2737
2734

سه روز مادرم بیمارستان بود من شهر دیگه ای بودم یک کوه ظرف برام گذاشته. فقط چند تا لیوان و قاشق شسته اونم چون دیگه چیزی نداشتن که استفاده کنند

این اولین بارش نیست بازم پیش اومده من نباشم و ظرفا رو نشسته باشه

خانواده یعنی مادر و خواهرش این اخلاقو دارن اصلا بد می دونن مرد کار کنه. اصلا کار مرد رو قبول ندارن میگن مثلا بد ظرف میشورن مردا.حتی آشغال بردن بیرون رو هم پدرم دراومد تا بهش فهموندم کار مردونه ست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

وای مال منم همینطورین خانوادش من حاملم یه دخترکوچیکم دارم شبابه شوهرم میگم زباله هاروببرمیگه باشه ولی نمیبره دوروزک بهش میخوره خانوادش ک میان خونمون میگن حالااون نمیرسه دودقیقه چادرسرت کن ببرسرکوچه بزاربیاتازه نونم میگن بری بگیری ک طوری نمیشه احمقن

البته ساعت کارش زیاده . مسئولیت پسرم هم به عهده اش بوده پسرم ده ساله است. اما چند تا تیکه ظرف بعد از ...

شوهرمنم‌ نمیشوره یعنی اگه دوهفته برم جایی بیام حتی یه قاشق هم نمیشوره

حاضر کل خونه رو تمیز کنه ولی ظرف نشوره😓😓😓😓

2738

شوهر منم اینجوری بود یبار که از مسافرت اومدم دیدم یه کوه ظرف گذاشته و خونه کثیف کلی دعواش کردم یبارم من نبودم داییم و زنداییم اومده بودن خونم زنداییم خونمو مرتب کرده شوهرمم کلی خجالت کشیده الان برم مسافرت همه کاراشو روی هم میکنه روزی که میخوام برگردم انجام میده مثل خودم تمیز نمیکنه ولی خوب قابل قبوله

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !

والا مردای خانواده ی ما بیرونم کار میکنن خونه هم کار میکنن بچه بزرگ میکنن

ولی نمیدونم چرا کسیکه گیر ما اومد انگار میچسبه به دستش چیزی که خودش برداشته رو ببر بزاره سرجاش!

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج
2706