2726
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3396554 بازدید | 46604 پست
سلام دوستان من دنبال یه دکتر برای جراحی بینی طبیعی مردانه (البته نه خیلی طبیعی و یکم متمایل به نیمه ...

شهرجردی رو حذف کن هم مطبش ناراضی دیدن 

هم تو مجازی چند نفر مشکل تنفسی داشتن

حمید رضا نوری ام پر ریسکه

اینارو نذار اولویت اول

برومند ام من ازش ناراضی ظاهری شنیدم

به جز شهرجردی و نوری بقیه رو تحقیق کن

ولی این دوتارو پیشنهاد میکنم حذف کنی حتما

بعد مهرداد نادریان زیاد فانتزی نیس محمد خانی نیمه فانتزی میشه سبکش

از بقیه ام زینلی و رجایی شنیدم که خوبن ولی خودم راجبشون تحقیق نکردم

سلام دوستان یکی به من کمک کنه  تاپیک هم زدم کسی نبود جواب منو بده بینی گوشتی دارم دنبال دکتر خو ...

پدرام نمیرانیان.تو گوگل سرچ کن اینستاشو پیدا کن

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما خودت یا کسی پیشش عمل کرده؟؟

دوستم عملکرده راضیه

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
2728
سلام دوستان یکی به من کمک کنه  تاپیک هم زدم کسی نبود جواب منو بده بینی گوشتی دارم دنبال دکتر خو ...

دکتر سماواتی فرد میشناسم تهران

اما دکترای کرج ک بهترن.چرا نمیری کرج

۶ماهه دارم تحقیق میکنم جهاندیده واقعا کم ریسک محمد خانی روهم فعلا دارم تحقیق میکنم بنظرم دکتر خوبی م ...

عزیزم منم کارهای محمد خوانی رو دیدم به نظرم خوب بوده ، اما زنگ زدم مشیش گفت قبل عید وقت نمیده

به نظرتون نادریان خوب؟

شما دکتری تو کرج میشناسید معرفی کنید؟

من خودم پیش فرشته عبدالمطلبی عمل کردم راضی ام خداروشکر

دکتر مفرد هم خوبه

ی سر برو چهارراه طالقانی کلی دکتر هس اون سمت

یا تو همین نینی سایت سرچ کن..اول خوب تحقیق کن بعد تصمیم بگیر

ببخشید منم میخوام عمل کنم  از ترس خرابکاری دکترا الان 5 ساله تحقیق میکنم ولی باز میترسم برم عمل ...

تودیگه کی هستی😐من چن ماه بود افتاده بود تو ذهنم ک عمل کنم

از ویزیت تا عملم دوماه طول کشید مردم از انتظار

قبل عملمم ب دکترم نگفتم چ مدلی میخام فقط دوماه قبلش ی عکس نشونش دادم😅ولی اعتماد داشتم بهش خداروشکر از نتیجه کارشم راضی ام

2706