2733
2734
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3396985 بازدید | 46604 پست
عزیزم من یه جراح بینی خوب میشناسم اونم میگم خوبه چون خودم پیشش عمل کردم و مشکلی هم ندارم هم از لحاظ ...

من شرایطم طوری نیست که بتونم مطب چندتا دکتر برم وقتم آزاد نیست و میخوام تاقبل عید حتما عمل کنم

نمیدونم نمونه کارای سایت چقد قابل اطمینان هستن

از دکتر فرشته عبدالمطلبی خوشم اومده 

نمیدونم باز...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من پیش ماریا مرادی عمل کردم اصلا درد و خونریزی و سوزش نداشتم . الانم تنفسم عالیه هیچ مشکلی ندارم همیشه دعاشون کردم بخاطر جراحی خوبشون چون خیلی از جراحی وحشت داشتم

2738

تعوع بعد از عمل و بی هوشی اتاق عمل واقعا ترسناک به نظر شما جراحی نه تنها کارش خوب باشه کارشم خوب باشه که بتونه به ادم ارامش بده کسی رو می شناسید من خیلی استرس دارم ، میگن دکتر راستکاری اخلاق داره کسی میشناستش واقعا راسته من خیلی ادم حساسی هستم

دوستان گزارش مطب گردی از سایت های دیگه *****دکتر قناعت پیشه***** نفر 1 راجع به دکتر قناعت پیشه باید ...

سلام من پیش دکتر قناعت پیشه ۱۲ سال پیش عمل کردم و الان بینی من کاملا کج هستش و احتیاج به ترمیم داره.

من جراح بینیم دکتر سعید ظفرمند هست. خیلی راضی ام از عملم خیلی شیک و طبیعی شده

اتفاقاً من الان مدتیه دنبال دکتر خوبم خیلی اسم ایشونو شنیدم میگه کارش عالیه نمیدونم خیلی سخته انتخاب یه جراح بینی خوب و آدرسشون سمت گیشا است هفته دیگه یه جلسه مشاوره میرم پیشش

2706