2733
2734
عنوان

هر کی دلش از مادر شوهر پره بیاد با هم درد دل کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 203441 بازدید | 439 پست
منم دلم پره از خانواده شوهر، ۷ تا خواهرشوهر دارم😶البته در کل آدمهای بدی نیستن ولی به شدت خود شیفته ...

دلیل اینکه از تمیزیشون تعریف میکنه هم به همین خاطره چون جز تمیزی چیزی ندارند بگن به قولی اعتماد بنفس از دست رفته اشونو با این حرفا جبران میکنن یه جورایی حس بدی بهشون دادی از اینکه ازشون سرتری ناراحتن با این حرفا سعی در جبرانش دارند .شاید بخاطر سطح تحصیلات یاموقعیت اجتماعی ویا سطح خانواده ات.اگه یکم ازش تعریف کنی اونوقت اون اعتماد بنفسش بالا میره و وقتی کنارته احساس کوچکی نمیکنه چون دیگه این اطمینان  بهش دادی که تو حس خوبی نسبت بهش داری.رفتار خوبش با جاریت به این دلیله .اون دختر در سطح خودشونه و یه جورایی  احساس راحتی میکنه باهاش احساس ضعف و پوچی نداره .چون در سطح هم هستن

مادرشوهرمن🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫همش درحال ساکت کردن بچه هاشه که مبادا حرفی بزنن تا ناراحتی پیش بیاد   ...

خب ادم بافرهنگم وجود داره.ان شاءالله که همیشه خوب و سلامت باشید.خیلی خوشحال میشم که همچنین مادرای پاکی هستن.چراکه منم میخوام در اینده مادر خوبی برای پسرم و عروسم باشم..یه سری ادما کمبودایی توی وجودشون دارن به همین خاطر زندگی و برای رقیبشون زهرمار میکنن متاسفانه که برعکسش آدمهای بزرگوار و باشخصیت هم زندگی رو گلستان میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دو سال نامزدم دو بار شوهرم ب زور منو برد خونشون ناهار با دعوت خودش بعدش دیگه نرفتم گفتم اونا چرا دعوتم نمیکنن دوست ندارم تو سر خود دستم و بگیری ببری خونه بابات دیگه نمیام تا دعوت نشم تا الانم اصلا دعوتم نکردن باورتون میشه اونا خونه ما اومدن اما خانواده من و یکبارم دعوت نکردن😔شوهرم بی نهایت خوبه بخاطر اون تحمل میکنم همه چی و نمیخوام غصه بخوره 

😂😂😂😂😂همشون عنن

لطفا خودتون رو همیشه تو موقعیت خوب قرار بدید که مجبور نشین عذرخواهی کنین یا معذب شین و.......❤💋جان لایتناهی همیشه سرموقع میرسه قربونش برم.جایی که ایمان نباشه ترس میاد پس همیشه ایمانتوقوی نگه دار
2731