2737
2734
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3396970 بازدید | 46604 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سمیرا جان من خودم اولین انتخابم سجادیان بود چند صفحه قبل هم ازش توضیح دادم صفحه 1587

آیسان جان کارای منافی رو من تو بیمارستان حضرت فاطمه دیدم راضی بودن در کل خراب نمیکنه ولی آنچنان برتری خاصی ندیدم که قیمتش انقدر خاصه!!!
من معجزه ام را دیدم..................28 شهریور با دکتر محمدرضا قاضی سعیدی عمل کردم
2728
سمیرا-خانومی-پارسا

بچه ها من پیش یحیوی عمل کردم-25 تیر-4600
سمیرا این عکسی که گذاشتی دقیقا یکی از عکسایی بود که من عاشقش شدم
یحیوی متاسفانه تخفیف نمیده...به من که نداد خداکنه به تو تخفیف بده
کاراش خوبه مخصوصا اگه بینیتون خیلی ایراد نداشته باشه کاراش خوب در میاد
من بینیم واقعا افتضاح بود.......یعنی همه ایرادی داشت از قوز و نوک گوشتی و پره های چاق و پوست ضخیم و اینا بگیر تا.......توی تمام مدتی که واسه عمل بینی گشتم فقط یه مورد بینی بدتر از بینی قبلی خودم دیدم-عکس قبل و بعد عملمم گذاشتم قبلا
الان از بینیم راضیم تقریبا...گرچه میگن بینی گوشتی که واسه من هم واقعا خفففففن گوشتی بود 2 سال طول میکشه تا جا بیفته ولی الان که دوماه نشده هنوز تقریبا 70-80 درصد راضیم
هنوز خیلی ورم داره....مشکل عدم تقارن ندارم خداروشکر (دیدم همه دارن اینو میگن) تنفسمم خوبه مثل قبله عمله دکتر گفت بعد از 2 ماه بیا پیشم که بخیه های داخل بینیتو بکشم تنفست بهتر هم میشه
فقط چند تا ایراد ریز میتونم بگیرم...یکی اینکه از نیم رخ ارتفاع دماغم زیاده...تیز شده یه کم ..که به هرکی میگم میگه به خاطر چسبه وقتی چسب رو بر میداری آب و چربی بر میگرده زیر پوست و دماغ بر میگرده به حالت طبیعی...(که خدا کنه اینجوری باشه)
یکی دیگه هم نوک بینیم فکر میکنم باید کوچکتر میشد...که اونم همه میگن چون اون قسمت نوک بینی چسب نمیخوره ورم داره و کلا نوک بینی از دیگر قسمتهای بینی متورمتره و دیرتر هم خوب میشه
کلا راضیم...
من نمیتونم در مورد دکتر دیگه ای نظر بدم...چون کلا 4 تا دکتر رفتم....اولی پدر همین شهریار یحیوی یعنی ابراهیم بود که وقتی آلبومشو دیدم پشیمون شدم از ویزیت شدن و اومدم بیرون
دومی افلاکی بود که 3 تاخواهر باهم پیشش عمل کرده بودن و خوب نشده بود به نظر من...و خودشم خیلی بداخلاق و وقتی اومد دماغمو توی فتوشاپ درست کنه کلا بیخیالش شدم(از این حرکت خیلی بدم میاد)
سومم همین شهریار یحیوی بود که هم از نمونه های مطبش خوشم اومد هم از برخورد خود دکتر و نمونه های توی کامپیوترش
چهارمی هم دکتر مسعود صحراییان بود که انصافا دکتر خوبی بود اما خییییییییلی طبیعی عمل میکرد من دوس نداشتم
25 تیر ماه 92 با دکتر شهریار یحیوی عمل کردم-آدم قانعی هستم انتظار معجزه نداشتم از دکتر و الان 70 درصد راضیم -شرح عمل و عکسها در صفحات 725 و1124
اصلا قبول ندارم نراقی-زینلی و مجلسی کاراشون بد باشه
من از این 3 تا دکتر دوستامو دیدم که خیلی بینیشون خوب شده
فقط خیییییییییلی گرونن واقعا هرکسی نمیتونه
نراقی 21 میلیون
زینلی 11 میلیون
مجلسی رو نمیدونم
25 تیر ماه 92 با دکتر شهریار یحیوی عمل کردم-آدم قانعی هستم انتظار معجزه نداشتم از دکتر و الان 70 درصد راضیم -شرح عمل و عکسها در صفحات 725 و1124
mehraz23 جون ممنون از راهنمایی بسیار دقیقت
عزیزم به یحیوی عکسی رو که خوشت اومده بودو نشون دادی؟ مثل همون دراورد؟
بینی من خیلی ضایع و بزرگ نیست ولی خب اونطوری هم که میخوام نیست
خدا يا شكرت بابت آرامش زندگيم♥️
mehraz23 جان منم نگفتم بدن گفتم پر ریسکن!!!!!!!!

