2726
عنوان

هر کی دلش از مادر شوهر پره بیاد با هم درد دل کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 203434 بازدید | 439 پست
سلام من تایپیک رو خوندم هیچچچچچچچچچ مادر شوهری نمیتونه مثل مال من گل باشه نمونننننننننننننه است تو ه ...

بگو عزیزم خخخخخ بعدم بیا تاپیک منو بخون تا بفهمی کی ازهمه گل ترهههه خخخخخ

🙏خــــدایا صبور بودن رو به من یادبده🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم تحمل کن 😉

مال من بدتر از مال تو من پسرم زود رس بود مامانم یه شهر دیگه اول بهش نگفتن من 10روز بستری بودم نمیخواستن اطلاع بدن بعد اینم که بچه بدنیا اومد اومدیم خونه مادر شوهرم به همسرم گفت اگه اسم بچه رو من نزارم شیرمو حلالت نمیکنم الان الانش وقتی میخواستم اسم پسرم چی بزارم یادم میفته ناراحت میشم پسرم زردی داشت دیر میومد پاین مادر شوهرم نمیزاشت غذا درس حسابی بهم بدن صبحانه ناهار شامم فقط پنیر گوجه خیار بود برعکس دکتر گفته بود باید همه چی بخوری شیرش بدی تا بیاد پاین الان همسرم خیلی اسرار میکنه بازم بچه داربشیم ولی تجربه های تلخ نمیزارن بزارم مقاومت میکنم در برابر خاستش 

مادر شوهرم پدر شوهرم هم دست شدن خیلی بیشتر روز به روز اذیتم میکنن ولی یاد گرفتم صبر تحمل خدا درستش میکنه هرچی باشه دختر داره یه روز به خودش میاد 

سعی میکنم از رفتارهای ناپسند ازاردهنده عبرت بگیرم فردا خودمم مادر شوهر شدم این رفتارها حرفای صد من یه غازو نگم مادر شوهر حدقل خوبی باشم تا دختر یکی مثل خودم ازم راضی باشه با پسرم بودنو هر لحظه ارزوش بکنه⁦❤️⁩😉

2728
عزیزم تحمل کن 😉 مال من بدتر از مال تو من پسرم زود رس بود مامانم یه شهر دیگه اول بهش نگفتن من 10روز ...

بچه ها🥺😢یکی به من بگه چیکار کنم منو دوس پسرم دوساله باهمیم الان که میخوایم ازدواج کنیم مامان دوس پسرم میگه من این دخترو نمخام درصورتی ک تا ی هفته پیش منو دوس داشت باهام موافق بود الان میگه غریبس باید ی دختر از فامیل بگیری کل خانوادش با من خیلی خوب بودن قربون صدقم میرفتن اما الان ی مدته خیلی باهام بد شدن یکی بگه چیکار کنم دارم دیونه میشم 

سلام دوستان منم یه مادر شوهر وخواهر شوهر افریطه دارم 8ساله باهاشون دارم سر می‌کنم

روزگارم را سیاه کردن نه پدر ومادر دارم که پشتم باشن نه خواهر و برادری شوهرمم ازشون می‌ترسه ومنو تنهام میزاره نمیدونم چه کنم

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹

هیچ وقت اجازه نده توتربیت بچت دخالت کنه چون عادت میکنه و ازاین به بعد همش احساس مالکیت میکنه نصبت به بچت بااحترام بگو قدیم قدیم بود الان الانه باید بروز بارش بیارم واااللللله

