2733
2734
عنوان

کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 25 پست
وا فقط به خاطر اینکه شما تنهایی رفتین حرم😮

اره میگه تو شهر غریب تنها . بمن میگه این کارت نشون میده که من بی غیرتم. بچه ها توروخدا دعام کنید توروقران

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!
اگه بدون اطلاع رفته بودی زیارت و تماس هم نگرفته بودی باید ازش عذرخواهی میکردی.و کارت اشتباه بوده.ایش ...

عذرخواهی کردم ولی کو گوش شنوا. انگار نه انگار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب قبول کن اشتباه کردی برای مردا گاهی عذرخواهی بی معنیه وقتی با شوهرت رفتی باید با خودش بگردی.شوهر م ...

بگید چیکار کنم حالا. تمام حرفات قبول بابا خودم بهش گفتم کارم اشتباه بود ببخشید ولی کو گوش شنوا

2731

ذکر یاودود رو همش دارم میگم. اصلا تلفنم رو بلاک کرده بهش دسترسی ندارم اصلا. به گوشی خونه زنگ میزنم فقط برمیداره گوشی رو میگه دادگاه میبینمت

وا چه بی منطق دیگه اصلا زنگ نزن بهش. الان دیگه طلاق ب این سادگی نیست قبلش میفرستن مشاوره درست میشه نگران نباش فقط دیگه زنگ نزن بهش.. هرچند من خودم ببینم یه مرد اینقدر مغزش بسته س خودم طلاق میگیرم

من جای شما بودم قطعا جدامیشدم داداشت چی میگه؟ببین منم پدرم فوت کرده ولی شوهرم مثه سگ از عموهام حساب میبرد 

حسین جان،من شنیدم سرعشاق به زانوی شماست،واز آن روز سرم میل بریدن دارد ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2738