2737
2734
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3397064 بازدید | 46604 پست
مرسی ساناز جون،هنوز که دکترمو مشخص نکردم ولی باید حتما ازش بپرسم.
اخه شنیدم یه وقتایی اگر زود بری سوار هواپیما بشی جاذبه باعث افتادگی بینی می شه،منم که الان به خاطر همین افتادگیه می خوام برم عمل!
امیدوار :)
nilpar جان اینجا یه ژوکر داشتیم بینی گوشتی و پهنی داشت با پره های که احتیاج به جمغ شدن داشت که با سجادیان عمل کرد.هزینش فکر میکنم 4و نیم اینا بود.به ژوکر یه ایمیل بزن شاید عکسشو فرستاد برات.من بعد از عمل عکسشو ندیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من. با سجادیان عمل کردم و راضی هستم ولی نمیدونم چرا بچه های اینجا میگن ناراضی نداره!!! به خدا خود سجادیان خودش میگه ناراضی دارم و خودمم روتوشش میکنم! خودش میگه شانس روتوش همه مریضا دارن حتی کمکارا!! بنده خدا خودش ادعا نمیکنه بعد بچههای اینجا میبینم میان میگن،،
کمی واقع بین باشیم و قبول کنیم همه دکترا روتوش دارن!! اینطوری حالا اگه یه نفر روتوشی از دکترمون دیدیم تو ذوقمون نمیخوره!! این حرفا که زدم در مورد همه دکترا صدق میکنه عزیزان
2728
2738
نه عامری بود.نه منظورم اینه که بیشتر کنه شاید.مثلا 5 بشه7. 8 بشه 10. 12 بشه 14

مامانم میگه بهار عمل کن.

فندق خواهرت عکس نمیزاره؟
واقعا هواپیما تاثیر داره.من میخواستم با هواپیما برم و بیام چسب عوض کنم.
عکس بینی صفحه 1709
2706