2410
2553
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3395634 بازدید | 46604 پست
من امروز رفتم مطب دکتر حسینی و با اجازتون وقت عملم رو هم فیکس کردم !!!

طبق پیشنهاداتی که مانی داده من دیگه به تاپیک سر نمیزنم چون دیگه ودیعم رو هم دادم وهرگونه پشیمانی دیگه سودی نداره ....

باتوجه به مسائل کاریم عمل افتاد واسه 17 تیر که اوووووووووووو یه عالمه مونده و تو این زمان دوس دارم فقط انرژی مثبت دریافت کنم تا منفی ...

در مورد دکتر و کارهاش راستش تا امروز هم دو دل بودم اما امروز کارای خیلی خوب و طبیعی تو مطبش دیدم تا حسابی متقاعد بشم واسه عمل ... حساب کنین دختری رو دیدم که تا حالا 8 تا مطب رفته بود تازه کجاها ؟ اصفهان ، اهواز ، تهران و غیره و ذالک خودشم تهران بود و درنهایت اومده بود پیش حسینی ... یا دختری که از آبادان پاشده بود اومده بود .... همگی خوشحال و خندون و راضی البته به جز یک مورد که باتوجه به ریزنقش بودن خودش و قلمی بودن بینیش من چیز خاصی احساس نکردم که بعد از حرف زدن باهاش خودش میگفت که از پایین بینی و کلوملاش راضی نیست ...

یه دختری هم بود که به نظر من و بقیه طبیعی و خوب بود اما ورمش زیاد بود و این بود که بینیش به دلش نچسبیده بود .. و البته نکته مهم این بود که بینیش کم کار بود کسایی مثل من با بینی کم کار باید فراموش نکنن که تغییرات بزرگ واسه ماها نیست ما باید به رفع شدن همون عیوب و احتمالا جمع و جور شدن بینیمون بیاندیشم ....

خلاصه که مرسی از همه بچه هایی که این مدت راهنمایی ها داشتن ......

ایشالا بعد از عمل برمیگردم و میگم چگونه شده ام :) ..... ممنون میشم از راه دور واسم انرژی مثبت بفرستید و دعام کنین که با یه مماخ خوشگل برگردم مرسیییییی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی مهساجان ..... دکتر یوسف حسینی اقدم کرج هستش البته ..... فلکه اول گوهردشت کوچه داریوش چند قدم که وارد کوچه میشی دست چپ یه دره کوچیکه .... فعلا هم در مورد هزینه با دکتر صحبت نکردم اما انگاری 2700 میگیره .

مشاورش هم رایگان نیست از من با دفترچه 15 تومن گرفت .
2456
سلام

اقا مجید من منظورم از ظرافت کارای علامه برای خانومها بود البته من بینی طبیعی خیلی خوب برای اقایون دیدم وهم فانتزی

که خودشون میخواستن وجالب اینه که اگر یروز مطب علامه برید میبینید از 20تا مریض 9تا اقا هستن کلا علامه با توجه به بیس

صورت بینیو در میاره مثلا من خودم شبیه بینی منشیش خواستم گفت با توجه بصورت تو این مدل تو صورت تو خیلی مصنوعی

میشه من با توجه بصورتت مدل بینیش برای من در اورد

دبرا از اول تیر فکر کنم مریضاش زیاد باشن ولی شنبه زنگ بزن از مینا (منشی علامه) بپرس ولی10تا1 اوج شلوغی مطبه واز

ساعت 9 تا10 تامپونیا وگچیا میان

مونا جان اصلا به سهرابی فکرتکن برای همه مریضاش از غضروف مصنوعی استفاده میکنیم که دراینصورت کل بینیت

از بین میره بخصوص شما که ترمیمی هم هستید
انسان هم میتواند دایره باشد و هم خط راست . انتخاب با خودتان هست :

تا ابد دور خودتان بچرخید یا تا بینهایت ادامه بدهید...
بچه ها گجو برداشتم
95 درصدم راضیم اون 5 درصدم به خاطر بزرگیه پره هام ناراضی ام که خب اونم مشکل بینی خودمه چون سوراخام بسیار کوچیکه و بریدن زیاد برام مشکل تنفسی ایجاد میکنه
سووالی هس در خدمتم
بینیم گوشتی بود پیش شیروانی و محبی و سجادیان رفتم ویزیت
21 خرداد با سجادیان عملیدم خداروشکر همه چی خوب بود
2714
من ساعت 5 رفتم زودم برگشتم کسیو ندیدم همه اومده بودن واسه ویزیت نفسم هم اکیه
مامان نونووووووووی عزیزم ممنونم ازت
اگه نره هم بازم راضیم من اگه بره که چه بهتر
بازم مرسی واسه انرزی مثبت
ملیحه دقیقا همونی که میخواستم نصف شده بینیم فقط کمی قطر پره هام زیاده که مهم نیست اونم
2706