2703
2553
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3395634 بازدید | 46604 پست
ممنونم،مامان نونو خانوم

پس ورم میاره،کلا تا کی خوردن این جور میوه ها ورم میاره ؟

یه سوال دیگه هم داشتم،لب بالایی من هنوزم بی حسه و فکر میکنم ورم داره،

کناره های تیغه بینیم و روی صورتم ورم داره،

و همچنین اینکه وقتی میخندم،بینیم یه جوری میشه که واقعا از دنیا سیر میشم،

واقعا تا به اینجا بینی ضربه خوردم بهتر از این بود،

خیلی میترسم اینا برای همیشه بمونه،به نظر شما طبیعیه

محبی برای شهریور وقت داد بهم،گفت صبر کنی بهتره...ولی خب نگرانم

ممنون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سلام دوست جونا..
چطوریAseantجان..مماخت خیلی خوب شده دختر..مبارکت باشه......
خدا آن حس زیبایی ست که در تاریکی صحرا / زمانی که هراس مرگ می دزدد سکوتت را / یکی همچون نسیم دشت میگوید / کنارت هستم ای تنها . . ./ و دل آرام میگیرد ...
نیوشا جان ممنون دکتر فرهنگ
مرسی آقای انشان
سلام ملودی جان مرسی عزیزم راستی مبارک باشه عکس یادت نره.
خدا گوید : تو ای زیباتر از خورشید زیبایم...تو ای والاترین مهمان دنیایم...بدان! آغوش من باز است. شروع کن! یک قدم با تو...تمام گام های مانده اش با من...
کاش یه تمام رخم میذاشتی گلم...
خدا آن حس زیبایی ست که در تاریکی صحرا / زمانی که هراس مرگ می دزدد سکوتت را / یکی همچون نسیم دشت میگوید / کنارت هستم ای تنها . . ./ و دل آرام میگیرد ...
مرسی عزیزم..
aseantجام تمام رخت بینیت چقدر سریالاست...بینی من الان سربالاییش خوبه،نمیخوام پایین تر بیاد...بعد از یه مدت به نطرت چقدر پایین تر میاد؟
راستی راجع به قوس و سربالا بودن بینی با دکتر حرف زدی؟
2714
من بهش گفتم قوس نده سر بالا هم نشه. البته به نظر من سر بالا نیست یعنی راضیم تازه می گم خداکنه پایین نیاد.
از تمام رخ خیلی ورم دارم یعنی مدلش زیاد معلوم نیست .
مرسی بارنا جان
خدا گوید : تو ای زیباتر از خورشید زیبایم...تو ای والاترین مهمان دنیایم...بدان! آغوش من باز است. شروع کن! یک قدم با تو...تمام گام های مانده اش با من...
به نظر منم سربالانیست ولی دوست ندارم پایین تر بیاد..خداکنه پایین نیاد..
snaziجان ممنونم عزیزم.امیدوارم تو هم هرچه سریعتر دکترت رو پیدا کنی و یه عمل عالی داشته باشی...
مرسی دزیره جان
ملودی ام آر آی مشکلی نداشت گفت کم کم میره. الان خیلی بهتر شدم.
2706