نراقی رو اینجور که من تحقیق کردم چندتا از بیماراش گفتن فقط رفع عیب میکنه و از نظر علمی کارش خوبه و مشکل تنفسی پیدا نمیکنی ولی همه گفتن از نظر زیبایی اصلا خوب نیست و بینی زیبایی رو تحویل نمیده!!!
من نتیجه ی تحقیقات خودمو نوشتم بچه ها قبلشم گفتم چیزی که از دکترا دستم اومده ایناست

زینلی و مجلسی هم شنیدم کارشون بگیر نگیر داره یعنی ناراضی هم داشتن!!
من معجزه ام را دیدم..................28 شهریور با دکتر محمدرضا قاضی سعیدی عمل کردم
2738
دوست جونم منظور بدی نداشتم عزیزم -امیدوارم ناراحت نشده باشی
نراقی رو درست میگی....چون حتما میدونی این دکتر استاد همه دکترای ent هست و دقیقا اشکالات رو رفع میکنه و به زیباییش خیلی دست نمیزنه
امامن یه دوست داشتم باورت نمیشه این چقدر عصبی و کم حوصله و پرخاشگر بود
این نراقی استاد خواهرش بود رفته بود باهاش عمل کرده بود نه که مشکلات تنفسیشو حل کرده بود یعنی انقدر راضضضضضی بود که نگو
تازه اخلاقشم خوب شده بود(خودش میگفت دکتر گفته چون اکسیژن بیشتر به مغزت میرسه) :D
sareban
+4

1392/6/16 3:18 ب.ظ

آسنات جون درسته
و من به نوبه خودم بارها از بودن و حضور بچه ها و وجود چنین جای خوبی استفاده کردم ،ازشون انرژی گرفتم.هیچی بهتر از دیدن همدرد و همراه توی یه راه سخت و دراز!حال آدمو خوب نمی کنه.

اونایی که عمل نکردین نخندین.تا عمل کردین(به سلامتی) متوجه میشین چه میگم.
وقتی ورم ها نگرانتون می کنه.وقتی یه روز که چسبتونو عوض می کنین می بینین کج شده و دلتون میریزه،خدایا نکنه همیشه کج بمونه ولی وقتی می بینین ورم بوده و دوباره صاف میشه این حس اینبار خیلی خوبه.

کلا کسانی که هیجان رو دوست دارن باید عمل کنن.اند هیجانه!!!
در مورد من شاید کمی اشتباه بود.در هر حال خدای محمد کنه هر کسی دست به این کار می زنه از نتیجش راضی بشه.
دیرو زود داشته باشه ولی سوخت و سوز نه

خنده چرا؟ من خودم کاملاً درکت میکنم ...عمل، عمل سختیه که با نتیجه اش باید تا آخر عمر دست به گریبان باشی حالا شانس بیاری خوب دربیاد و یا بد.....
ببین عزیزم خود من یه مو رنگ نمیزنم چون تحمل رنگ موی دیگرو غیر از موی خودم ندارم...برای این عمل هم تو این 30 سال خیلی سعی کردم که به این احساس غلبه کنم اما دیگه فکر نکنم بتونم ، مرگ یه بار شیون هم یه بار !!!! بدبختی بینی منم گوشتیه پوستم هم نازکه و قوز هم داره (که باید اعتراف کنم که نیمرخمو دوست دارم!!!! حالا شاید تو به این حرف من بخندی) به هر حال ریسکه دیگه ....تازه من از بیهوشی هم با این مواد چینی خیلی می ترسم ...اگه خراب بشه خدایی نکرده پول ترمیم ندارم یه قرون بدم.....موندم این دماغ سیب زمینی منو که دیروز پریروز گذاشته بودم تو سایت چه مدلی میشه درست کرد که مصنوعی نشه چون من واقعاً طبیعی میخام .......فقط میخواستم بگم درکت میکنم عزیزم و امیداوارم دماغت همون بشه که میخوای ...کمی صبر داشته باش
هیچ کس بهتر از خود آدم نمیدونه چی میخواد و چی براش بهتره! شرح مطب گردیها:
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=385081&postID=23285352#23285352
بازم میگم شاید اطلاعاتم دقیق نباشه و مثل مهراز کسایی خلاف گفته های من رو دیده باشن

من برداشت خودم رو نسبت به دکترا البته از روی حرف و تعریفایی که شنیده بودم نوشتم
2706