2726
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3396664 بازدید | 46604 پست
خداروشکر...بینیت هم خیلی خوبه عزیزم..امیدوارم روزبه روزبهترم بشه..
راستی.شنبه که برم گچو برداره،بخیه هارو هم میکشه؟
خدا آن حس زیبایی ست که در تاریکی صحرا / زمانی که هراس مرگ می دزدد سکوتت را / یکی همچون نسیم دشت میگوید / کنارت هستم ای تنها . . ./ و دل آرام میگیرد ...
آره ملودی جان همون روز بخیه ها رو می کشه البته بخیه های داخل بینی 4 ماه بعد کشیده می شه.
خدا گوید : تو ای زیباتر از خورشید زیبایم...تو ای والاترین مهمان دنیایم...بدان! آغوش من باز است. شروع کن! یک قدم با تو...تمام گام های مانده اش با من...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مزسی گلم..
یه سؤال دیگه(ببخشیدا):هنوزم پماد تتراسیکلین رو میزنی؟ به من گفت روزی 3 بار بزن..
خدا آن حس زیبایی ست که در تاریکی صحرا / زمانی که هراس مرگ می دزدد سکوتت را / یکی همچون نسیم دشت میگوید / کنارت هستم ای تنها . . ./ و دل آرام میگیرد ...
نه دیگه- بعد از اینکه بخیه ها رو می کشی یه پماد دیگه بهت میده که جای بخیه ها باید بزنی.
خدا گوید : تو ای زیباتر از خورشید زیبایم...تو ای والاترین مهمان دنیایم...بدان! آغوش من باز است. شروع کن! یک قدم با تو...تمام گام های مانده اش با من...
2728
مزسی دوست جون..راستی بعد عمل چرا دکتر نیومد ببینتمون؟هیچ دکتری نمیاد؟!
راست می گی مامان نونو ؟ مرسی عزیزم
ملودی جان نمیدونم اون موقع انقد گیج بودم هیچی نفهمیدم
سلام خانوما

من خواهرم داره از خارج میاد و میخواد بینیش رو بعد از 12 سال دوباره عمل کنه . من خودم پیش بشارتی زاده عمل کردم .
میخواستم دکترهای خیلی خوبی که میشناسید رو بهم معرفی کنید چون خیلی زمان نداره.
mry82 جان منظور من از ارتفاع طول بینی نیستا! منظورمو از ارتفاع تو عکس با خط قرمز نشون دادم

http://uploadtak.com/images/a49_000000000000000.jpg

اتفاقا هیچ کدوم از بینی هایی که من دیروز دیدم سربالا نبودن فقط تو 2مورد ارتفاش کم نشده بود که به نظرم اگه کم میشد قشنگتر بود! من چون چونم کوچیکه خیلی برام مهمه که ارتفاع بینیم رو کم کنه
مانا١٢ چک میل

انشان کلا فکر کنم تایکسال هرچى بخور یم تأثیر داره
انسان هم میتواند دایره باشد و هم خط راست . انتخاب با خودتان هست :

تا ابد دور خودتان بچرخید یا تا بینهایت ادامه بدهید...
بچه ها بلاخره سر بینی، چند ماه بعد از عمل، میاد پایین یا نه؟
به کار دکتر بستگی داره؟
من از کار یحیوی خوشم اومده بود، ولی میگن خیلی سر بالا میکنه، من خوشم نمیاد! میاد پایین؟
از علامه هم که هیچ کاری ندیدم وگرنه اونم تو لیستم بود
مامان نونو میشه بعکسی لطفن
aseant جان بینیت خیلییییی قشنگو طبیعیه مبارکت باشه عزیزم من عاشق اینجور بینیهام
اگه فرهنگ ٢ماه چسب نمیزد و بخیه هاش جذبی بودن حتما یکی از گزینه های اصلیم میشد! کاراش واقعا قشنگو طبیعین واصلا تابلو نیست که بینی عمل شده
سلام خانوما

من خواهرم داره از خارج میاد و میخواد بینیش رو بعد از 12 سال دوباره عمل کنه . من خودم پیش بشارتی زاده عمل کردم .
میخواستم دکترهای خیلی خوبی که میشناسید رو بهم معرفی کنید چون خیلی زمان نداره.
مرسی Shaw جان امیدوارم شما هم دکتر مورد نظرتونو پیدا کنید.
2706