعث بهم خوردن زندگی اول اون آقا شده چون بچه هم دارن من با عکس العمل نشون دادن مو ...

وقتی فهمید زن و بچه داره قاطی کرد وگرنه با ازدواجش مخالف نیست

2714
ببين مربوط نيست ولي مثلا اگه پدرشوهر من بره با يك زن شوهردار رابطه برقرار كنه و اون زن رو بياره خونش ...

خوب میتونید نرید اما حق ندارید دخالت کنید، بلاخره هر کار اشتباهی عواقب بدی برای کننده کار داره، مادر استاتر وقتی عده صیغه اش تموم بشه متوجه میشه و رابطه با دخترشو از دست میده، اما برخورد کردن باهاش اشتباهه چون یک آدم مستقل و پخته اس نمیشه نوع زندگی رو براش دیکته کنن

دیوانگی ما به کسی ربط ندارد 

عزیزم شما اصلا مقابل شوهرت واینستا چون برات بد میشه تهش شوهرت عصبانی میشه میگه توهم لنگه مادرتی حتما اگر خدای نکرده بلایی سرمن بیاد تو هم سالم نیومده میری صیغه مرد زن دار میشی و خلاصه توهین و حرفای بد کاری نکن شوهرت مقابلت باایسته و چیزی که نباید بگه رو از روی عصبانیت بگه

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
ببخشیدا شوهرت چه فوضوله اصن به اون چه

بعضی مردا اینا براشون آبرو ریزیه.. تا یه حدودی هم حق دارن.. 

ازدواج با صیغه فرق داره

بیمارای اعصاب و روان رو دیوونه خطاب نکنید و تمسخر😔اونا خیلی معصومن خیلی بعضی کاراشون دست خودشون نیس😔بهشون احترام بذارید لطفا لطفا.. 😔🙏همه میگن شفای سرطانیا شفای فلان بیماری کمتر کسی میگه شفای بیمارای اعصاب.... ایقد ب تمسخر نگین فلانی تيمارستان بوده... اینا همش درده... دردیه ک فقط خود بیمارا و خونواده هاشون می‌فهمن ن هیچکی.. درده چون ترد میشن ناخواسته خودشون فاصله میگیرن از بقیه... ب امید روزی ک این قضیه فرهنگ سازی شه و درمان قطعی بیماری های روان پیدا شه... آمین🙏
2706