هیچ وقت نمیتونم کارای مادرشوهرم فراموش کنم.البته بی لیاقتی و بدی ها باید زیر سر شوهر باشه اگه  ناز مادرش نکشه اگه اون اجازه بی حرمتی از طرف خانواده اش نده مادرشم هیچ وقت پاشو از گلیمش درازتر نمیکنه.بی عرضگی از طرف شوهره .خاک تو سرش اخه تو که اینقدر وابسته مادرتی زن نمیگرفتی بچه ننه.تا زندگیو برای یه دختر تلخ نکنی.تو بایست پیش مامانت بخوابی بچه ننه.کاش شوهر من شعور داشت به حرفام گوش میداد بدبختی اینه باهاش دردودل میکنی ناراحت میشه که چرا اسم مادرشو میارم.من اگه شوهرم طرفم بود مادرش دیگه برام مهم نبود.اخه ادم ازدواج میکنه که یه همدم داشته باشه جالب اینجاست ما هرچی دردودل داریم از شوهرمون بایست قایم کنی.خب تو بدرد چی میخوری وقتی که من ناراحتم نتونی ارومم کنی برای چی ازدواج کردی .اینا نیاز جنسی دارند فکر کنم ازدواج میکنن

به امید روزی که هم مادرشوهرا توقعشون به صفر برسونن هم شوهرا خوب به حرفات گوش بدن.شاید اون زن فقط میخواد که شنیده بشه.شاید بخواد تو ارومش کنی .شاید دلش خواسته تو بدون پریدن میون حرفاش به دردودلاش کنی نه اینکه چنتا دردم به درداش اضافه کنی.چقدر خوب میشد شنونده خوبی میشدیم وقتی که کسی دلش پره .ماها فقط دوست داریم اون لحظه خالی بشیم از هر چی کینه است نه اینکه خدای نکرده داریم مادرشو پیشش بد میکنیم.کاش ادما به جایی برسن که به زناشون اعتماد کنن و فقط بگن اشکالی نداره من از طرف اون ازت معذرت میخوام.اگه از لحاظ روانشناسی هم فکرش کنی گفتن بعضی جمله ها به کسی که خودش ناراحته  با حرفای تو ناراحت تر  میشه.شوهرای ما وقتی پیششون سفره دلت باز میکنی اولین جمله ایی که میگن اینه نه نه تو داری اشتباه میکنی،حرفاتو میزنن تو سرت میگی کاش چیزی نگفته بودم چنتا دردم به دردام اضافه کرد.

حالا فرقی نمیکنی ها ،نه فقط بحثم بخاطر شوهره و مادرشوهر نیست ممکنه ممکنه دوستمون باشه.هرکسی که روبه روته.و تو ناراحتیش میبینی به خودت جرات میدی که بپرسی چته؟ خواهشا شعورشو داشته باش به حرفاش فقط گوش بده چیزایی نگو که فقط دوستداری خودت بشنوی چیزایی بگو که اون دوستداره بشنوه .یا اگه نمیتونی فقط نگاش کن تا خالی بشه ادما وقتی صحبت میکنن اروم میشن .گاهی با یه لبخند بدون پریدن میون حرف میتونه خیلی خیلی حالشو خوب کنه.البته اگه برات اون شخص مهمه اگه نکه مهم نیست خواهشن ازش نپرس چته؟

منم دلم پره از خانواده شوهر، ۷ تا خواهرشوهر دارم😶البته در کل آدمهای بدی نیستن ولی به شدت خود شیفته ...

دلیل اینکه این رفتارو باهات دارند بخاطر اینه که سطحت از خانواده شوهرت بالاتره و مادرشوهرت اعتماد بنفسش پایین میاد وقتی میبینتت. احساس ضعف میکنه نمیتونه باهات راحت باشه.ادما وقتی احساس ضعف میکنن شروع میکنن به تعریف دادن خودشون تا شاید یکم از ضعفشون کاسته بشه و خودشونو اروم کنن

مادرشوهرمن🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫همش درحال ساکت کردن بچه هاشه که مبادا حرفی بزنن تا ناراحتی پیش بیاد   

خیی ماهه الان به خاطراینکه ظهرنذاشت غذادرست کنم براش کمپوت هلوفرستادم تا با پدر شوهرم بخوره وحالشوببره😋😋😋

2706