2733
2734

شوهرم یه ماه پیش دستش شکست ولی راه دور سرکار الان بعد یه ماه تو گچ در ادردیم دیروز پین دستشو دراوردن متاسفانه یادمون رفت بپرسیم بگکی بره حموم گفت حتما فیزیوتراپی و وقتی جای زخمش خوب شد بزارین داخل اب داغ حالا هر کس این مشکل و داشته بگه چنو روز بعدش بره حموم یا ضرر نداره دکترش یع شهر دیگس دمتون گرم

هیچوقت وسط خوشحالیات سر تو بالا بردی بگی خدایا شکرت😊اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..خدایا صلاح کار منو بهتر میدونی پس راضیم به رضای تو خدایا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو دستم پین بود نه مشکلی نیست بره حموم

مرسی عزیزم پین دست تو دراورد چند روز بعد رفتی حموم ببخشی

هیچوقت وسط خوشحالیات سر تو بالا بردی بگی خدایا شکرت😊اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..خدایا صلاح کار منو بهتر میدونی پس راضیم به رضای تو خدایا
2731
سلام در اوردن پین چطوریه درد داره؟ منم انگشتم پین توشه دوتا خیلی میترسم

سلام وقتتون بخیر
من دیدم تو سایت داخل پیام ها ک شما پین دست گذاشته بودید
والا منم ۳ هفته پیش گذاشتم و الان باید درش بیارم
خیلی استرس دارم  ۴ تا پینه
در اوردنش خیلی درد داره ؟

سلام وقتتون بخیر من دیدم تو سایت داخل پیام ها ک شما پین دست گذاشته بودید والا منم ۳ هفته پیش گذاشتم ...

سلام وقت شما هم بخیر، 

من انگشتمه باید برم مطب ببینم دکتر چی میگه.. 

منم به شدت استرس دارم دو تا پین گذاشتن، 

من الان یه ذره ضربه بخوره انگار برق میگیرتم.. 

نمیدونم چطوری این پین رو میخوان بکشن بیرون! 

حتی بی حس هم کنه اون سرنگش خیلی درد داره.. 

2738
سلام وقت شما هم بخیر،  من انگشتمه باید برم مطب ببینم دکتر چی میگه..  منم به شدت استرس دا ...

عزیزم در آوردی .شوهرم انگشتش شکست عمل کردن پین گذاشتن دکتر گفت یه ماه دیگ در میارن .بعد اینکه در بیارن پوستش زخم نمیشه .دست راست هست دقم داده 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
عزیزم در آوردی .شوهرم انگشتش شکست عمل کردن پین گذاشتن دکتر گفت یه ماه دیگ در میارن .بعد اینکه در بیا ...

اصلا درد نداره نگران نباش.  من شوهرم زده بودم و شکایتش کردم دوست دارم دادگاه جدی بگیره انگشتمو نه اینکه ساده نگاه کنن به انگشتم

فقط همسر شما میفهمه چقدر درد داره 😔

اصلا درد نداره نگران نباش.  من شوهرم زده بودم و شکایتش کردم دوست دارم دادگاه جدی بگیره انگشتمو ...

خدا شوهرتو لعنت کنه خاکبرسرش.اره خب دردسر داره وقتی کسی می‌ره اتاق عمل و بیهوش میکنن 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
الان نمیدونم دادگاه پشتمو میگیره یا نه😔

اولین بارش بود یا نه 

سلام در اوردن پین چطوریه درد داره؟ منم انگشتم پین توشه دوتا خیلی میترسم

سلام احتمالا الان پین رو دراوردین 

من تازه ده روز پیش عمل کردم و تو انگشتم دوتا پین گذاشتن 

میخواستم بپرسم بعد از چند روز پین رو در میارن و آتل انگشت رو باز میکنن؟ من انگشتمو برش دادن باز کردن و عمل به صورت باز انجام شده میخواستم ببینم عمل شما چجوری بوده و درآوردنش درد داشته یا نه؟ 

و اینکه دکتر به من گفت دامنه حرکتی انگشتم کامل نمیشه میخواستم بدونم الان انگشتتونو کامل مثل قبل میتونید حرکت بدید یا نه؟ 

لطفا اگه کسی هم تجربه ای دارن ممنون میشم بگه

2706