2737
2734
عنوان

سوال راجع به شيرخشك

97 بازدید | 17 پست

دوستان پسر من الان سه ماهشه از بيست روزگي همراه با شير خودم شير خشك ببلاك ميخوره الان چند وقتيه تا ميخوره شكمش كار ميكنه و گاهي ام همون لحظه ك داره ميخوره دفع ميكنه بنظرتون عوض كنم شيرشو آپتاميل بدم؟؟؟؟🤔نميخوامم وزنش بالا بره روزي دو وعده فقط ميخوره 

آره اپتامیل بهتره دختر منم‌یه مدت ببلاک خورد بعد عوض کردم اپتامیل دادم بهش

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره ولی نشون دهنده معده سالمش هستش.چون مادرشوهرم میگفت شکمش زیاد کار میکنه یه چیزی بخور کمتر کار کنه ...

اخه زیادم کار کنه نمیذاره وزن بگیره میدونی چکار کن اب جوش بذار سرد بشه یه تیکه نبات بنداز توش بده بخوره بهترش میکنه

ازم متنفرن ولی از حرفام نت برداری میکنن
2738
اخه زیادم کار کنه نمیذاره وزن بگیره میدونی چکار کن اب جوش بذار سرد بشه یه تیکه نبات بنداز توش بده بخ ...

مرسی .اتفاقا وزنش خوبه چون هر دفعه که پی پی میکنه سریع شیر بهش میدم معده اش جا باز کرده.

مرسی .اتفاقا وزنش خوبه چون هر دفعه که پی پی میکنه سریع شیر بهش میدم معده اش جا باز کرده.

منم اینجورم دخترتون چندوقتشه.دختر. من یه مدت خیلی شکمش کار میکرد کلافه شده بودم مادربزرگم گفت این کارو بکن خیلی بهتر شد الان روزی یک یا دوبار بیشتر نیست

منم اینجورم دخترتون چندوقتشه.دختر. من یه مدت خیلی شکمش کار میکرد کلافه شده بودم مادربزرگم گفت این کا ...

۶ ماهش هستش.من فقط شیر خودم و میدم یه کم هم شیر خشک الان نرمال هستش .ماه های اول طبیعیه تعداد زیاد پی پی کردن.به نظر من پی پی زیاد بکنه بهتره تا نکنه.😅😆

۶ ماهش هستش.من فقط شیر خودم و میدم یه کم هم شیر خشک الان نرمال هستش .ماه های اول طبیعیه تعداد زیاد پ ...

دختر منم 6 ماه هست متولد چه ماهی هستش

اردیبهشت.چه جالب دختر شما متولد چه ماهی هستش؟

عزیزم تاپیکت رو دیدم.که نوشته بودیبچه ام با شیرم سیر نمیشه گلم دیگه وقتشه بهش غذای کمکی شروع کن

2706